Повна реалізація Dropbox для Android


22

Я шукаю спосіб отримати всі мої файли з мого облікового запису Dropbox та завантажити їх на свою SD-карту.

Це повинно завантажувати все без втручання користувача. Навколо є кілька додатків Dropbox, але жодне з них не має можливості завантажувати все, а ще гірше, більшість, здається, працює неправильно на величезних файлах, пропускаючи останню частину або просто не працюють.


1
Найближче, що я знайшов, - це додаток, який синхронізує будь-яку папку на SD-карті до Dropbox. dropbox.com/apps/1836/sync-folder-with-dropbox
але

можливо, це реалізує синхронізація? Я використовую realsync pro для синхронізації фотографій в папці, це добре працює для цієї мети.
patchie

Відповіді:


6

Зараз доступне ще одне додаток для більш повного рішення: Titanium Media Sync

Надійний і безпечний для акумулятора спосіб синхронізації ваших файлів до / з хмари!

Це унікальне додаток дозволяє синхронізувати набір папок із пристрою Android на хмару та назад. В даний час він підтримує безкоштовний сервіс зберігання Dropbox. Офіційний додаток Dropbox не потрібен.

Інноваційний двигун синхронізації "налаштування та забудь" із цими можливостями:

  • Батареї дружні.
  • Працює на ВСІХ Android-пристроях.
  • НЕ буде гальмувати ваш пристрій, коли дані не змінюються.
  • Буде створено резервну копію нових / модифікованих файлів (наприклад, фотографій, відео) у фоновому режимі якнайшвидше.
  • Пристосовується до постійно мінливих умов підключення та живлення.

Підтримується 2 різних режиму синхронізації (обидва є односторонніми):

  • Постійна синхронізація від локального до віддаленого.
  • Синхронізація одним ударом з віддаленого до локального.

І з огляду Lifehacker :

Якщо ви були незадоволені тим, як мобільний додаток Dropbox завантажує файли лише вручну, вам потрібно перевірити Titanium Media Sync, яка буде постійно синхронізувати папки з вашого телефону на Dropbox, як і Dropbox на робочому столі.

Titanium Media Sync - від виробників дивовижної резервної копії Titanium - це те, яким повинен був бути мобільний додаток Dropbox. Ви вибираєте папки зі своєї SD-карти, щоб синхронізуватись із Dropbox. Щоразу, коли ви додаєте щось до цих папок - скажімо, якщо ви сфотографуєтесь на телефоні або завантажите додаток, яке ви хочете випробувати на комп’ютері пізніше - воно автоматично синхронізує ці зміни, тому ваші файли будуть чекати коли ви повернетесь до свого комп’ютера. Ви також можете синхронізувати папки зі свого Dropbox на SD-карту, але це лише одноразова синхронізація - Titanium не буде контролювати ваші віддалені папки, лише ті, які знаходяться на вашій SD-картці.

Інтерфейс досить простий у використанні. У лівому стовпці відображаються всі папки на вашій SD-карті, тоді як у правій колонці відображається ваш Dropbox, і ви можете просто перетягувати папки з однієї в іншу, щоб синхронізувати їх. Перетягування з правого стовпця завантажить цю папку на вашу SD-карту, а перетягування зліва направо надасть вам можливість налаштування цієї папки для автоматичної синхронізації. Оскільки він синхронізується лише одним способом, він не буде постійно телефонувати в Інтернет, сповільнюючи ваш телефон, коли чекає змін. Ви навіть можете встановити, чи хочете ви, щоб він синхронізувався лише через Wi-Fi або понад 3G та 4G у налаштуваннях. За замовчуванням він також синхронізується лише тоді, коли ваш телефон підключений для економії акумулятора (але ви також можете змінити це в налаштуваннях). Серйозно, якщо ви користувач Dropbox,

Titanium Media Sync - це завантаження на пристрої Android $ 2,99.


1
Це, здається, єдина відповідь, яку я шукав. Шкода, що це коштує грошей.
Barfieldmv

4
Це 3 долари за чудовий продукт :) Іноді нам доводиться підтримувати наших розробників :)
Пітто,

9

Titanium Media Sync пропонує постійну синхронізацію з SD-карти на DropBox, але не іншим способом ... як я це роблю, це налаштування завдань rsync за допомогою Tasker та rsyncbackup ... (вимагає, щоб ваш DropBox автоматично зберігався в синхронізації на настільному ПК десь, запуск ssh-сервера). Налаштовувати вас та працювати:

Крок 1: Віддалений DropBox.

