Як я можу виявити роздільну здатність екрана телефону?


19

Окрім того, як заглянути на веб-сайт китайського виробника, який може бути дещо "оманливим" (камера 12,1 МП? Давай ...)


1
Звучить більше як 0,000121 МП :)
shambleh

@shambleh ви не повинні насміхатися над іншими
RinkyPinku

Відповіді:


6

Є додаток під назвою роздільна здатність екрана, який розкаже вам, гмм, роздільну здатність екрана :) Який у вас пристрій, я бачив деякі характеристики пристроїв, що мають 12,1 Мп-камеру, в основному від Sony Ericsson, але я не думаю, що вони поки немає, тож можливо, що виробництво не бреше.


Файли, що виходять з мого телефону на $ 118, - це зернисті фотографії 1600x1200. Я не думаю, що вони інвестували в крайню датчик Sony ... крім того, ваш додаток розкривав претензії HVGA - це дійсно 400x240 одиниця. кудо.
Дані

1600x1200, я думаю, більше нагадує 2MP-камеру ... а може, і 2.1MP :)
Ryan Conrad,


3

Ви повинні мати можливість використовувати Settings > About phone > Hardware information > Display

Наприклад, на моєму телефоні написано "3,7-дюймовий дозвіл WVGA"

(Тоді, звичайно, вам доведеться виявити, що таке WVGA ...)

Екран інформації про обладнання також повинен повідомити вам характеристики камери.


1
немає "Інформація про обладнання" в розділі про телефон для мене :(
Дані,

який пристрій ви використовуєте? Я запускаю ванільний Android (CyanogenMOD7) на Vibrant, і у мене немає такого варіанту.
Райан Конрад

Ах, це буде лише HTC Sense. На жаль, ми, звичайно, користувачі HTC, як правило, займаємо паралельну всесвіт.
Нік Діксон

Я спробував запустити (запас) Froyo і Gingerbread на емуляторі Android, який постачається разом із SDK, і я не можу знайти інтерфейс користувача, який повідомляє вам роздільну здатність екрана чи камери. Тож зовнішній додаток чи налаштування виробника - єдиний спосіб.
Нік Діксон


0

Є ще одна програма під назвою Device Discoverer, яка надасть вам багато інформації про ваш пристрій. Ви також можете надсилати інформацію електронною поштою або переглядати свою інформацію на сайті. Інформація зберігається анонімно.

Я розробник :)

Я сподіваюся, що вам це допоможе.


-1

якщо ви дотримуєтесь того самого шляху, який запропонував Нік, але замість цього перейдіть до Settings > Display > Display Resolutionнього, слід показати вам параметри дозволу екрана.

Що стосується ваших фотографій, сфотографуйте, покладіть на комп'ютер і перевірте роздільну здатність. І дайте нам знати, чи справді у вас є 12,1 Мп камера !! :)


1
який у вас пристрій? знову ж таки, на складі android 2.3.4, що не є варіантом.
Райан Конрад

вуп! у мене є HTC EVO на 2,2 ще, який має дозвіл HD, і моя дає вам варіанти Automatic, 720p (1280x720)і 480p (720x480). Мабуть, це специфічний для телефону варіант? Ви спробували запустити стандарт "Квадрант" ? він дає вам відгуки про всю системну інформацію (включаючи роздільну здатність дисплея !!)
jlehenbauer

не можу повірити, що я забув запропонувати цю програму вперше. вибачте!
jlehenbauer
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.