Чи можливо включити або вимкнути функцію автоматичного повороту програмою?


17

Мені нудно включати автоматичне обертання кожного разу, коли я використовую Карти Google для навігації. Я не знаю, чому це не просто автоматично пейзаж, як додатки, такі як Youtube.

Чи є спосіб, щоб я міг увімкнути автоматичне поворот JUST для Google Maps, а не для будь-якого іншого додатка.

Чи є програма, яка б це зробила чи якось запрограмувала в Tasker?


@Firelord: так, зазвичай я перебуваю в портретному режимі, але коли я хочу користуватися Навігацією по Картах Google, я хочу його в автоматичному повороті. Встановлення карт Google в автоматичному повороті було б прийнятним, якщо ви не можете ізолювати частину навігації.
Diskdrive

Відповіді:


22

Це рішення вимагає встановлення та включення програми Tasker . Тестовано на Android 4.2.1, 4.4.2, 5.0.2 та 5.1.1.

 1. Створіть профіль за допомогою програми → Карти
 2. Створіть дію під Завданням вищевказаного профілю як + → Дисплей → Відображення автоматичного повороту та встановіть його на Увімкнено .
 3. Увімкніть профіль та завдання.

Відкрийте Карти та орієнтуйте свій пристрій у ландшафтному режимі. Карти піде за вами. Закрийте Карти, і пристрій повернеться до "Портрет".

Насолоджуйтесь!


АБО

Початок редагування: 06.06.2015

Існує спосіб змусити систему перейти в режим «Пейзаж», змінивши значення в settings.db. (Тестовано на Android 4.2.1, root вимагається лише під цим редагуванням.)

 1. Створіть профіль за допомогою програми → Карти .
 2. Створіть дію під Завданням вищевказаного профілю як + → Код → Запустити оболонку та введіть такі дані:

  • Команда :settings put system user_rotation 1
  • Позначте Використовувати корінь .
 3. Створіть інший профіль із зворотним додатком → Карти .
 4. Створіть дію під Завданням вищевказаного профілю як + → Код → Запустити оболонку та введіть такі дані:

  • Команда :settings put system user_rotation 0
  • Позначте Використовувати корінь .
 5. Увімкніть і Профілі, і Диспетчер.

Карти тепер автоматично переходять у ландшафтний режим, незалежно від орієнтації пристрою вручну. Щойно ви закриєте його, пристрій повернеться в режим «Портрет». (Зверніть увагу, що в ОП відключена функція автоматичного повороту, тому вона повинна працювати.)

Це редагування призначене для таких користувачів, як я, яким на повільних пристроях доводиться чекати, коли додаток слідує їх орієнтації. :)

Насолоджуйтесь!

АБО

Недолік останнього методу полягає в тому, що на деяких пристроях додаток спочатку відкриється в портретному режимі, а потім змусить перейти в ландшафтний режим. Однак додаток можна безпосередньо запустити в режим «Пейзаж» за допомогою ярлика програми. Tasker дозволяє це, і ми будемо використовувати його.

 1. Перейдіть до запуску за замовчуванням → Віджети та виберіть ярлик завдання .
 2. Виберіть Нове завдання → назвіть його.
 3. Створіть дію як + → Код → Запустити оболонку та введіть такі дані:

  • Команда :settings put system user_rotation 1
  • Позначте Використовувати корінь .
 4. Створіть ще одну дію як +Додаток → Запустити програму → виберіть Карти .
 5. Щоб змінити піктограму ярлика, торкніться піктограми 3x3 квадрата (внизу вікна ярлика завдання ) та виберіть її.
 6. Тепер ви побачите ярлик із значком, вибраним на кроці 4, та ім'ям, вибраним на кроці 2.
 7. Створіть профіль у програмі Tasker із зворотним додатком → Карти .
 8. Створіть дію під Завданням вищевказаного профілю як + → Код → Запустити оболонку та введіть такі дані:

  • Команда :settings put system user_rotation 0
  • Позначте Використовувати корінь .
 9. Увімкніть і Профілі, і Диспетчер.

Тепер насолоджуйтесь вимушеним автоматичним режимом!

Редагування закрито: 06.06.2015


Для людей, які не знайомі з Tasker

 1. Запустіть Tasker. (Зверніть увагу, що після того, як ви щось змінили в Tasker, натисніть клавішу Назад один раз. Tasker змінить / закриє активне вікно і збереже налаштування.)
 2. На вкладці ПРОФІЛИ торкніться +Застосування → виберіть КартиНове завдання → назвіть це щось та торкніться значка праворуч.

  Деякі версії Android можуть попросити вас включити службу доступності Tasker. Зробіть це, дотримуючись там інструкцій, і поверніться до Tasker.