По-перше, встановіть DropBox на комп'ютері десь із сервером ssh, щоб ви могли скопіювати файли з нього через ssh (за допомогою rsync) та переконайтесь, що це налаштування за допомогою шифрування приватного ключа за допомогою агента, тому вам не потрібно вводити паролі / паролі кожного разу

Крок 2: RSync з віддаленого телефону

Потім отримайте rsync4android ( посилання на ринок ), який дозволяє налаштувати завдання rsync з віддаленого сервера на телефон (і навпаки… Я використовую це для цього, але також для резервного копіювання фотографій на моєму ПК автоматично щовечора) Потім створіть rsync робота з завантаження певної папки з віддаленого DropBox на ПК в папку DropBox на вашій SD-картці.

Крок 3: заплановані автоматичні завдання rsync

Отримайте завдання для завдань (який дозволяє планувати виконання завдань у великій кількості тригерів, включаючи час) ( посилання на ринок )

Крок 4: Насолоджуйтесь

Як я кажу, це трохи біля будинків, але, здається, виконує роботу

Я також опублікував копію цих інструкцій у своєму блозі .


3

Якщо ви повністю не прив'язані до Dropbox, я думаю, що SugarSync та їх додаток для Android можуть робити те, що ви шукаєте.

Якщо це має бути Dropbox, я б сказав, що ви повинні опублікувати їм запит на функцію.

Або, якщо ви справді відчайдушні, фінансуйте розробника, готового написати додаток, щоб зробити це за допомогою API Dropbox. Це було б насправді досить прямо.

Удачі.


2

Dropsync також працює, він синхронізує будь-яку папку на вашій sd-картці (включаючи / sdcard /) з будь-якою папкою dropbox (включаючи основну папку dropbox), тому можливо використовувати її як клієнт на робочому столі, тобто мати каталог під назвою / sdcard / dropbox /, який містить весь ваш дропбокс, але він справді набагато гнучкіший за це :)


1

Використовуйте FolderSync (Безкоштовна версія Lite також доступна з деякими обмеженнями). У ньому багато варіантів синхронізації: Двостороння синхронізація, Одностороння синхронізація (вгору або вниз).


0

Ця дуже інформативна та вичерпна стаття, написана для Freeware Genius 4 вересня 2012 року під назвою "Як автоматично синхронізувати папки ПК із Android" від Самера Курді

http://www.freewaregenius.com/how-to-automatically-sync-your-pc-folders-with-your-android/

У цій публікації буде описано, як ви можете налаштувати це так, щоб воно відбувалося автоматично без вашого втручання, грунтуючись на певних правилах (наприклад, синхронізуйте щовечора, лише при підключенні до WIFI). Якщо ви думаєте про "Dropbox", то ви частково вірно: для цього ви будете використовувати Dropbox спільно з двома іншими безкоштовними програмами, які дозволяють (а) синхронізувати папку ПК, не переміщуючи її в папку Dropbox, і (b) планувати синхронізацію папок на вашому Android, щоб вони відбувалися автоматично.


-1

Офіційний додаток Android Dropbox - найкраща ставка. Якщо вони не пропонують підтримку того, що ви хочете, вам слід попросити їх додати функцію.


2
Я шукаю функцію, яка не є в офіційному клієнті. Мобільний клієнт, який повністю синхронізує.
Barfieldmv

Попросити функцію.
Дмитро Лихтен

5
Я не намагаюся бути хуй, але яка це відповідь? Зчитавши питання, це очевидно, що запитувач заглянув в офіційний додаток Dropbox, і це не відповідало його потребам. Ось чому вони задали питання. Запропонувавши їм запитувати цю функцію - це гарна ідея, але це не відповідь. Якщо ви не спробували будь-який інший додаток Dropbox та додаток Dropbox і не зможете з владою сказати, що функція, яку вони шукають, не існує, я не бачу значення у такій відповіді. Якщо ви насправді зробили це, ви повинні так сказати у своїй відповіді.
Метт

Я можу сказати, що я спробував усі інші програми, які я знаю, що інтегруються з Dropbox, і офіційний додаток є найкращим. Ще немає програм, які пропонують цю функціональність. Я не думаю, що пропонувати запит на функцію є грубим чи недоречним будь-яким чином. Це найкраща відповідь на даний момент часу.
Метт Касто

1
Досить справедливо. Я не мав на увазі, що ваша відповідь була грубою або недоречною. Я просто висловлював розчарування у відповіді, на яку я відчував, що насправді не відповів на питання. Зважаючи на те, що жоден з них не запропонував кращої відповіді, можна сказати, що я міг би занадто швидко судити. Цей коментар був так давно, ще тоді, коли ми всі були такі молоді та зухвалі. Тоді все було настільки різним ... минулого тижня;)
Метт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.