Як перезапустити пристрій Android?


24

Чи є спосіб перезапустити пристрій Android? Тепер я маю вимкнути його та знову вручну ввімкнути, але я шукаю рішення, коли весь процес відбувається автоматично.

Це може бути конкретним пристроєм, моє Samsung Galaxy S.


Добре запитання, у моєї галактики немає для цього варіанту меню, і я не зміг знайти програму для цього.
Barfieldmv

Швидкий спосіб для будь-якого телефону - зняти кришку акумулятора та вийняти акумулятор. Я помітив, що працює на будь-якому телефоні.
abhi

@abhi: Як це швидше чи зручніше, ніж просто вимкнути та знову ввімкнути річ?
ель

@AlEverett мій телефон іноді застрягає і незалежно від того, як довго я натискаю кнопку живлення, нічого не відбувається. Тож я відкриваю кришку, виймаю батарею і вставляю її назад.
abhi

Відповіді:


13

Меню, яке ви отримаєте при натисканні кнопки живлення, повинно містити список параметрів, включаючи вимкнення, перезапуск і т.д.


Добре. Тож здається, що це залишилось у Galaxy S :(
Kaitsu

Я можу це підтвердити. У моєму Galaxy Galaxy є: безшумний режим, режим польоту та вимкнення живлення.
janosrusiczki

1
Я не знаю, що жоден виробник включив у меню "Перезапуск" при натисканні кнопки живлення. Я чув про це лише у користувальницьких дисках.
алей

1
@AlEverett У моєму ПЗУ HTC Hero у мене завжди було перезавантаження. Єдина відмінність, яку CM зробила для мене, полягала в тому, що коли я вибрав перезапуск, я міг вибрати між "Перезавантаження", "Відновлення" та "Завантажувач". Це може залежати від виробника, моделі або (у США) перевізника.
Арда Сі

1
Чи "клавіша вимкнення" збігається з кнопкою живлення? Якщо натиснути і утримувати кнопку живлення (протягом ~ 2 секунди, за допомогою мого FairPhone), слід відкрити меню "Завершення / Перезапуск / ...".
Тобіас

11

Використовуйте додаток Швидке завантаження, щоб перезапустити пристрій (вкорінене пристрій).

Здається, відповідь тут частково надана: я вкоренила свій телефон. А тепер що? Що я отримую від вкорінення?

Використовуйте додаток Швидке завантаження для перезавантаження пристрою. Запустіть додаток для швидкого завантаження та оберіть "Перезавантажити", і там ви йдете.


2
Якщо це не зрозуміло, для швидкого завантаження потрібен root.
але

4

Натисніть одночасно (збільшення гучності + потужність). Він перезавантажить телефон. Випробуваний на Galaxy S Captivate.


4

Опція збільшення гучності + потужність також працює для Samsung Galaxy S. Перед тим, як перезапустити, потрібно потримати близько 10 секунд, але це працює.


1
Працює і на моєму SGS! Але це також збільшує об'єм дзвінка на максимум, і, здається, він залишається максимум після перезавантаження :)
Kaitsu

Правильний спосіб перезавантажити в Samsung Galaxy S - це утримувати кнопку додому та кнопку живлення, поки телефон не перезавантажиться.
Кайцу

2

Власне, для Samsung Galaxy S 4G достатньо утримувати кнопку живлення протягом десяти секунд, і вона перезапуститься.


Він перезапускається нормально або просто примусовий вимкнення?
roxan

@roxan - це примусове вимкнення, яке не проходить жодного з звичайних завдань відключення, фактично таке ж, як просто витягнути акумулятор під час його роботи.
GAThrawn

1
Тож я припускаю, що це неправильна відповідь. Примусове відключення при нормальних умовах може пошкодити дані.
roxan

так ... це дивно ... це не змушує вимкнути шахту ... його про еквівалент сказати це з командної лінії adb для перезавантаження ... єдиний інший спосіб, який я бачив перезавантажувати це - викорінювати телефон і завантажте додаток, який перезавантажує його, і я краще не втрачу гарантії вкоріненням. Тому що всі перераховані вище методи роблять приблизно те саме, що натискання кнопки вимкнення та утримання її
Deepblue

1

щойно з'ясували з моєю галактикою у. спочатку утримуйте кнопку «Головна», потім утримуйте кнопку живлення. просто продовжуйте утримувати ці кнопки кілька секунд, і телефон перезавантажиться. : D


Це працює і з Samsung Galaxy S, принаймні, з пряниками.
Кайцу

1

Існує спосіб, про який ще ніхто не згадував (для вкорінених пристроїв): Використовуйте додаток для оболонки ConnectBot або SL4A та введіть:

$ su
# reboot

Він перезавантажиться миттєво. За допомогою SL4A ви можете створити .sh-скрипт і додати ярлик додому, щось подібне su -c "reboot"зробить цю роботу, але я не впевнений.


1

@ jadkik94, те, що ви говорите, це правда, це правда, що вам потрібно root, щоб використовувати команду перезавантаження INSIDE adb shell. Хоча! Ви можете використовувати "adb reboot", не потребуючи root;) це невелика хитрість, яку ви повинні знати

те саме вважається за

adb reboot recovery
adb reboot download
adb reboot bootloader

Тому коректор не потребує перезавантаження пристрою (коли у вас є ПК)

Якщо ви запускаєте Windows, ви також можете використовувати мій маленький інструмент під назвою Android Reboot

введіть тут опис зображення

Інструкції:

  1. Переведіть телефон у режим налагодження: Налаштування> Програми> Розробка (ГБ)
  2. Переведіть телефон у режим налагодження: Налаштування> Параметри розробника (ICS та UP)
  3. Підключіть телефон за допомогою кабелю usb до комп'ютера
  4. Виберіть один із варіантів

Завантажте: http://broodplank.net/files/AndroidReboot_v1.1.rar


0

Для мого FairPhone (перша версія, FP1, Android 4.2.2) він натискає та утримує кнопку живлення близько 2 секунд. Тут з'являється невелике меню, яке пропонує вимкнути, перезапустити (обидва після додаткового підказки) або переключити режим польоту.

Я припускаю, що це звичайна функція Android (адже вона описана в посібнику для початківців смартфонів Android, який я придбав), і, таким чином, має працювати принаймні для всіх пристроїв Nexus.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.