Як я можу "клацнути правою кнопкою миші" за допомогою USB-миші на Android 3.1?


9

У мене в модулі Xoom підключена миша та клавіатура Logitech USB, яка працює під керуванням ядра Tiamat 1.4.4 поверх Android 3.1. Обидва розпізнаються та надають введення правильно, але я помітив, що права кнопка миші трактується так само, як клацання лівою кнопкою миші. Я сподівався, що це замість цього буде діяти як довге натискання, оскільки це щось аналогічне концепції правого клацання, але я не можу знайти спосіб це зробити. Це особливо дратує, тому що я пробую Splashtop, і це робить багато речей справді незручними або прямо неможливими.

Чи є якесь налаштування (чи інший метод), щоб змусити кнопку правого клацання дійсно виконати тип дії «правою кнопкою миші», наприклад, довге натискання?


Ви не можете просто довго натискати кнопку миші?
Рей Бріттон

2
@raybritton: Звичайно, але я все ще відчуваю, що у мене є витрачена кнопка миші, і це, звичайно, повільніше, ніж законне клацання правою кнопкою миші. Це також, здається, викликає деяку дивність з певними функціями. Крім того, Splashtop любить підключати ігри як особливість, і мені б не хотілося грати, наприклад, Half Life 2 без справжньої кнопки миші Alt-fire (це зручно і вже вбудовано в мою голову, хоча я можу перевстановити ліву зміну чи щось таке) .
eldarerathis

Я погоджуюся, це було б корисно, і я не бачу технічної причини, по якій його не вдалося реалізувати.
Рей Бріттон

Імовірно, ядро ​​обробляє це (виправте мене, якщо я не прав), щоб ви могли зробити або запросити модуль ядра для цього.
Матвій

Відповіді:


2

На жаль, в даний час немає можливості змусити праву кнопку миші працювати як праву кнопку миші. Довге натискання - єдиний спосіб зробити це. Вибачте.


1
Будь-які посилання на документи чи джерело?
Денис Ніколаєнко

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.