Як я можу налаштувати список служб, що з’являється, коли я вирішу щось "поділитися" в додатку?


17

Багато додатків дають вам можливість "ділитися" тим, що ви дивитесь (чи переглядаєте чи слухаєте). Зазвичай це проявляється у вигляді спливаючого списку сервісів, до яких належать: Gmail, Facebook, Twitter ...) Цей список схожий на додаток до програми. Як я можу змінити, які служби перелічені на цьому спливаючому екрані? Чи є спосіб змінити, додати, видалити, додати цей список?

Я працюю на Android 2.2 на Moto Droid 1.


5
Одне уявлення редагування замовлення було б майже таким же корисним. (Щось, що змінило замовлення на основі останніх використаних, було б зручно)
синтетичний


Класно. Я позначив ваш запит зірочкою. Ідея дозволити сортування списку також хороша.
GollyJer

Відповіді:


12

Елементи у списку визначаються тим, які встановлені програми підтримують ACTION_SENDнаміри. Будь-яка програма, яка підтримує цей намір, буде включена до списку. Я не думаю, що існує спосіб, щоб користувачі могли змінити список, окрім встановлення / видалення програм.


5
Це щось нахабно, коли приблизно половина додатків, які з'являються для "спільного використання", - це речі, які я ніколи не захочу використовувати. Сподіваємось, це буде вирішено в якийсь день, навіть якщо тільки в спеціальному ПЗУ.
Малахій

15

Хтось нарешті зробив додаток, який робить саме те, що я шукав!

Перевір.
Andmade Поділіться в магазині Google Play

Це дозволяє приховати та упорядкувати меню спільного користування, окрім спільного доступу до кількох додатків одночасно.
Дивовижність :-)

AndMade Share: Виберіть програми AndMade Share: Замовлення програм


1
Не з відкритим кодом ... Це невтішно. Обмін менталітетом програм на Android Market ледве кращий, ніж на iOS. Цей додаток також має професійну версію, btw. Це не безкоштовна програма.
Wyatt8740

5

Andmade Share може налаштувати цей список. Він має деякі обмеження, але звучить так, що він повинен робити те, що ви хочете.


3

Я особисто використовую AppChooser Pro вже близько року (є також безкоштовна версія, щоб перевірити спочатку, якщо вам це подобається). Він досить схожий на Andmade Share, який уже рекомендували зі старшою відповіддю тут , але спочатку виглядає краще (гаразд, це досить суб’єктивно), але для мене також працює краще, якось "розумніше":

Список AppChooser Сітка AppChooser
AppChooser: перегляд списку та сітки (джерело: Google Play; натисніть зображення для більших варіантів)

По-перше, він пропонує список і сітку, як показано на знімках. Ви можете перемикатися між обома, використовуючи відповідну піктограму внизу (посередині; їх легко визначити на знімках екрана). Ви можете сортувати список за алфавітом, приховувати предмети, якими ви ніколи (або рідко) користуєтесь, поки ще зможете показувати їм "ВСІ" (відповідна піктограма ще раз), вибирати кілька цілей тощо. За замовчуванням порядок списку / сітки є видом LRU: коли ви використали ціль, вона буде переміщена до вершини.

Я одразу пішов на платну версію (навіть не дивлячись на безкоштовну) і ніколи не пошкодував. Відмінності між ними вказані на сторінці Playstore безкоштовної версії.

На жаль, розробник видалив цю програму з магазину ігор.


1
Здається, AppChooser Pro також не доступний у Play Store. Там в APK для AppChoose на XDA .
мікрофон

2

Ви не можете змінити список, окрім видалення програм, про які йдеться. Виступаючи як розробник додатків, можу сказати, що це теж важко зробити з того боку - тому ми в значній мірі застрягли з тим, як працює система.

Це може дратувати, але система робить інтероп настільки простим між додатками, як з точки зору користувача, так і з точки зору розробника, що важко поскаржитися.


1

Це неможливо на рівні ОС. Це спільне меню заповнено Android, залежно від того, які встановлені вами програми заявляють, що вони можуть відкриватися. Ви можете ознайомитись з технічними деталями тут , але кінцевим результатом є те, що без додаткового кодування з кожного окремого додатка для фільтрації результатів ви завжди збираєтесь отримати повний список у будь-якому порядку, в якому Android поверне їх.


1

Fliktu Не безкоштовний, але виглядає чудово, просто, налаштовується і дуже гладкий

введіть сюди дескрипцію зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.