Galaxy S продовжує випадково робити знімки екрана


9

Galaxy S на 2.2 підтримує знімки екрана, утримуючи кнопку "назад" та одночасно натискаючи кнопку "додому". Однак час від часу я знаходжу свій телефон, коли натискаю лише на спинку або лише на кнопку будинку (що я роблю багато).

Це незручно, але я не заперечую над тим, щоб робити знімки екрана, але більша проблема для мене полягає в тому, що він видає звук камери. Це звучить так, ніби ви щойно сфотографувались, і в публічних просторах він може висадити вас у певну невтішну ситуацію. Люди можуть подумати, що ти переслідувач, повзаєш, або в якійсь ситуації я думаю, що ти можеш випадково вступити в бійку чи проблему з поліцією (я не приземлився ні в одній із цих ситуацій, на щастя). Але це досить небезпечно.

Хтось має таку ж проблему? Як зупинити це або принаймні вимкнути звук (крім того, щоб перевести мій телефон у беззвучний режим)


У мене таке траплялося пару разів. Іноді, коли телефон затримується, натискання кнопок затримується, тому натискання назад, тоді додому може бути пошкоджено повернутися додому. Цікаво, чи допоможе користувальницький ROM із вилученим TouchWiz. Це фактично може повністю видалити функціонал.
Матвій

Відповіді:


1

Перейдіть до Settings -> Applications -> Running Servicesі натисніть, ScreenCaptureServiceщоб закінчити його. Вам доведеться робити це щоразу, коли ви завантажуєте телефон, якщо ви не отримаєте вбивцю завдання або не зможете його якось видалити, хоча будь-який із них може мати інші побічні ефекти.


1

Як тут запропоновано :

Перейдіть до програми телефону на телефоні та введіть наступне:

*#*#2663#*#*

Він перенесе вас на екран сенсорного екрана версії. Натисніть кнопку "Сенсорна клавіша оновлення FW" на цьому екрані.


4
що це робити?
Натан Фелман

Він оновлює прошивку Touch Key.
Страббі

звідки? безпосередньо від Samsung?
Натан Фелман

1
ви можете навести джерело? так що я можу бути впевнений, що не зламаю свій телефон ..
Фітрі

1
Один хлопець у нитці каже, що це спрацювало, інший каже, що цілком зламав ключі. Це не здається багатообіцяючим.
Матвій
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.