  Цей крок створить профіль, який буде спрацьовувати кожного разу, коли користувач запускає Карти.

 3. Зараз ми знаходимося під названим завданням (на вкладці "ЗАВДАННЯ"). Торкніться +Дисплей → Відображення автоматичного повороту → виберіть Onнижче Встановити .

  Тут ми створюємо дію, яка буде виконана після запуску профілю.

 4. Поверніться на головний екран програми, і ви побачите профіль із назвою програми Карти та позначений як Увімкнено .
 5. Мінімізуйте Задачу, і ви побачите її значок на панелі сповіщень. Це скаже No active profile. Повідомлення зміниться, коли ви запустите Карти.
 6. Ну, запускайте Карти і бачите чари. Ви орієнтуєте свій пристрій і Карти будуть робити те саме. Якщо ви закриєте Карти, і пристрій повернеться в режим портрета.
 7. Ви завжди можете зупинити цю поведінку, відключивши або видаливши профіль у програмі Tasker. Ви також можете приховати піктограму сповіщень Tasker через її налаштування.

Насолоджуйтесь Картами вже зараз!


друже, це саме те, що я був після. ура за це!
Diskdrive

3
Мені соромно, Firelord! Зазвичай це я залучаю Tasker до гри. Цього разу я мав на увазі інший додаток, і користувачі Tasker (як я) навіть цього не потребували. Тож ви, безумовно, заробили +1 від мене :) І я все-таки приведу свою альтернативну відповідь, оскільки Tasker: а) не безкоштовний і б) часто занадто непосильний для новачків;)
Іззі

@Izzy Спасибі! І я з нетерпінням чекаю (як завжди) елегантного рішення для всіх із вас. Причиною того, що я не розширював кроки Tasker більш детально, це те, що ОП знає про Tasker. Однак з мого боку це помилка, оскільки майбутній читач може не знати про ноу-хау Tasker . Вгадайте, я написав , як це для легкого наступного. :)
Firelord

Ніяких критиків до вас (хоча я згоден, більш детальні кроки можуть бути корисними для інших користувачів , я розумію, чому їх тут не потрібно). Я ляснув мою голову не подумавши про те :)
Іззі

1
Оце Так! Зниження! Ця відповідь не може зазнати невдачі , тож чому вона отримала знищення? Подумайте про пояснення, будь ласка, шановний користувач.
Firelord

5

Якщо ви вкорінені (і, ймовірно, не використовуєте льодяник), то ви також можете використовувати xposed модуль Налаштування додатків .

Відкрийте модуль, знайдіть і відкрийте «Карти» та перейдіть до розділу « Орієнтація» та виберіть «автоповорот». Це змусить його автоматично обертатися.


Особливості виглядають багатообіцяючим, але чи можна мені дізнатися, як цей модуль змушує програму залишатися в одному режимі? Якщо тільки я можу переслідувати це в Tasker, його можна врятувати від вкорінення, або для налаштувань потрібен root. ІДК!
Firelord

1
Вибачте, що знадобиться вивчення його вихідного коду (якого я ще не маю), тому я не можу сказати, як саме він ще працює: / Btw, ось його вихідний код- > repo.xposed.info/module/de.robv.android .xposed.mods.appsettings :)
Яскаранбір Сінгх

1
+1 У порівнянні з моєю відповіддю "Примусовий автоматичний поворот" - це багато чого, але це начебто розбило температуру процесора . ;)
Firelord

3

Окрім рішення програми Taskerker Firelord (яке я віддаю перевагу всім іншим, що згадуються у цій публікації, - але Tasker - це не), і б) часто трохи непосильним для новачків) та налаштуваннях додатків Jaskaranbir (як Tasker , Xposed часто трохи) занадто багато для деяких), є третій варіант, який називається PerApp . Зізнається, він не оновлювався деякий час, але може бути простішим у використанні. Перед JellyBean (<4.1) він навіть не вимагає кореня для регулювання обертання екрана. Також охоплено кілька інших налаштувань, тож ви можете побачити це.


Саме тому, що багато таких додатків не оновлюються з 2013 року, я попросив ОП щодо його пристрою та версії Android, щоб точні рекомендації могли відповісти. Здогадуйтесь, ОП уже задоволений Tasker. :) // Отже, чи можна змусити додаток у ландшафтному режимі через Tasker? Я подивився на AndroidManifest.xmlКарти, але IDT побачив щось корисне.
Firelord

1
Я знаю, що ОП надає перевагу рішенню Tasker (як і я). Моя відповідь була лише доповненням для майбутніх відвідувачів, які шукають "чогось легкого" :) І ні, я не грав із орієнтацією в Tasker, тому не можу сказати. Будь ласка, перевірте мою колекцію ресурсів Tasker. Можливо, є якісь довідки чи доповнення :)
Izzy

PerApp не працював для мене (Android Marshmallow)
мармур

3

Ви можете використовувати додаток " Орієнтована орієнтація ", який називається "Проект без очей". Це доза не вимагає кореня і може змусити будь-яку програму обертатися до будь-якої орієнтації, а також лише пейзаж і пейзаж, реверс на основі датчика. Його легкий і також безкоштовний. Він доступний у Google Play Store.

