Продаючи телефон, які дії потрібно вжити, щоб переконатися, що всі особисті дані були видалені?


20

Я позбавляюся свого Samsung Galaxy S4 і хочу знати, які дії я повинен зробити, щоб переконатися, що приватна інформація була видалена з телефону. Я видалив SD-карту і очистив усі файли галереї, а також музику. Які ще дії можна зробити, щоб переконатися, що телефон максимально стерильний?


2
Ми виявили, що Dropbox повинен бути належним чином відключений, інакше підключений пристрій повторно синхронізується. Дивіться відповіді на це питання .
wbogacz


хлопці кажуть вам перезаписати сховище, я не знаю про android, але я знаю про ПК та жорсткі диски, я зробив відновлення даних за допомогою багатьох інструментів, доступних для всіх, безкоштовних і комерційних. і я можу простежити інформацію назад, як 5 років тому, тому я сумніваюся, що перезапис буде спрацьовувати, тому я навіть не заважаю. хтось або знає, як зробити відновлення даних, або він не робить, і якщо він це зробить, то, швидше за все, ви зламаєтесь, якщо фізично не знищите накопичувач, але тоді ви не зможете його продати
Lynob

Відповіді:


18

Вийміть SD-карту та SIM-карту, а потім зробіть заводські настройки.

Якщо ваш пристрій не використовує повне шифрування диска, і ви переживаєте, щоб хтось використовував розширені криміналістичні інструменти для відновлення даних, можливо, ви захочете замінити внутрішню область зберігання випадковими даними. Це можна зробити, створивши файл, що містить випадкові дані, що заповнює весь вільний простір. Після цього зробіть інший заводський скидання.

Якщо ви прошивали та / або вкорінили свій пристрій, ви хочете прошивати фондовий ROM та відновити завантажувач за замовчуванням.


1
Інструменти, необхідні для відновлення, навряд чи «передові». Якщо на вашому пристрої немає повного шифрування диска, вам дійсно потрібно зробити повне витирання всіх розділів внутрішньої пам’яті, окрім завантажувача, після чого встановити інсталяцію «ROM», але якщо ви зіпсуєте це, ви можете цеглити пристрій. Якщо ви здобудете професіонала, якому ви можете довіритися, це обійдеться набагато дорожче, ніж це коштує, тому, чесно кажучи, я б просто рекомендував не знавцям конфіденційності просто знищувати використані пристрої, а не продавати їх ...: - (
R ..

Наприклад, цей інструмент відновить багато даних, і все, що вам потрібно знати, - це компілювати для Linux / ARM і викорінити пристрій: cgsecurity.org/wiki/PhotoRec
R ..

6

Переконайтесь, що ви скасували свій телефон, наприклад, від Google (особливо Play), Facebook, Dropbox тощо.

Зашифруйте телефон, за бажанням створіть файл, наповнений випадковими даними, який заповнює все доступне дискове місце 1 , а потім скиньте заводські налаштування. Повторіть скільки завгодно разів.

1 dd if=/dev/urandom of=random.txt bs=1G count=2 , замінивши 1Gстільки місця, скільки залишилося ( кредит )


1
Сумніваюсь цього достатньо; особиста інформація може зберігатися не лише у вільному (видаленому) просторі, але й у файлах, які не видаляються належним чином.
Р ..

Чи заповнило б дисковий простір випадковими даними подібні дані? Чи не використовується тип пам'яті, що використовується в телефонах, як правило, вирівнювання зносу? (Наприклад, подібний до SSD?) Так що навіть якщо диск наповнений, все ж можуть бути сектори, які не були перезаписані.
Ajedi32

@ Ajedi32 Я припускаю, що (особливо з кількома циклами запису) більшість даних буде перезаписано. Без спеціалізованих інструментів, мабуть, неможливо змусити всі сектори записуватись та стиратись.

@JoshHolland Чи можливо вже скасувати реєстрацію пристрою від Google (особливо Play)? Якщо так, то як?
RockPaperLizard

1
@RockPaperLizard Я думав, що це було в налаштуваннях веб-інтерфейсу, але, мабуть, ви не можете.

0

Ваша найкраща ставка - прошивання фабричного зображення, можливо, більш грізна задача, якщо ви не знайомі з цим. Однак, перегляньте sammobile.com щодо зображень та інструкцій, чи YouTube, звичайно.

Теоретично, для Android, скидання фабрики може залишати дані позаду: стаття Ars

За допомогою системного зображення він ефективно переписує всі розділи на пристрої, залишаючи його чистим.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.