Чи стискаються фотографії Google з високою якістю фотографій, навіть якщо вони менше 16 мегапікселів?


22

Нещодавно Google змінив додаток Google Photos, щоб усі мали вільний і необмежений доступ для зберігання 16-мегапіксельних файлів.

Камера на моєму телефоні менше 16 мегапікселів. Коли я завантажив додаток, він запитав, чи хочу я зберегти фотографії оригінальними чи якісними.

Я хотів би скористатися безкоштовним сховищем, тому моє запитання полягає в тому, що якщо фотографії спочатку менше 16 мегапікселів, висока якість буде такою ж, як оригінальна, чи Google би стискав її більше?

Крім того, що відбувається з існуючими фотографіями на моєму Диску Google розміром менше 16 мегапікселів? Вони автоматично не зараховуються до моєї квоти чи мені потрібно якось перенести їх на Google Photos? Просто, більшість файлів на моєму Диску - це фотографії (розміром менше 16 мегапікселів), і оскільки я завантажив "Фото", доступний простір не змінився.


На випадок, якщо хтось ще не побачив додаток Desktop-Uploader і почне використовувати Google Photos з нуля, використовуйте його. Це дійсно корисно. Я просто перейшов з Dropbox, вибравши папку "Завантаження камери Dropbox".
Майкл С.

Відповіді:


10

Щойно я сфотографував свій телефон (8 Мп) після налаштування автоматичного резервного копіювання як Google Photos (з увімкненою опцією "високої якості"), так і Dropbox.

Я порівняв обидва зображення, і я не бачу різниці між ними, хоча розміри файлів відрізняються (зображення в Google Photos має 1,3 Мб, а зображення в Dropbox - 2,2 Мб). Я зробив те саме порівняння зі старшим зображенням (коли в Google Photos було ввімкнено опцію "оригінал"), і файли точно такі ж.

Схоже, Google дійсно стискає файл, хоча зберігає якість зображення.


8

Ні, висока якість не буде такою ж, як оригінал, оскільки Google знову стисне її за допомогою аналогічного методу JPEGMini. Додаткову інформацію див. У цьому та цих порівняльних тестах.

Ваш доступний простір не змінився, оскільки "Фотографії" мають доступ до ваших фотографій на Диску Google. Вам не потрібно мігрувати їх, просто зробіть їх доступними для Фото.


6

У своєму оголошенні, а також на своїх довідкових сторінках Google відкрито заявив, що безкоштовна необмежена опція високої якості призведе до стиснення фотографій 16 Мп і менше - але все одно збереже однакову роздільну здатність і "майже" таку ж нерозрізну якість.


6

Зображення, завантажені за допомогою програм Google із увімкненою безкоштовною опцією, будуть повторно видавлені, навіть якщо вони менше 16 Мпікс.

Зображення, завантажені за допомогою програмного забезпечення сторонніх виробників, будуть незалежними, і вони використовуватимуть квоту, якщо їх розмір перевищує 2048 пікселів за найдовшим розміром, навіть якщо вони менше 16 Мп, навіть якщо параметри встановлені вільними.


1

Стиснення не стосується лише фотографій, але й відео.

Якщо ви виберете параметр "Висока якість" навіть при 8-мегапіксельній камері, ви не зможете завантажити відео, розміром більше 1 Гбіт. З іншого плану (тобто "Оригінальний розмір") ви можете.


1

Фотографії менше 16 Мп справді будуть стиснуті. Просто спробуйте.


0

В основному на це питання можна відповісти двома планами клієнтів, які пропонує Google станом на 2015 рік.

  • Безкоштовно . Дозвольте google обробляти фотографії, змінювати інформацію EXIF ​​та зазнавати змін та нових функцій, які можуть впливати на метадані та якість вашої фотографії

  • Оплачено : Завантажте та збережіть оригінальний файл байтів, використовуючи накопичувач диска google, який повністю інтегрований з google-фотографіями на 2015 рік. Кожен користувач має 15 Гб пам’яті пам’яті, з якого ви, ймовірно, вже споживали частину його пам’яті- квота, якщо ви деякий час використовуєте Google-накопичувач.

  • Посилання:

    https://support.google.com/picasa/answer/6558?hl=uk http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Photos


0

Існує принаймні один огляд цієї функції, коли тестувальники виявили, що для однієї з своїх тестових картинок Google Photos відтворює зображення з можливістю відтворення, навіть якщо вихідне зображення не перевищувало 16 Мп.

Оригінальне зображення (3024 x 4032 = 12,19 Мп; 7 Мб)

"Висока якість" Google Photos (2268 x 3024 = 6,86 Мп; 2,68 Мб)

Однак вони не пишуть, скільки зображень вони протестували загалом, лише щоб усі інші не проявляли такої поведінки.

Цього мені достатньо, щоб уникнути повторного стиснення Google Photos, яке, інакше, здається, використовує дуже розумні налаштування та методи.


-1

Google вводив / виводив, що фотографії, менші за 16 Мп, не будуть стискатись, а фотографії вище 16 Мп - єдині, які, якщо вибрано для зберігання в просторі необмеженого місця зберігання, будуть стиснені.


Також, зі свого досвіду, я не бачив жодних змін у своєму накопичувачі диска після нової опції "необмежене зберігання". Тож це повинно означати лише те, що нинішні залишилися б тими ж .


5
Про це широко повідомляли перший день, але це було непорозуміння. Вони мали на увазі те, що для фотографій менше 16 мегапікселів їхня роздільна здатність не буде зменшена. Вони все ще будуть стискатися (зменшено розмір файлу, не оригінальний для пікселя).
wisbucky
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.