Чи можна обмінювати придбані додатки для Android між власними пристроями?


13

Що стосується iPod Touch / iPhone, оскільки він прив’язаний до вашого облікового запису iTunes, я впевнений, що ви можете придбати придбані програми на кількох власних пристроях (проте не вдається протестувати, iPod Touch був викрадений).

Однак зараз у мене є Motorola Droid, і я чекаю планшета, і я розглядаю можливість придбати Nook і вкоренити його для запуску власних додатків.

Питання в тому, якщо ви купуєте додаток на ринку, як здійснюється безпека:

  1. Чи пов’язано це з вашим обліковим записом Gmail, щоб ви могли поділитися ним між власними пристроями?
  2. Чи прив’язаний він до пристрою? (Не ламайте / не заміняйте телефон!)
  3. Поки він встановлений, ви все в порядку? (Якщо ви видалите або стерте пристрій, він пропаде).

Я припускаю, що 3 є дуже малоймовірним, хоча можливим, тому залишаючи це тут як потенційну відповідь на моє запитання.


На додаток, якщо ви купуєте додаток у App Store, ви можете завантажити його лише на 5 різних пристроях, перш ніж вам доведеться купувати знову, тоді як одна покупка в Google Play (раніше Android Market) дозволяє завантажувати її необмежену кількість разів.
iBug

Відповіді:


13

На телефоні відкрийте додаток Android Market, натисніть Menu, а потім виберіть Довідка, а потім виберіть Усунення несправностей (у розділі Користувачі). Тепер слід побачити заголовок "Отримання раніше придбаних програм". Це говорить:

Ваші покупки додатків пов'язані з вашим обліковим записом Google і можуть бути встановлені необмежену кількість разів на будь-якому пристрої.

...

Якщо ви змінюєте пристрої, ви можете встановити попередні покупки, переконайтесь, що ви ввійшли в свій пристрій тим самим обліковим записом Google, який ви використовували на попередньому телефоні.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.