Чи є додаток, який дозволить голосувати (текст до мови) повідомлення (SMS)?


12

Коли я їду з активною гарнітурою (Bluetooth чи дротовий), я хочу, щоб мій Android читав мені будь-які вхідні текстові повідомлення.

Будь-які посилання?


1
Чи не робить це вбудована функція тексту в мовлення? (Вам потрібно буде ввімкнути доступність)
ale

1
Саме тому нам не подобається "чи існує додаток, який задає X". Подивіться на всі не корисні відповіді на один рядок із посиланням на це запитання.
але

Відповіді:


8

Існує ряд додатків, які будуть це робити. DriveSafe.ly - це те, чим я зараз користуюся, але насправді не мав можливості ретельно протестувати свій двигун TTS. Він також може бути налаштований для запуску кожного разу, коли з'єднаний Bluetooth, або якщо ви помістите його в док-станцію для автомобіля.

Я спробував ще один кілька місяців тому, але зараз не можу запам'ятати ім'я. Пошук через ринок додатків (або ваш улюблений сайт онлайн-додатків) може виявити ще щось.5

SMS Speak робить текст для мовлення ваших SMS-повідомлень. Він підтримує маршрутизацію аудіо через підключений Bluetooth. Ви також можете встановити різні двигуни синтезу мови з бібліотек програмного забезпечення на ринку.2

StartTalking схоже на додаток для перевірки. Це дозволить вам прослуховувати вхідні текстові повідомлення і навіть перетворювати їх. Для цього не потрібні пристрої Bluetooth (але я думаю, що це буде працювати з одним), і це справді вільні руки - це означає, що вам не потрібно натискати жодну кнопку, щоб використовувати його, як для прослуховування, так і для відтворення, це повністю голос активовано. О, і TTS звучить напрочуд добре.1

Announcify - наразі знаходиться в бета-версії.

Це наступник, вже згаданий вище, десерт SayMyName.


1

Є додаток під назвою Smart Receiver , він дуже добре розмовляє SMS та деталями вхідного дзвінка. Я його використовую, це дуже приємно.
0

"Асистент" для Android безкоштовний, і він читає вхідні текстові повідомлення вголос, і це дозволить вам диктувати відповідь. Він робить багато інших речей, які робить "Google Now", але не дуже добре.


2
Було б корисно, якщо ви могли б надати посилання на додаток, який ви рекомендуєте.
eldarerathis


0

На сьогодні найкращий безкоштовний додаток для рук (і повірте, я спробував їх усіх) - Speak Drive Text від SpeakEazy. Стільки варіантів, просто чудове додаток.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.