Як я можу зберегти налаштування після прошивки ПЗУ?


9

Я розглядаю можливість перенести свій SGS на спеціальний диск. Однак мені не подобається перспектива перевстановити все. Більшість програм на моєму телефоні та більшість визначень не повинні залежати від ПЗУ, тому я хотів би мати можливість створити резервну копію всіх налаштувань, прошив ROM та відновити їх. Сюди входить:

  • всі встановлені програми
  • усі налаштування програми (налаштування запуску, активні віджети тощо)
  • рингтони, фони тощо

Чи можна це зробити?

Відповіді:


12

Резервне копіювання титану з Android Market !

Із технічних питань:

  1. Чи можна створити резервну копію та відновити програми на різних ПЗУ чи навіть на різних телефонах?

    • ТАК, без обмежень.

Хоча у вас також є:

Чи можна створити резервну копію SMS, MMS та системних налаштувань?

  • Зауважте, що якщо ви створюєте резервну копію та відновлення всіх системних налаштувань на дуже різних ПЗУ, ви самостійно. Перед відновленням на іншому ПЗУ настійно рекомендується включити параметр "Міграція даних" у налаштуваннях резервного копіювання Titanium.

2
Чи не вимагає Titanium відновлення до того самого ПЗУ, як ви створили резервну копію?
Натан Фелман

1
Не обов’язково, з посібника з wiki. Перенесення даних системи: використовуйте це перед відновленням системних даних з іншої (несумісної) ПЗУ або навіть іншої моделі телефону
д-р G

1
Я використовував Titanium після переходу на новий ПЗУ, не вимагаючи повернення назад. З безкоштовною версією ви повинні вручну підтвердити кожен додаток, який болить, але я почув, що з платною версією ви можете зробити це все відразу. Майте на увазі, що іноді в ПЗУ є більш сучасна версія конкретного додатка, залежно від того, з чого ви почали (наприклад, Samsung Galaxy S має 2.2 для MMS, клавіатури тощо ... тоді як мій користувальницький ROM має 2.2.1 версії).
Шанс

2
Я можу підтвердити, що Titanium взагалі не вимагає одного і того ж ПЗУ. Я впевнений, що у багатьох випадках це можна зробити навіть із зовсім інших пристроїв. А платна версія значно покращує речі. Це одне з небагатьох додатків, які я купив, і, безумовно, коштує грошей.
Матвій

Тільки для того, щоб підтвердити, що він працює між різними пристроями та версіями, я використовував його для переходу з HTC Buzz на Motorola Droid 2. Як сказано, будьте обережні з системними матеріалами (включаючи SMS, журнали викликів тощо), які можуть ламати речі (примусово закрити SMS, для одного). Також варіанти усунення несправностей надають додаткову допомогу на всякий випадок.
Izzy

1

Також розгляньте можливість створення резервної копії нандроїда перед усім!


Гарна порада, але nandroid не дозволяє відновити лише налаштування. Це, мабуть, має бути коментарем?
Матвій

@MatthewRead True за обох показників. Не був впевнений у внесенні змін до чергової публікації. Nandroid - це бог, який намагається відновити налаштування через туберкульоз. Врятував мій бекон!
колабета

Лише незначне оновлення - Appextractor в Play Store дійсно дозволяє витягти часткові дані з нандроїда.
Натан Фелман
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.