Редагувати: Використовуйте Менеджер обертання - Менеджер орієнтації замість "Пранав Пандей". Він повністю сумісний з Lollipop, безкоштовний і не потребує кореня. Цей додаток також має налаштування додатка, яких у попереднього додатка не було.


+1. "Встановити орієнтацію" не відповідає вимозі запитання, оскільки він застосовує орієнтацію в усьому світі. З іншого боку, "Менеджер повороту - орієнтація" виконує цю роботу добре на основі програми. Однак, на моєму пристрої (старому пристрої) це не було рівно, але робота виконується.
Firelord


1

Безкоштовна версія MacroDroid також може виконати цю роботу, хоча я все ще віддаю перевагу рішенню за допомогою Tasker .

 1. Встановити та запустити MacroDroid .
 2. Торкніться Додати Макрос → Запуск програми / Закрито → Запуск програми → ОК → виберіть додаток для автоматичного повороту → ОК .
 3. У розділі Додати дії натисніть Автоматичне поворот увімкнення / вимкнення → Автоматичне поворот увімкненоОК → продовжити.
 4. Ігнорувати Додати обмеження → продовжити та назвати макрос як Auto Rotate On.
 5. Створіть інший макрос, використовуючи Додати макрос → Запуск програми / Закрито → Програма закрита → ОК → виберіть додаток, який ви вибрали на кроці 2 → ОК .
 6. У розділі Додати дії натисніть Автоматичне поворот увімкнено / вимкнено → Автоматичне поворот вимкнено → ОК → продовжити.
 7. Ігнорувати Додати обмеження → продовжити та назвати макрос як Auto Rotate Off.

Це воно. Функціональність досягається, і ви можете перевірити її, запустивши та закривши додаток, який ви вибрали у вищезазначених кроках.


1

Безкоштовна версія AutomateIt також робить свою роботу.

 1. Встановити та запустити AutomateIt.
 2. Під моїм правилам блоку, натисніть Add Rule → Додатки Статус Trigger → під Application крані іконки об'єктива і вибрати програму (и) → Далі .
 3. На вкладці Дії натисніть Увімкнути / Вимкнути поворот екрана → Увімкнути поворот екрана → Далі → Ні → зберегти правило.
 4. Створіть інше правило з блоку Мої правила , натиснувши Додати правило → Запуск статусу програм → у розділі Програми, торкніться піктограм лінзи та виберіть додаток → зніміть прапорець Активація програмиДалі .
 5. На вкладці Дії натисніть Увімкнути / Вимкнути поворот екрана → Вимкнути поворот екрана → Ні → зберегти правило.

Це воно. Функціональність досягається, і ви можете перевірити її, запустивши та закривши додаток, який ви вибрали у вищезазначених кроках.


1

І Tasker навіть дозволяє додати умовні, такі як, якщо мій дисплей такий, зробіть це ще щось. Отже, виходячи з цього, я придумав своє власне рішення, яке може здатися трохи заплутаним, але воно працює для мене. Оскільки мій пристрій не вкоренився, команди оболонки коду, які потребують root, все одно не працюватимуть.

Однак за допомогою циклу if else (його можна ще зменшити, оскільки я спочатку додав додатковий код налагодження), ви можете просто встановити AutoRotate на основі значення орієнтації. Таким чином, ви зберігаєте ці два значення у двох змінних під назвою ROTATE та DISPLAY а на початку циклу if ви перевіряєте DISPLAY, використовуючи регулярний вираз (я повинен був це зробити, тому що з будь-якої причини значення орієнтації продовжувало стрибати між ландшафтом та реверсом пейзажу, так цей регекс піклується про обох):

% DISPLAY ~ R пейзаж (. *)?

Якщо це ваше бажане налаштування, тоді в циклі if або else ви можете встановити функцію AutoRotate на Off . Крім того, я також встановив плагін Tasker під назвою AutoInput, який дозволяє мені заблокувати додому та кнопки повернення, для виходу я можу натиснути іншу кнопку, яка відкриває всі мої відкриті вікна, і просто закрити додаток Adobe Acrobat, який є пусковим механізмом для цього завдання.

Так великий Yay !! для Tasker. І так, я знаю, що я трохи спізнююся на вечірку, але так добре :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.