Контакти були випадковим чином перейменовані та / або об'єднані


16

У мене Moto X 2nd Gen працює Android 5.0. Раптом мої контакти стали дуже перекрученими. Ось симптоми, які я бачу

  • імена моїх контактів, схоже, були замінені випадковим чином. Особа A та людина B поміняли імена, щоб контактні дані не збігалися
  • крім заміни імен, у мене є контакт, який містить інформацію з 3 ppl (!!!), і жодне з них не належить до імені.

Я вийшов із свого облікового запису Google і знову ввійшов, і, здавалося, зафіксував його для деяких контактів, але решта все ще викручені. У contacts.google.comмене контакти все ще добре виглядають. Що не так і як це можна виправити?


Про проблему повідомлялося тут: code.google.com/p/android/isissue/… Випуск 214909 в android: додаток для контактів Android неправильно автоматично об’єднує контакти Звучить знайомо? Якщо так, проголосуйте за це питання, щоб отримати більше уваги

Відповіді:


6

Те саме трапилося і зі мною понад рік тому. Мої контакти все ще переплутані, тому що я помітив проблему лише через місяць після того, як це сталося, і я також зробив достатньо змін як у своєму телефоні, так і в Інтернеті Google, що я не наважився спробувати відкатати резервну копію, яку я взяв себе. Отже, я просто жив із цим і прибирав контакти, оскільки натрапляв на брудні, іноді вручну дивлячись на мою вручну експорт Google контактів.

Я б запропонував просто стерти контакти з телефону і витягнути контакти з Google в Інтернеті, оскільки ви говорите, що вони там добре виглядають. Ви можете стерти контакти з телефону / пристрою, наприклад, через Налаштування Android → Диспетчер програм .

Тоді це залежить трохи від вашого Android версії , але на моєму телефоні (Galaxy S5) Мені потрібно перейти на All (додатки) вкладки , а потім знайти контакти, Контакти Зберігання та Google Contacts синхронізації і якби я хотів , щоб очистити мої контакти я б очистити обидва дані (натиснувши Очистити дані ) та кеш (шляхом дотику Очистити кеш ) усіх вищезазначених трьох програм.

Як було сказано, програми, які зберігають дані ваших контактів та інформацію про стан синхронізації, залежать від вашого пристрою, тому просто очистіть усі дані, пов’язані з контактами, а потім повторно синхронізуйте відповідний обліковий запис Google через Налаштування → Облікові записи .

Навіть якщо зміни вже перенесені на Google, ви можете відмовити свої онлайн-контакти за допомогою досить потужної функції відкату контактів Google. Слід зазначити, що відкат доступний в будь-який момент протягом останніх 30 днів (і вже не!). Отже, якщо ви помітите проблему протягом місяця з моменту, коли це сталося, ви можете легко відкотитись.

Ви можете знайти / зробити це за допомогою https://contacts.google.com/ → Ліва панель меню → Скасувати зміни

Якщо вам потрібно відмовитись, я б спершу відключив синхронізацію контактів із налаштувань Android → Облікові записи (для відповідного облікового запису Google). Потім відкатіть онлайн-контакти Google і знову ввімкніть обліковий запис, що спричинить синхронізацію.


1

Спочатку перейдіть на https://contacts.google.com та видаліть дублікати під опцією Знайти дублікати. Це видалить будь-які дублікати, і ви можете їх об'єднати, щоб це зробити

Оскільки попередній перегляд контактів Google ( contacts.google.com) не підтримує функцію експорту на даний момент, вам потрібно відвідати https://www.google.com/contacts та здійснити експорт .vcf на свій комп’ютер та перенести його на ваш мобільний телефон та імпортувати в ви додаток "Контакти" та виберіть експортований .vcf файл.

Я не пробував себе, але так як ви сказали, що це добре на contact.google.com, це, мабуть, сподівається.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.