Як перенести номери / контакти з Windows Mobile на Android?


18

Нарешті я активував свій Android телефон і хотів би імпортувати номери / контакти на новий телефон. Я забув запитати представника магазину, як це зробити, але я зрозумів, оскільки обидва вони можуть бути підключені до комп'ютера, я, мабуть, можу це зробити сам. Я на платформі Windows. Який найкращий спосіб зробити це?

Відповіді:


15

Це досить просто, тому що ваш телефон Android буде синхронізуватися з контактами Google .

 1. Синхронізуйте свій мобільний телефон Windows з комп'ютером (прогноз, експрес-вигляд, що б ви зазвичай не синхронізували)

 2. Експортуйте свої контакти звідти в CSV. (Перейдіть до меню файлів у верхньому лівому куті, виберіть зовнішній вигляд, клацніть на Імпорт та експорт, натисніть Експортувати файл у, Клацніть Далі, Клацніть Значення, розділені комами (Windows), Клацніть на Далі, Клацніть на Контакти, Клацніть на Огляд Вибрати диск та папка. Де потрібно зберегти файл, натисніть кнопку Далі.) Ви готові

 3. Використовуйте контакти Google для імпорту CSV (імпорт - у верхньому правому куті від http://google.com/contacts )

 4. Почекайте пару хвилин. Усі ваші контакти незабаром з’являться на телефоні Android!


Ось так я перемістив і об’єднав свої контакти із комбінації старого телефону Nokia (експортується до CSV за допомогою сміття настільного програмного забезпечення Nokia) та облікового запису Outlook та імпортував їх як у контакти GMail. Це навіть дає вам можливість об'єднати два контакти в GMail, якщо ви поставите їх обома одночасно.
GAThrawn

Дякую, це спрацювало чудово. Мій старий телефон Windows Mobile вже синхронізував мої контакти з Outlook, тому мені просто потрібно було експортувати / імпортувати.

У моєму випадку мені потрібно було вручну відкрити CSV-файл у програмі електронних таблиць та перейменувати стовпці. До цього контакти не були імпортовані належним чином до облікового запису Google. Можливо, це сталося через регіональні відмінності. Також різні програми використовують різні роздільники для CSV.
Джордж Гаал

8

Ще простішим методом (принаймні для мене) було б спочатку синхронізувати ваші контакти в WinMo з Google Sync (активні налаштування синхронізації: сервер: m.google.com, використання SSL, ім'я користувача та пароль такі ж, як і інші служби Google ( username@gmail.com-format) і контакти повинні бути вибрані у виборі даних), а потім на телефоні Android ви повинні мати автоматичну синхронізацію контактів за замовчуванням.

Це зробило з моїми HTC Touch HD та Motorola Milestone / Droid, пішло пару хвилин, і все на стороні Android пройшло повністю автоматично.


Схоже, це більше не працює - support.google.com/a/users/answer/138636 ("Починаючи з 30 січня 2013 року, лише клієнти Google Apps for Work, Education та Government можуть налаштувати нові пристрої за допомогою Google Sync" )
сарх

3

Ви можете використовувати myFUNAMBOL .

 1. Налаштуйте обліковий запис Funambol на веб- сайті http://my.funambol.com
 2. Завантажте інсталяційний файл Funambol CAB на свій пристрій Windows Mobile (який фактично працює під керуванням Windows Mobile. Ви можете отримати файл CAB, перейшовши на вкладку електронної пошти на порталі Funambol і вибравши завантаження)
 3. Встановіть Funambol (на мобільний телефон Window)
 4. Синхронізуйте свої контакти з сервером Funambol, запустивши Funambol і ввівши інформацію свого облікового запису на порталі Funambol
 5. Завантажте програму Funambol Android (від Funambol Forge)
 6. Помістіть .apk файл на вашу SD-карту в папку / Storage Card / AndroidApps. Якщо цієї папки не існує, створіть її.
 7. Завантажтесь в Android, запустивши Android з меню програми або запустивши haret.exe вручну
 8. Опинившись в Android, відкрийте меню програми.
 9. Відкрийте додаток Funambol.
 10. Натисніть клавішу меню та натисніть Налаштування.
 11. Введіть інформацію про портал Funambol.
 12. Клацніть Синхронізувати контакти та дозвольте синхронізувати ваші контакти.

