MMS-зображення, що відображаються як відео


9

Чомусь під час отримання зображень від людей із iPhone, вони іноді відображаються як відео. Зазвичай це відео триває 20 секунд із порожньою першою половиною (іноді є текст залежно від того, як людина надіслав повідомлення), а друга половина містить зображення (хоча воно насправді невелике). Будь-яка ідея, що тут відбувається? У Googling насправді нічого не з’явилось, тому я підозрюю, що це відбувається лише з AT&T версією Nexus One з MMS, що надсилається з AT&T iPhone або щось подібне. Це сталося з 2.1-оновлення1, коли я вперше отримав телефон, і все ще відбувається зараз (працює 2.3.4 акціонерної ОС Google, без коріння).

Гаразд, я знайшов інших людей із подібними проблемами:

http://www.google.com/support/forum/p/android/thread?tid=0e35a68a13fb466f&hl=uk

http://www.google.com/support/forum/p/android/thread?tid=1b552b9e6595a79d&hl=uk

Хтось знає спосіб вирішити це? Це дійсно досить дратує. Навіть номер помилки в системі відстеження випусків Google принаймні дасть мені певну надію, що це буде виправлено.


Це трапляється для мене із зображеннями, надісланими з iPhone 4 на Verizon до заряду Droid на Verizon. Тому цей випадок не можна звинувачувати в мережі. Це дійсно дратує, хоча!
Метт Касто

Відповіді:


5

Це може мати щось спільне з функцією MMS під назвою Адаптація вмісту. MMSC вашого оператора (Центр мультимедійних повідомлень) визначає, чи надсилаються дані у форматі, підтримуваному Вашою телефоном, а якщо ні, то перекодує їх у інший формат. Це може спричинити деякі проблеми між різними пристроями та операторами. Наприклад, мій Android отримує поодинокі зображення з інших телефонів Android у вигляді 10-секундних відео, де перша половина - це зображення, а друга половина - повідомлення.

Принаймні, тут, у Фінляндії, поведінка, яку я описав, є досить стандартною і трапляється з часів, коли MMS стали доступними та люди звикли до цього (наскільки я знаю). Не знаю про AT&T, але я підозрюю, що в найближчому майбутньому не буде змін.


3
Розумію. Отже, це дійсно AT&T, бо дурно думає, що їм потрібно змінити формат MMS, оскільки вони не думають, що приймаючий телефон може його підтримувати? Вони, ймовірно, просто надсилають його як зараз, коли знають, що приймаючим телефоном є iPhone. Чорт ти AT&T!
Джош

0

На іншому веб-сайті я виявив, що якщо зберегти його та переглянути його з папки завантажень, він відображатиметься як звичайна фотографія.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.