Будь-який спосіб вимкнути служби локації через обмежений час?


16

Чи можна, щоб послуги локації автоматично відключалися через певний час (скажімо, 10 хвилин)? Зазвичай я залишаю його вимкненим, крім деяких програм (Карти тощо), але іноді забуваю вимкнути його, і це великий розряд акумулятора.

Відповіді:


17

Це може бути вирішено за допомогою однієї з багатьох програм . Я тут більше віддаю перевагу , але YMMV (а Tasker не приходить безкоштовно) - може бути здатна на те саме.

Що я тут роблю, це створити такий профіль:

  • Умова: додаток (виберіть додатки, з якими потрібно використовувати GPS)
  • Завдання: GPS увімкнено
  • необов'язкове завдання виходу: GPS вимкнено

Таким чином GPS за замовчуванням вимкнено, але автоматично вмикається кожного разу, коли ви запускаєте одне із вибраних додатків і запускаєте їх на перший план . Він автоматично буде вимкнено, коли ви вийдете з цього додатка або на іншому плані працює будь-який інший додаток. "Завдання виходу" не є обов'язковим, оскільки Tasker відновлює умови раніше, ніж профіль став активним.

Для інших альтернативних програм автоматизації ви також можете ознайомитись з моїм списком тут .


Ну, у мене є подарункова картка Google Play Store, десь лежить, і нічого іншого не маю на увазі, щоб купити, тому я, безумовно, можу спробувати! Спасибі!
Kaizerwolf

2
У такому випадку: продовжуйте, ви точно не пошкодуєте! Для отримання додаткових ідей щодо того, що ви можете з цим (крім приготування кави, запуску автомобіля та чого саме), будь ласка, подивіться на мою колекцію ресурсів Tasker . Ви обов'язково знайдете корисні підручники - і перераховані ідеї цікаві (і ні, я не жартував із "запуском вашого автомобіля" - я просто не зовсім впевнений у каві;)
Izzy

7

Як сказала Іззі у відповіді , Tasker - це чудовий вибір, але він не є безкоштовним для всіх. Я спробував AutomateIt (безкоштовно), і це робить роботу.

Редагувати: Ця відповідь успішно перевірена на Android 4.2.1, не надаючи кореневого доступу до AutomateIt. Однак на Android 4.4.2, COS12 (Android 5.0.2) та CM12.1 (Android 5.1.1, збірка: YOG7DAO1K6) відповідні параметри не було видно, поки я не перезапустив додаток із кореневим доступом. Цей факт був помічений мені через коментар jonatr.

  1. Встановити та запустити AutomateIt.
  2. Перейдіть у розділ Мої правилаУсі та перевірте, чи потрібні вам якісь заздалегідь визначені правила. Якщо ви не відключаєте або видаляєте, натискаючи кожен запис один раз і вибираючи потрібний варіант.
  3. Торкніться +відповідно до вкладки " Мої правила"Тригер статусу програми → торкніться піктограми об'єктива та виберіть додаток ( Карти тут) → перевірте програму АктивованоДаліУвімкнути / вимкнути Дія GPSУвімкнути GPSДалі → виберіть За замовчуванням або Ні (щоб показати чи ні, тост, коли буде запущена автоматизація) → натисніть значок дискети вгорі, щоб зберегти все.
  4. Повторіть кроки 2-4, за винятком того, що цього разу зніміть прапорець Програму, активовану на кроці 3.

Тепер ви можете відкрити Карти, і розташування буде ввімкнено. Якщо ви закриєте Карти, то розташування буде вимкнено. Ви можете зробити більше з цим, якщо, безумовно, хочете вимкнути Місцеположення (скажімо, 10 хвилин) після мінімізації Карт.

Чесно кажучи, я віддаю перевагу Tasker, тому що мені потрібно менше кроків, і я знаю, що це не зависло мою батарею. Перевірте, чи AutomateIt їсть акумулятор досить багато.


