Як увімкнути налагодження USB в Android, якщо забутий зразок для розблокування екрана?


19

Я хочу використовувати програмне забезпечення сторонніх розробників, щоб очистити шаблон розблокування екрана свого пристрою, який я забув. Вони вимагають включення налагодження через USB, але я не вмикаю його в Android.

Як увімкнути налагодження через USB через режим відновлення чи Fastboot?


4
Як виявляється, це знову ж таки здається проблемою XY . Замість того, щоб намагатися змусити працювати передбачуване рішення (увімкнути налагодження через USB), ваше запитання повинно було передбачити, що ви закрили себе та забули PIN-код. Зовсім інший випуск, висвітлений, наприклад, у нашому вікі із заблокованими тегами . Почніть читати там. Якщо ви не можете вирішити свою проблему за допомогою цих підказок, задайте нове конкретне запитання, включаючи те, що ви спробували, де ви застрягли, ваш пристрій та версію Android. Удачі!
Izzy

1
Чи не це питання в основному "як я можу зламати андроїд телефон"?
Саймон Вудсайд

Відповіді:


9

Докладні відомості можна знайти в нашій wiki-тезі для відладки (там, де я щойно їх додав):

За замовчуванням USB-налагодження відключено за допомогою ROM- накопичувачів (однак деякі користувальницькі ROM, проте, вони за умовчанням включені). Щоб увімкнути або вимкнути його, ви можете знайти відповідний перемикач у розділі Налаштування ›Розробка - розділ, спочатку прихований з Android 4.2 та новіших версій. Ви можете зробити цей розділ видимим, перейшовши в Налаштування ›Про пристрій і“ забивши ”запис, що повідомляє версію збірки вашого ROM, доки тост-повідомлення не привітає вас з тим, що ви стали розробником.

Якщо ваша проблема полягає в тому, що ви не можете нормально завантажувати свій пристрій, а отже, не можете дійти до описаного вище розділу налаштувань, перегляньте наступні питання:


tnx. але я це знаю. наприклад, я забув схему своїх пристроїв. Я можу використати цей третій програмний продукт, як шуамі або команда біт adb. але їм обом потрібна налагодження usb для видалення шаблону без видалення файлів. якщо це вимкнено, моя проблема - Shine. повинен увімкнути це. як?
Йенабіктак

2
Ось чому у своєму запитанні слід включити стільки деталей, скільки потрібно. Як хто повинен цього очікувати? Гаразд, я це зробив - саме тому я пов’язав ці два питання (будь ласка, переходьте за посиланнями).
Іззі

5

На підставі роз'яснень OP зроблено в коментарях нижче Іззі відповідь , я пропоную наступне рішення , якщо свій пристрій заблоковано, і АБР не включений під Налаштування .

Зауважте, що цей метод перевірений на Android Android 4.2.1 та Stock CM 12.0 (Android 5.0), на обох пристроях із спеціальним відновленням (АБР завжди ввімкнено як стандартне). Якщо відновлення запасів дозволяє отримати доступ до оболонки ADB, ви також можете розглянути це рішення.

Інструкції

 1. Спробуйте спробувати ваше програмне забезпечення для розбиття шаблонів (або будь-якого жанру) зсередини відновлення запасів, щоб побачити, чи працює він з колишнім середовищем (наявна там оболонка ADB чи ні).
 2. Оскільки я ніколи не спробував би крок 1. , я зробив би наступне:

  Для Jellybean 4.2.1:

  1. Завантажтесь у Recovery і змонтуйте розділ даних .
  2. Відкрийте оболонку на ПК та введіть:

   adb pull /data/property/persist.sys.usb.config ~/
   

   Перезавантажте ~/домашній каталог вашої ОС.

  3. Відкрийте цей файл у текстовому редакторі і, можливо, ви побачите mtpнаписане там. Змініть його на mtp,adb.

   Зауважте, що іноді Android не розуміє змін текстового файлу, якщо термінатором рядка є "DOS Terminators", що, можливо, Блокнот зробить у Windows (у мене Linux, тому тут немає жодних проблем).

   У такому випадку я б запропонував не використовувати, adb pullа робити:

   adb shell
   echo 'mtp,adb' > /data/property/persist.sys.usb.config
   

   Ви можете перевірити, що echoкоманда перезаписала файл, використовуючи:

   adb pull /data/property/persist.sys.usb.config ~/
   

   і бачити вміст файлу в якомусь текстовому редакторі.

  4. Відключіть Dataі перезавантажте ОС Android. Налагодження через USB, ймовірно, буде увімкнено.

  Для Lollipop 5.0:

  Користувачі JB 4.2.1 також можуть користуватися цим методом, якщо попередній не працював для них.

  1. Завантажтесь у Recovery і змонтуйте розділ даних .
  2. Повторіть крок 2 і 3, використовуваний у методі JB 4.2.1.
  3. Нам потрібно налаштувати деякі параметри settings.db. Тип:

   adb pull /data/data/com.android.providers.settings/databases/settings.db ~/
   
  4. Створіть резервну копію в іншому місці та відкрийте файл у редакторі SQLITE. Я запускаю Linux і браузер DB для SQLite працює добре. Він також доступний для Windows OS / OSX.
  5. У globalтаблиці змініть значення для:
   • adb_enabled до 1
   • development_settings_enabled до 1
  6. Перевірте, що verifier_verify_adb_installsвстановлено 1в globalтаблиці.
  7. Перевірте це за замовчуванням у secureтаблиці:

   • adb_notify є 1
   • adb_port є -1

   Ці перевірки на кроці 6 та 7 не є необхідними, але їх слід робити так, щоб усунення несправностей стало досить простим, якщо рішення не працює для вас.

  8. Збережіть зміни settings.dbта скопіюйте їх назад в Android, ввівши:

   adb shell 
   rm /data/data/com.android.providers.settings/databases/settings.db
   exit
   adb push ~/settings.db /data/data/com.android.providers.settings/databases/
   

   Ця rmкоманда delete ( ) не потрібна, оскільки adb pushповинна перезаписати файл, але я його виконав для спокою.

  9. Відключіть Dataі перезавантажте ОС Android. ADB, ймовірно, буде ввімкнено.

Ось як це насправді спрацювало під час тестування на моїх пристроях.

Джерело: Насправді не джерело, але отримав підказку з коментаря під цією відповіддю .


І я думаю, що шаблон (за допомогою редагування файлів) можна очистити таким чином, не включаючи налагодження USB в Android. Не знаю, як хоч!
Firelord

Якщо adb не працює (що, на мою думку, стосується цього питання), як ви використовуєте adb для перетягування / натискання файлів?
PaulG

1
@PaulG: налаштування щодо налагодження через USB, яке ви бачите в параметрах розробника, все, що він робить, це запустити або зупинити демон-adbd в ОС Android. Якщо ви перебуваєте за межами ОС Android, налаштування в середовищі, в яке ви завантажуєтесь, визначає, чи повинен працювати adbd чи ні. // Спеціальне відновлення - це інше середовище, і TWRP та CWM запускаються adbd відповідно до їхніх налаштувань за замовчуванням. Це те, що я зазначив у другому абзаці відповіді, що потрібне спеціальне відновлення. // Повідомте мене, якщо вам все-таки незрозуміло в якийсь момент.
Firelord

Зауважте, що питання не говорить про те, що adb не працює, але налагодження USB не ввімкнено в ОС Android. Це дві різні речі.
Firelord

2
@alfetopito концепція settings.db була видалена з Android 6.0. Тепер можна знайти таблиці в цій базі даних /data/system/users/0/. Файли мають схему іменування settings_*.xml.
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.