Чи є спосіб зробити закладку всіх вкладок у Chrome?


22

Чи є спосіб зробити закладку всіх вкладок у Chrome для Android? (тобто правою кнопкою миші та Ctrlфункції недоступні)

Якщо це допомагає, я використовую планшет Android .


Це не пряма відповідь, це ідея. Я маю на увазі, подібно до того, як Chrome читає файл із усіма відкритими списками вкладок, для синхронізації або близько того, необхідно створити сценарій або невелику програму, наприклад мікропрограму, яка зчитує та копіює ці URL-адреси.
Сервантес

Відповіді:


15

Я натрапив на це питання, шукаючи спосіб зробити це також, і, схоже, у Chrome для Android наразі немає такої можливості.

Наступне виявилося корисним для мене як вирішення:

  • Відкрийте Chrome на своєму робочому столі (увійдіть у той самий обліковий запис, що і на планшеті).
  • У новому вікні натисніть (Ctrl + H) або перейдіть до "Налаштування> Історія та останні вкладки> Історія".
  • Звідси він повинен показувати історію / вкладки, відсортовані за пристроєм.
  • Поруч із назвою вашого планшета має бути невелика скринька зі стрілкою, що спрямована вниз. Натиснувши на це, ви отримаєте можливість або "Згорнути список", або "Відкрити все".
  • Виберіть "Відкрити все", і всі ваші вкладки з планшетного ПК повинні відкритися.
  • Тепер ви можете або натиснути (Ctrl + Shift + D), або клацнути правою кнопкою миші одну з вкладок і вибрати "Закладка всіх вкладок ...".
  • Виберіть папку для своїх закладок, і вам слід встановити.

Зрозуміло, трохи більше роботи на ніжках, ніж просто натискання на кнопку, але це єдиний реальний варіант, який я знайшов, коли у вас на планшеті 100+ вкладок, які потребують закладки.


9
Ця синхронізація з робочим столом насправді не дуже надійна. У мене на Android в Android близько 100 вкладок, і на робочому столі він показує мені лише половину з них. Тепер, коли я це зробив із закладками, це вже не показує мені жодних вкладок на робочому столі (або лише 1-2), хоча у мене все ще є> 50 відкритих на мобільному телефоні. Це було кілька тижнів тому, тому очікування, перезавантаження телефону тощо, все це не виправляє.
Ela782


-2

Використовуйте хромоване розширення. Ось так : BookMark My Tabs

Або ви можете скористатися цією копією всіх URL-адрес, щоб отримати прямі посилання всіх відкритих таблиць. Збережіть як .html(найпростіший формат, але не єдиний доступний), а потім легко імпортуйте як закладки / вибране звідти за допомогою вбудованої функції імпорту Chrome. Якщо припустити, що у вас немає планшетного ПК Apple.

тобто: кнопка налаштувань Chrome ( Хром) >> закладки >> імпорт закладок >> закладки .HTML-файл >> вказівка ​​на згенерований файл .HTML


8
Chrome для Android не підтримує розширення.
LJD200
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.