Як можна зберегти та переглядати повну веб-сторінку на пристрої Android?


34

Є ситуації, які вимагають зберегти "повну" веб-сторінку для читання в режимі офлайн. Я легко можу це зробити в Windows, зберігаючи веб-сторінку, але не на Android.

Я використовую Chrome на Android, і не бачу опції "збереження" . Натомість я бачу "Зберегти посилання", яке, я вважаю, зберігає "лише " версію "чистого HTML" сайту, до якого посилання веде.

Я спробував це, але, переглядаючи його в HTML Viewer, було дуже багато необхідного форматування CSS, і всі зображення були втрачені, що зробило інформацію оманливою та неповною відповідно. (PS Я думав, що я завантажив повну сторінку, і помилка полягала в тому, що HTML Viewer не передавав кожну річ, але я помилявся, оскільки настільний Chrome також відображав "єдину HTML" версію, коли я переносив ці сторінки на свій ноутбук через Bluetooth ).

Отже, моє запитання: як я можу завантажити "повну" веб-сторінку на свій смарт-телефон Android . Це нормально, якщо я не можу переглянути його на своєму смартфоні, але кожна річ повинна бути на своєму місці, коли я переглядаю її на своєму ноутбуці після передачі. Також добре, якщо він зберігається як PDF-файл.

(PS Я запитую це, оскільки я дуже часто користуюся Інтернетом у своєму смартфоні, оскільки мій ноутбук не підключений до Інтернету. Також я хочу перенести його на свій ноутбук, оскільки я не хочу переглядати ці "важливі" сторінки на маленький екран, це незручно).


Для мене Chrome "Save Link" насправді працює досить добре. Особливо для записів у блозі з багатьма коментарями, де форматування у PDF не є зручним для мобільних пристроїв.
heiner

Сьогодні хром може зберігати сторінки - просто торкніться значка завантаження, а потім він відобразиться у розділі "Збережені сторінки".
JonasCz

Відповіді:


17

У хромі для мобільних пристроїв ви можете зберегти відкриту веб-сторінку у форматі PDF. Для цього вам потрібно встановити додаток Google Cloud Print для цього.

Після встановлення спочатку відкрийте потрібну веб-сторінку в хромі.

Моя веб-сторінка відкрита в Chrome Mobile

Потім натисніть на піктограму меню і виберіть опцію Друк . Там ви можете вибрати параметр Зберегти як PDF .

Варіант друку Chrome

Виберіть місце та натисніть кнопку збереження. Це має зберегти PDF-файл поточної веб-сторінки, який ви можете прочитати, використовуючи будь-який переглядач PDF, який постачається разом із вашим смартфоном.

Зберегти як опцію PDF

Сподіваюся, це допомагає.


1
@Switch Гаразд, це працює лише за наявності програми Google Cloud Print . Редагував цю відповідь, щоб сказати це.
Шрі Харша Чілакапаті

Або якщо у вас є програма Adobe Acrobat.
Надав С.

@Sri Harsha Chilakapati thanx =) Мені довелося використовувати інший метод. Але да трюком було встановити Cloud Print . Ще раз дякую =)
Перемкнути

У середині зображень PDF-файли мають розриви сторінок :(
endolith

9

Ви також можете зберегти як PDF на Firefox. Просто перейдіть до меню -> сторінки -> Зберегти як PDF

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення


2

А може: офлайн-браузер - Google Play

Завантажте веб-сторінки для перегляду в режимі офлайн

Якщо ви хочете зберегти веб-сторінку для подальшого використання на Android, вам потрібен браузер офлайн. Щоб використовувати його, просто відкрийте його та торкніться знака плюс, щоб додати нову сторінку у свою бібліотеку

Як зберегти веб-сторінки для автономного доступу пізніше - Android


2

Веб-переглядач:

Це дозволяє зберегти веб-сторінку як повний HTML або текстовий файл. Збережіть як HTML-код для збереження зображень у бажаному каталозі на ваш вибір та перенесіть збережений .mhtфайл на комп'ютер для перегляду його пізніше. Каталог за замовчуванням - папка UCDownloads.

Скріншот_UC_Browser_Save_Page_addon

Знімок екрана - клацніть для збільшення

Оглядач Opera:

  • Opera дозволяє зберігати офлайн-сторінки, але їх не можна переглядати на робочому столі, тому якщо ви просто хочете переглянути сторінку на своєму смартфоні, коли ви не підключені до Інтернету. У браузері Opera Mobile та Opera Mini відкрийте будь-яку сторінку та натисніть +знак у верхньому лівому куті адресного рядка та виберіть Save for offlineопцію, і на ній з’явиться Savedповідомлення про повідомлення сторінки тостів. Щоб відкрити збережену сторінку, перейдіть на сторінку швидкого набору та виберіть піктограму Saved pagesшвидкого набору, щоб відкрити список збережених сторінок.

Скріншот_Opera_Save_for_offline Скріншот_Opera_saved_page


2

У біржовому браузері Android у вас є можливість "зберегти для перегляду в режимі офлайн", доступного в меню. Я використовую його щодня.


Фондовий браузер варіюється від телефону до телефону. Який ви маєте на увазі?
ендоліт


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.