Як повністю вимкнути звук на клавіатурі?


19

Android 2.1 - Якщо я відкриваю свої електронні листи Gmail і хочу ввести, я просто не можу вимкнути звуки клавіатури. Як я можу його відключити? (не сповіщення і т. д. усі звуки, лише клавіатура.)

Відповіді:


22

На головному екрані натисніть Menu -> Settings -> Language and Input(або Language and Keyboardна старих пристроях Android). Тут виберіть клавіатуру, яку ви використовуєте. На наступній сторінці налаштувань ви повинні побачити щось на кшталт swype Audio feedbackабо Sound on keypressдля flexT9. Ви також можете змінити Vibrate on keypressїх, якщо бажаєте.


Вам, можливо, доведеться трохи пошукати, коли ви вибираєте клавіатуру у вас є, бо flexT9вона була під, Preferencesале у swype просто встановлено це налаштування в першому меню.
jlehenbauer

1

Перейдіть у Налаштування> Мова та клавіатура> Клавіатура Android та переконайтесь, що "Звук під час натискання клавіші" не встановлено.


1

Перейдіть до: Налаштування -> Звук та дисплей -> Гучність системи

і встановіть його на 0 ..... саме так ви не чуєте іншого звуку під час набору тексту


1

Виконайте такі дії:

 1. Просуньте вниз меню швидких налаштувань.
 2. Виберіть Налаштування (значок шестірні), потім виберіть Профіль користувача та натисніть Заздалегідь визначені профілі.
 3. Там ви побачите знак клавіатури, торкніться значка.
 4. Відобразиться загальна сторінка.
 5. Там ви отримаєте набір клавіатури, торкніться, діалогове вікно (зніміть цей прапорець) та вібруйте на дотик (зніміть цей прапорець також).
 6. Торкніться клавіші "Назад" на панелі дій (вгорі) або панелі навігації (внизу), доки не з’явиться головний екран, і ви закінчите.

0

Це для планшета Android Acer: Перейдіть до клавіатури та натисніть та утримуйте клавішу зі значком мікрофона, і меню параметрів введення повинно з’являтися, тоді ви маєте доступ до налаштувань клавіатури Android ... зніміть прапорець ти йдеш ... симплекс.


0

Принаймні, на Samsung Galaxy S2 це можна зробити так:

Перейдіть у Налаштування → мова → клавіатура → клавіатура Samsung, натисніть кнопку настройки поруч із клавіатурою Samsung → розширено, переконайтесь, що «натискання клавіш» та «вібрація» ВИМКНЕНО.


0

Це для мега-галактики Samsung, перейдіть до налаштувань, тоді мій пристрій, мова та введення, тоді шукайте "клавіатури та способи введення". Просто над "проведіть пальцем" - "клавіатура samsung, а праворуч від неї натисніть значок настройки. Натисніть піктограму та зніміть прапорець "Звук клавіатури"


0

На Gigaset QC830 у розділі "Налаштування" виберіть "Мова та введення"> кнопку налаштування "Клавіатура Google" (праворуч)> зніміть прапорець "Звук на клавіші"


0

Якщо телефон оновлено ... Перейдіть до меню налаштувань, звідти натисніть на мову та вводи, потім натисніть на клавіатуру Android (AOSP) звідси, потім натисніть на уподобання ... І ви можете відкласти свою вібрацію чи звук.


0

Щоб вирішити проблему з голосовою клавіатурою, просто відкрийте клавіатуру, і коли вона відкриється, натисніть клавішу гучності, поки вона не стане найнижчою.


0

Перейдіть до меню Меню ›Налаштування› Мова та введення ›Android з клавіатурою (AOSP)› Додатково ›Клавіша гучності звуку, змініть значення на нуль, потім натисніть ОК - проблема вирішена.

Коли ви їдете туди, він також може бути на нулі, але він може бути за замовчуванням; тому вам доведеться натиснути нормально, це обов’язково.

(це з налаштування мого планшета Amazon)


-1

гучність системи встановлена ​​на 0, більше немає звуку набору тексту


Це не обов'язково має місце для всіх клавіатур - або навіть для будь-якої однієї клавіатури, про яку я знаю.
dotVezz

-2

для asus fonepad

висуньте верхнє меню вниз, виберіть Налаштування (значок шестірні), потім виберіть мову та введення

 first, android keyboard setting 
    > tap its audio icon > uncheck the "sound on keypress "
    > if you want ur fonepad to vibrate every time a key is touch 
     tap its corresponding box to add check mark, uncheck if u do 
     not a vibration
    > tap "return" key
 second, ASUS and keyboard setting
    > tap its audio icon > uncheck the "sound on keypress "
    > if you want ur fonepad to vibrate every time a key is touch 
     tap its corresponding box to add check mark, uncheck if u do 
     not a vibration

натисніть клавішу "return", поки не з’явиться головний екран, і ви закінчите =) сподіваюся, що це допоможе = D


Питання було для Android 2.1. Asus Fonepad працює набагато новішою версією Android.
Стівен Шраугер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.