Джерело: http://www.myhtcphone.com/import-contacts


2
Це досить складно!
jamuraa

2

Я просто переніс свої контакти з мого HTC Touch Pro 2 на мій Samsung Galaxy SIIX.

Вам потрібно встановити програму передачі файлів blutooth для андроїд, а потім з’єднати два телефони, а потім надіслати свої контакти на ваш телефон Android, використовуючи програму winmo blutooth explorer.


1

Ви також можете спробувати vCardIO, який використовує код Funambol і працює на андроїд-телефоні з карти SD. Експортуйте з Outlook і скопіюйте файл на SD-карту.


1

Я НЕ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ СПРИТНОГО ПЗ

Я шукав наступну фразу в Google:

"переміщення Windows Mobile контактів на Android"

Одним з хітів став Sprite Software, який робить таке застосування:

SpriteMigrate, це безкоштовно і передбачає резервне копіювання своїх файлів у файл резервного копіювання, а потім ви використовуєте другу програму на своєму ПК для перетворення цього файлу резервного копіювання у готовий для Android формат.

Sprite Migrate, очевидно, зберігає таку інформацію (з їх веб-сайту):

Що ми мігруємо? Контакти Журнали викликів SMS Закладки набагато більше найближчим часом ...

Я вже виконав крок 1 і вже зараз виконую крок 2, як тільки я завтра підніму телефон (Evo), спробую крок 3 і звітую про те, наскільки я був успішним.


1

Я спробував LocalSync, і він працював чудово.

Плюси:

 • Він не просто "мігрує" WinMo на Android: він фактично встановлює синхронізований зв'язок з вашим ПК Windows / Outlook
 • Не ділиться контактами з Google або іншими хмарами (безпека конфіденційності)

Мінуси:

 • У вас повинен бути встановлений Outlook у Windows

0

скористайтеся наступними простими кроками (не потрібно мати обліковий запис microsoft / google)

 1. шукайте "контакти + повідомлення" (повна назва програми - контакти + резервна копія повідомлень) у "магазині додатка" у вашому телефоні Windows зі списку програм, встановити це від Microsoft

 2. перейдіть до налаштувань -> контакти + резервна копія повідомлень -> резервна копія зі списку, що відображається, виберіть контакти та натисніть резервну копію

  у вашій SD-картці / пам'яті телефону буде створена папка під назвою "резервна копія + відновлення", що містить файл Vcard

 3. скопіюйте цей файл на свій пристрій Android та імпортуйте контакти з цього файлу


0
 1. Перейдіть до налаштувань облікового запису.
 2. Виберіть обмін Microsoft.
 3. Увійдіть, щоб синхронізувати.
 4. Зауважте, що онлайн-календар, пошта та контакти Microsoft Outlook синхронізовані. Не потрібно створювати обліковий запис Google.

Не знаю, чи це має значення, але це було на Android7.


-1

Ви можете використовувати Windows Phone Qontact (я розробник цього додатка). Він може експортувати у багатьох форматах, таких як vcard для читання через iOS або додаток Android. Просто надішліть контакти електронною поштою та відкрийте вкладення (акаунт Gmail або Hotmail).

У безкоштовній версії можна експортувати близько 200 контактів (включаючи фотографії, рішення, які використовують експорт CVS). Якщо у вас більше контактів, ви можете скористатись професійною версією .


1
Яке у вас зв’язок із цим додатком?
Dan Hulme

Це посилання - 404.
але

@Dan Я поганий розробник .. Вам подобається додаток?
user47676

@Krampus дуже дякую за вашу замітку, тепер посилання правильні
user47676

@ user47676: Добре іноді пропонувати рішення, з яким ви пов’язані, якщо це насправді є рішенням проблеми Аскера, і ви розкриєте таке у своїй відповіді. Для отримання додаткової інформації див. Довідковий центр .
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.