Чи можу я блокувати виклики на основі певного префікса чи шаблону?


22

Чи можна заблокувати дзвінки, починаючи з певного числа? Наприклад, я хочу заблокувати дзвінки з номерів, починаючи з 1408, оскільки всі вони є спам-дзвінками. Цифри, що слідують за цими чотирма, постійно змінюються.


Також є додаток під назвою "Контроль викликів", можна додати коди регіонів, щоб заблокувати та використовувати символи
Petri Muinonen

Відповіді:


21

Якщо ви шукаєте безкоштовно і додаток без реклами / в додатку-покупки безкоштовно, ви можете використовувати з відкритим вихідним кодом NoPhoneSpam , який доступний на F-Droid (хоча і НЕ Google Play). Він підтримує блокування дзвінків з індивідуальних номерів та з номерів, які відповідають шаблону із символами підстановки.

Це особливо корисно для блокування дзвінків "підробляння префікса", які, як видається, починаються з коду міста та обміну (наступні 3 цифри) вашого номера телефону, але насправді є випадковими ботами телемаркетингу, що порушують законодавство.


Цей веб-сайт має посилання на Google Play, але коли ви натискаєте на нього, Google Play каже, що не розпізнає. Пошук у Google Play за "nophonespam" не виявляє нічого конкретного названого додатка ..
bgoodr

Схоже, наразі його немає в Play Store. Хтось, мабуть, повинен повідомити про це розробнику за адресою gitlab.com/bitfireAT/NoPhoneSpam/isissue
втрутитися

1
NoPhoneSpam допоможе мені заблокувати всі телефонні дзвінки з Алжиру (+213). Я отримую 2 або 3 щодня і мені це набридло (я нікого там не знаю) ...
Габріель Хатлоклок

8

Чи можна заблокувати дзвінки, починаючи з певного числа?

Так, абсолютно можливо. Одного разу я спробував додаток з назвою Blocker Call - додаток Blacklist ( після встановлення може відображатися як CallControl ), який може виконати цю роботу.


Інструкція щодо використання цього додатка

Відкрийте програму → Приймають їх T & C → Списку заблокованих → крана три точки вертикальної лініїДодати до списку блокуWildcard → типу 1408*і назвіть його що - то → натисніть OK → виберіть нову заблоковану запис один раз , щоб подивитися варіанти → змінити Як Блок для Disconnect .

Блокувальник викликів цього додатка повинен бути включений за замовчуванням, інакше перейдіть у його меню, щоб увімкнути його.

Зауважте, що мені не відомий ваш код країни, і я не знаю, чи показує Android код країни перед номером 1408xxx, коли ви отримуєте вхідний дзвінок. Ви , можливо , доведеться додати код країни або подібне, як +1, +51, +95і т.д., до того 1408*.


Якщо ця програма не працює для вас якимось чином, спробуйте пошуковий запит, наприклад call blockу Play Store, перегляньте опис програми та встановіть його, щоб знати, чи має він функцію підстановки чи ні.


Про блокування викликів - додаток чорного списку

Ця програма є і блокувальником викликів, і фільтром SMS, з особистим і чорним списком спільноти, щоб зупинити небажані дзвінки.

Включає в себе користувальницькі параметри блокування дзвінків, такі як блокування дзвінків від приватних та невідомих абонентів, особистий чорний список, режим "Не турбувати", текстовий фільтр SMS, Чорний список спільноти, журнал блокування викликів та багато іншого!

Особливості:

 • Блокатор викликів та чорний список (також блокування текстових SMS!).
 • Блокуйте робочі дзвінки, телемаркери та інші спамери автоматично за допомогою нашої функції чорного списку спільноти.
 • Розширений ідентифікатор абонента - дізнайтеся, хто телефонує вам, навіть якщо у вас немає номера в якості контакту.
 • Особистий чорний список - заблокуйте будь-який номер телефону або код міста, використовуючи підказки тощо.

(Я не пов'язаний з продуктом)


Не працює половину часу.
Матас Вайткевічус

3
Дозволи цього додатка дуже підозрілі. Є альтернативи з менш нав'язливими дозволами.
Нінджаканнон

2

Я знайшов лише ОДИН блокатор викликів, який здатний блокувати шаблони (що для мене важливо). Це вбудований блокувальник викликів, він може блокувати або включати номери за критеріями відповідності: починається з, закінчується або включає конкретні номери. Смішно, що більше блокувальник викликів не має цих особливостей


2

TrueCaller також дозволяє це. Кроки щодо використання андроїд телефону:

 • Відкрийте TrueCaller
 • Налаштування
 • Блок
 • Переглянути мій список блоків
 • натисніть кнопку плюс праворуч внизу
 • Блокуйте числовий ряд
 • Введіть перші шість свого номера
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.