Зчитувач тексту в мовлення для SMS-повідомлень Google Voice?


11

Існує купа додатків для читання "рідних" SMS-повідомлень вашого телефону, але я не можу знайти нічого для Google Voice, а також не можу знайти жодного додатка, який би міг загально читати текст в інших додатках (які я потім міг застосувати в Google Голос).


1
Ви можете розглянути Tasker ( tasker.dinglisch.net ). Це дозволяє загально читати речі вголос (серед мільйона інших речей). Однак я не можу придумати спосіб фактичного введення тексту SMS у Google Voice. Я ще трохи
подумаю,

Відповіді:


2

Якщо у вас є запасний телефон Android або певні новіші версії (я думаю, що пряник увімкнено), ви можете використовувати Talkback (як окремий додаток або в налаштуваннях доступності), який робить загальне читання тексту на вашому телефоні, і його слід читати більшість речей. Він читає будь-які сповіщення, які надходять, зокрема Google Voice (хоча я перебуваю у Великобританії, тому не можу це перевірити).

Він розроблений для сліпих або слабозорих людей, і може не бути ідеальною для цього, але, можливо, найкращий варіант поки що.

Якщо ви хочете щось, що робить загальне читання, це ОБОВ'ЯЗКОВО бути програмою доступності, оскільки лише вони мають дозвіл на читання тексту з інших програм. Я не думаю, що Google Voice відкриває зовнішній API, саме тому ви не в змозі знайти додаток, який спеціально пропонує цю можливість.


1

Ви не можете цього зробити з Google Voice. Такі програми, як Talkback, можуть читати лише те, що є у вашому полі вводу. Оскільки Google не відкрив їх API, ми не можемо реально зробити додаток для Google Voice. Ви завжди можете скопіювати вміст повідомлення у вікно для введення, але такий варіант перешкоджає призначенню функції "Текстова мова".


1

На ринку є нова програма під назвою "Google Reader тексту для голосу" або "Txt2Speech". Це буде читати ваші голосові текстові повідомлення Google вголос. На відміну від "TalkBack", він не повідомляє про кожен дотик / подію тощо, що відбувається на вашому телефоні, лише ваші повідомлення Google Voice.

https://market.android.com/details?id=com.mikesell.voicereader


1

Якщо в налаштуваннях Google Voice ви ввімкнули функцію, щоб ваша голосова пошта була переведена в текст, то ви маєте можливість: надіслати електронний лист із повідомленням про отримання тексту або голосової пошти, тоді ваш читач прочитає ваш E -повідомлення електронною поштою, і ви отримаєте голосові повідомлення google та текст, прочитаний вам.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.