Різні звуки сповіщень для SMS та електронної пошти?


12

Чи є спосіб використовувати різні звуки для SMS-повідомлення та повідомлення електронної пошти? Я не можу знайти налаштування. Я на HTC Hero, Android 2.1

Відповіді:


15

Ви можете налаштувати параметри сповіщень як для Gmail, так і для повідомлень у кожному з додатків окремо.

У Gmail натисніть меню та перейдіть до Більше-> Налаштування та перегляньте розділ Налаштування сповіщень .

У меню Повідомлення натисніть меню, потім Налаштування та перегляньте розділ Налаштування сповіщень .


Вибачте за відсутність опису, я використовую SMS та обмін повідомленнями Handcent. Я перевірю Хендсент трохи глибше
Девід Лоззі

6

Важливо зрозуміти відмінності між такою платформою, як Android та традиційною платнею "німий телефон".

В Android дуже мало додатків є "спеціальними". Я маю на увазі, що ОС знає про них і ставиться до них по-різному. В Android, програма насправді сама повинна керувати сповіщеннями, ОС не може якось розібратися в цьому і викрити налаштування для нього. Налаштування звуку сповіщень має піддаватися індивідуальним розробникам додатків, а не через Android. Коли програма створює сповіщення про рядок стану, Android за замовчуванням відтворюватиме звук, встановлений у налаштуваннях сповіщень за замовчуванням. Але програма може явно надавати інший звук для відтворення. Додаток повинен сам керувати цим (було б добре, якби Android дозволяв додаткам реєструватися для користувацьких сповіщень, і тоді він міг би забезпечити центральне місце для всіх, але я "

Якщо певна програма не надає підтримку, зв’яжіться з ними та попросіть її додати. Зніміть зірку чи дві зі свого рейтингу на ринку та поясніть, чому ви так зробили. Багато розробників насправді слухають.

Порівняйте це з традиційною платформою "тупого телефону", де все щільно поєднано і контролюється. ОС може легко виставити налаштування для окремих "додатків", оскільки вони запечені і насправді не змінюються.


1

Але, на жаль, Skype не дозволяє налаштувати їх сповіщення.

Хтось знає, як налаштувати вібрацію сповіщень?


1

Я використовую SMS Popup для управління сповіщеннями для текстових повідомлень і залишаю сповіщення електронною поштою оброблятись за налаштуваннями сповіщень за замовчуванням. Це дозволяє мені встановлювати користувацькі звуки, вібрації та світлодіодні спалахи (дозволяє обладнання) для текстових повідомлень SMS, які відокремлюють їх від електронних листів та інших повідомлень.


Вибачте за відсутність опису, я використовую SMS та обмін повідомленнями Handcent. Я перевірю Хендсент трохи глибше
Девід Лоззі

1

У додатку для обміну повідомленнями натисніть кнопку меню, Налаштування, прокрутіть донизу та натисніть Вибрати мелодію дзвінка.


1

Нижче дивіться, як змінити звук сповіщення електронною поштою або як його відключити. Мій андроїд - 2.3.5, gmail - 2.3.6.

Ви відкриваєте додаток gmail, меню> більше> налаштування, торкаєтесь облікового запису; в самому низу є опція "Мітки для повідомлення". У моєму випадку у мене є "Вхідні", які я вважаю за замовчуванням; натискаючи на нього, у вас є кілька варіантів:

  • "Повідомлення електронною поштою" - повідомляє в рядку стану
  • Мелодія дзвінка - це те, що ви шукаєте, ви можете встановити будь-яку мелодію дзвінка або безшумно
  • Вібрувати - ну вібрує;)
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.