Чи можна вийняти карту MicroSD при включеному телефоні Android?


10

На своєму Samsung Galaxy 551 я можу вийняти карту MicroSD, не виймаючи акумулятор, і, отже, вимкнути мобільний телефон. Чи потрібно видалити мій SD, не вимикаючи телефон? Буду чимось пошкодити, якщо це зроблю?

Відповіді:


13

Спершу слід демонтувати картку. Це можна зробити через Settings -> SD card and phone storage -> Unmount SD card. Ви, безумовно, можете пошкодити дані та спричинити збої програми, якщо цього не зробити спочатку.


4

Так, ви зможете вийняти SD-карту, як сказав Метью у своїй відповіді. Спочатку потрібно від'єднати SD-карту з налаштувань, а потім вийняти SD-карту. У цьому випадку не потрібно виймати Акумулятор або SIM-карту.

Але є деякі речі, про які потрібно подбати.
1. Якщо ви перемістили будь-яку програму на SD Card, ви не можете отримати доступ до них без SD Card. 2. Переконайтесь, що ви не маєте доступу до жодної програми, встановленої на SD Card.

Вилучивши SD-карту, на панелі сповіщень телефону відображається повідомлення про стан, що говорить: "SD Card видалено".

Можливо, вам доведеться перезавантажити телефон, вставивши туди ж ту саму SD-карту. Деякі програми можуть не працювати. Я впевнений, що це відбувається на пристроях 2.1 Eclair.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.