1
Я розберуся в цьому, але мені не потрібна завичка для батарейок, я працюю в 4.4.2, який має в собі достатньо акумулятора! Дякую, хоча!
Кайзервольф

Ви повинні мати останнє слово тут, так? :) +1 для безкоштовної альтернативи. Щодо "свинячої батареї": можливо, ми отримаємо третю відповідь, яка показує, як це працює з Llama…: D
Izzy

@Izzy Я спробував цю програму Automate , але, здається, потрібен суперпопулярний доступ, щоб дозволити провайдерам місцеположення, який є трохи нерозумним IMO, виконати таку просту роботу для звичайного користувача з доступом до SU.
Firelord

@Firelord Поновіть нижче Android 4.2, якщо вам це потрібно зробити без root. Це те, що вони називають "безпекою", ви знаєте :( Я спостерігаю за цією грою з Android 2.1: кожна нова версія забирає у користувача трохи контроль. Одна з причин я викорінюю будь-який новий пристрій майже до того, як розблокувати його.
Izzy

2

Як було сказано, більшість програм автоматизації можуть виконати це завдання, Автоматизація - ще одна безкоштовна альтернатива. Ось декілька створених користувачем автоматичних пристроїв для вмикання GPS під час перегляду Карт Google:

http://llamalab.com/automate/community/?q=gps+maps

Необхідний вкорінений пристрій, але це можливо, щоб вирішити за допомогою автоматизації інтерфейсу користувача.


Я намагався цю програму і можу вручну виконати дію. Але я не можу зрозуміти, як воно автоматизується. Не могли б ви детально зазначити кроки, пов'язані з цим? Спасибі! і ви отримаєте мій +1 тоді як жест доброї волі. :)
Firelord

І так, на відміну від інших програм, йому потрібен кореневий доступ. Будь ласка, згадайте про це, оскільки додаток не буде корисним нормам щодо поточної мети.
Firelord

1
@Firelord Так, для використання API Android для перемикання GPS буде потрібна коренева система, якщо ви не автоматизуєте взаємодію з інтерфейсом користувача. У запитанні не було зазначено некореневу вимогу. Подивіться потоки, створені спільнотою, див. Посилання, є багато прикладів, які перемикають GPS.
балзак

1

Безкоштовна версія MacroDroid може це зробити.

Редагувати: Ця відповідь успішно перевірена на Android 4.2.1, не надаючи кореневого доступу до MacroDroid. Однак на Android 4.4.2, COS12 (Android 5.0.2) та CM12.1 (Android 5.1.1, збірка: YOG7DAO1K6) MacroDroid не зміг виконати завдання без доступу до кореня. Цей факт був помічений мені через коментар jonatr.

  1. Під час створення макросу виберіть тригер Запуск / закриття програмиЗапуск програми → виберіть додаток.
  2. У розділі Додати дії натисніть Увімкнути / вимкнути GPS → Увімкнути GPS . Це може сказати так, але йому не потрібен кореневий доступ. Див. Редагування вище.
  3. Створіть ще один макрос, але зробіть його для програми закритим і встановіть GPS Off як дію.

Це воно. Запустіть, що вибрана програма та GPS активуються автоматично, закрийте програму, а GPS відключиться.


Я спробував рішення Macrodroid на моєму Oneplus, але це не спрацювало ... але й інших рішень тут не було :(
jonatr

Я тестував своє рішення на тому ж пристрої, але на COS12. Яку ОС ви використовуєте? Чи коріння?
Firelord

Я використовую Cyanogen OS 12.1.1. Я створив макрос, але він не спрацював ...
jonatr

Цікаво. Цікаво, що змінилося. І ви кажете, що жодне з рішень на цій сторінці не працювало для вас? Потрібно змінити API, які мені потрібно з’ясувати. І ще одне: чи вкорінюється пристрій?
Firelord

1
@jonatr: Корінний доступ - це єдиний спосіб . Я відредагував обидві свої відповіді і перевірив інші відповіді. На моїх Android 4.4.2, 5.0.2 та 5.1.1, Tasker, Automate, AutomateIt та MacroDroid, усі вони працювали, але тільки з кореневим доступом, в тому числі і на OnePlus One. // Мої вибачення за те, що ви витратили ваш час. Я мав би бути зрозумілим у відповіді від початку, згадуючи версію Android, яку я використовував для тестування. // FYI: Tasker має повну 7-денну пробну версію: tasker.dinglisch.net/download.html
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.