Переїхав за допомогою мого маршрутизатора: служби локації не отримують цього


18

Тож я переїхав, несу з собою свій WiFi роутер. Я налаштовую це на своєму новому місці, але тепер, коли я користуюся службою локації, він розпізнає мою маршрутизатор і розміщує мене за моєю старою адресою ... Будь-яким чином я можу змусити визначити нове місце розташування для мого маршрутизатора?

Спасибі!


Схоже, місцезнаходження вашого IP-адреси не змінилося. Якщо у вас є статичний IP (зазвичай використовується в США, рідше в Європі), тоді вам потрібно дочекатися зміни запису. Переконайтеся, що ви повідомили свого провайдера, що переїхали.
GiantTree

4
@gianttree - це проблема служби локації, а не проблема з IP-адресою. Google зберігає місцезнаходження своєї мережі як попереднє місце
sloosecannon

AFAIK ваше місцезнаходження зберігається в мережевому комутаторі вашого провайдера (принаймні там, де я живу). Google може або не може зберегти це місце на основі різних різних властивостей (MAC, IP, SSID тощо).
GiantTree

Відповіді:


5

У мене така ж проблема з маршрутизатором WLAN, який я придбав недавно. Коли я підключаю мобільний телефон без GPS, він зазвичай розміщує мене за місцем розташування колишнього власника. Я припускаю, що розташування маршрутизатора пов'язане з унікальною MAC-адресою маршрутизатора - не з IP-адресою або SSID, які обидва змінилися зараз.

У статті ZdNet йдеться про те, що база даних про місце розташування буде оновлюватися при підключенні мобільного телефону з його GPS "включеним" до цього маршрутизатора. Більше інформації про службу локації Google можна знайти тут .


2

Щоб подати заявку в Google, щоб вони оновлювали свою базу даних, надсилайте відгуки з програми Google Maps .

  1. Відкрийте Карти Google.
  2. Торкніться меню (три рядки).
  3. Торкніться опції "Надіслати відгук".
  4. Торкніться опції "Повідомити про проблеми з місцезнаходженням".

Це те, що просить Google.

Щоб вирішити проблему, не зв'язуючись з Google: Бази даних про місцезнаходження використовують MAC-адресу маршрутизатора. На більшості маршрутизаторів ви можете змінити MAC-адресу, що запобіжить появі вашої старої адреси. Якщо у вашому районі є інші точки доступу, цього також може бути достатньо, щоб служба локації повернула правильне місцеположення.


1

Іншим можливим рішенням є зміна SSID на маршрутизаторі. Це повинно змусити служби локації повторити його місцезнаходження


1

Тут же проблема.

ФІКСОВАНО. Знадобилося близько 5 хвилин, щоб оновити та виправити місцеположення.

  1. Підключіть свій мобільний телефон до маршрутизатора Wifi з увімкненою GPS. Запустіть карти Google і переконайтеся, що синя крапка переміщується до правильного розташування (Додайте сидінні сигнали біля вікна). Шахта поступово ковзала зі старої адреси до нової.

  2. Підключіть планшет (наприклад, я використовував Samsung S2), підключіться до Wi-Fi та увімкніть GPS. Запустіть карти Google і знову переконайтеся, що синя крапка рухається до правильного місця розташування (отримайте сигнал сісти біля вікна)

  3. [Проби необов’язково] - Отримайте домашнє місцезнаходження на картах Google, скинувши шпильку на вашу нову адресу та зателефонувавши додому. Я також змінив Ікону на будинок

Коли синя крапка перемістилася на пару пристроїв з GPS, то мій ноутбук / робочий стіл також оновив місце розташування синьої крапки. (про закриття та повторне відкриття карт G)

сподіваюся, що він працює і для вас

Wile E Coyote


Це тимчасово працювало на моєму, але повернувся до старої адреси наступного разу, коли я підключився до Wi-Fi ...
StinkyCat

0

Вимкніть опцію для розробника в розділі Налаштування -> Система та перезавантажте телефон, і це очистить будь-які макетні дані про місцезнаходження. Це працювало для мене.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.