Видаліть обліковий запис користувача в Android 5.0.1 на Galaxy S4


35

У мене є Samsung Galaxy S4 з Android, оновлений до 5.0.1. Додано обліковий запис GMail, який я зв’язав, щоб встановити конкретну програму (Політика домену Google), і тепер я хочу видалити цей обліковий запис, щоб передати телефон своєму співробітнику.

Я перейшов до Settings-> Accountsі обліковий запис вказаний там (як обліковий запис Google). Я можу натиснути це і перейти до налаштувань конфіденційності та синхронізації, але я не бачу жодної можливості видалити обліковий запис. Я спробував натискати, натискати та утримувати, подвійне торкання, перенесення пальцями і все інше, що трапилось, щоб перейти в голову, але безрезультатно.

Як же я можу видалити цей обліковий запис із системи, якщо немає видимого параметра видалення?

Налаштування -> Облікові записи Після натискання на обліковий запис "Google"

Клацніть зображення для більших версій


/data/system/users/0/accounts.dbзберігає інформацію про веб-акаунти. Видаліть записи облікового запису з цього файлу, перезапустіть і обліковий запис буде вимкнено з Налаштування -> Облікові записи. Для цього безумовно потрібен кореневий доступ.
Firelord

Відповіді:


71

Я витратив тижні на пошуки рішення цього питання, і нарешті ця посада допомогла мені! Це було далеко не очевидно, і здавалося, що Google хотів, щоб я зберігав обліковий запис силою хаха.

Як би там не було, я зайшов у Налаштування> Облікові записи> Google, натиснув обліковий запис, який хотів видалити, відкрився параметр меню Синхронізація, і саме там я завжди застряг. Через це я зрозумів, що мені потрібно натиснути і утримувати кнопку меню в нижній лівій частині мого S4, щоб отримати ще одне спливаюче меню з опціями скасування синхронізації або видалення облікового запису.

Нарешті! Сподіваюся, що це допомогло.


2
У шахти немає кнопки меню. На вкладці Galaxy працювали мені: 1-е: Налаштування> Облікові записи> Google> Синхронізація. 2-е: вимкнути всі синхронізації. 3-е докладніше> Видалити рахунок.
Теодор Норвелл

Дякую, що це вирішило мою проблему.
nuttynibbles

20

Щоб видалити обліковий запис користувача, потрібно виконати:

  1. Перейдіть до налаштувань пристрою (Як показано в питанні).
  2. натисніть на вкладку акаунтів (3-та у списку опцій).
  3. Клацніть на обліковий запис Google (виберіть обліковий запис, який ви хочете видалити).
  4. Спочатку вам потрібно зупинити синхронізацію (як це зроблено в питанні "синхр. Wylaczonaa").
  5. На пристроях Samsung ці параметри відображаються натисканням і утримуванням лівої клавіші поруч із домашньою кнопкою (показано за допомогою червоної позначки на зображенні нижче).
  6. Клацніть на Видалити рахунок .

введіть тут опис зображення

Я б запропонував прочитати вищезазначені кроки, і ви добре пішли.

https://www.youtube.com/watch?v=fLLwoZhqFVg


Це не працювало точно так само, як у вашому посиланні, але вказувало на мене в правильному напрямку. Мені довелося зайти в Налаштування -> Облікові записи, потім торкніться облікового запису Google, потім натисніть кнопку "меню" внизу телефону і лише там я знайшов опцію "видалити обліковий запис". Можливо, логічно, але цілком неінтуїтивно, принаймні для мене (я не використовую Android, тому я не звик до його різних вигадок). В Android 4 на однаковому телефоні було набагато, набагато простіше. Дякую, все одно, ти вказав мені на рішення.
Ератьєль

2
Ця відповідь не працює.
Ліноб

2
Будь-ласка, поясніть детально кроки, я вирішив це, оскільки ви, схоже, готові до цього. Спасибі.
Матвій

Ви повинні один натиснути ліву кнопку. Не натискайте і не тримайте!
Boppity Bop

Дякую, це врятує моє життя ..
Ajay Mistry

3

Налаштування - Облікові записи - Google - Торкніться облікового запису, який ви хочете видалити - відкриється налаштування синхронізації для цього облікового запису - торкніться нижньої лівої сенсорної кнопки вашого телефону (з трьох сенсорних кнопок в нижній частині, права, що нагадує 3 горизонтальних паралелі барів) - з'явиться меню (синхронізувати зараз та Видалити акаунт) - натисніть видалити рахунок.


1

Я просто спробував кілька разів і, нарешті, знайшов рішення з моїм s4, щоб видалити рахунок GMAIL.

Налаштування ---> Облікові записи ----> Google ------> виберіть обліковий запис потрібно видалити, він буде перенаправлений на синхронізацію налаштувань, натисніть на меню, торкніться внизу телефону, виберіть ----> видаліть обліковий запис


0

Це може допомогти. Вам потрібно торкнутися піктограми меню, тобто у лівому нижньому куті, щоб побачити синхронізацію тепер видалити обліковий запис.

https://m.youtube.com/watch?v=A5P67EFz92s


2
Можливо, ви хочете окреслити кроки у своїй відповіді, якщо відео стає недоступним.
Huey

-1

Я спробував усе вищесказане, але нічого не працює, у мого телефону немає кнопки меню внизу, тому не було на що натискати, але ось як я це зробив.

Налаштування> Облікові записи> Торкніться Google> Пошук> Облікові записи та конфіденційність> Вийти

дуже дуже громіздкий, але нарешті зрозумів це! повинно було бути легше за це.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.