Монітор даних 4G?


9

Я бачив і використовував кілька моніторів даних, щоб побачити моє використання даних. Це не є строго необхідним, оскільки я перебуваю на спринті та маю необмежений план даних. Але під час мого пошуку мені не вдалося знайти монітор даних, який відстежує дані 4G (WIMAX) Sprint , а також 3G та WiFi. Чи існує такий? А якщо цього немає, чи хтось знає, чому це не було зроблено?

Примітка: до цього часу я використовував PhoneUsage , NetCounter , DroidStats і My Data Manager Free

Найсмішніше, що принаймні DroidStats і PhoneUsage в інформації повідомляють, що вони роблять лише дані 2G / 3G. Я навіть не можу знайти додаток, який містить опис даних 4G в описі.


Ви хочете, щоб додаток відстежувало загальну кількість використаних даних 4G, загальну кількість використаних даних 3G та загальну кількість використаних Wi-Fi? Або ви хочете, щоб програма, яка може просто визначити, коли дані 4G використовуються, і зараховувати їх до загального загального використання даних?
nathpilland

Або. У мене вже є додаток для моніторингу 3G та Wifi, і додаток, який би відслідковував усі 3, було б добре, але якщо це лише 4G, це теж буде добре.
jlehenbauer

Відповіді:


5

По-перше, дозвольте сказати, що підрахунок мережевих даних в Android не так вже й простий, оскільки не існує API, який забезпечує цю інформацію в чистому вигляді. Розробникам додатків доводиться працювати з деякими внутрішніми системами Linux та іншими проблемами. Ось чому більшість програм для підрахунку трафіку не працюють на будь-якій комбінації апаратно-програмного забезпечення. Для загострених у мене був додаток, який працював з Eclair, але перестав працювати з пряниками на моїй Galaxy S.

Android представила підтримку Long Term Evolution (4G) з рівнем API 11 (Honeycomb). Більшість лічильників трафіку читають інформацію про обсяг із базового інтерфейсу Linux. AFAIK є лише два інтерфейси, один для Wifi і один 2G / 3G / 4G, що означає:

  • Важко буде контролювати дані 4G, відокремлені від 2G / 3G
  • Якщо додаток каже, що він контролює 2G / 3G, велика ймовірність, що це також включає 4G
  • API Android 4G порівняно новий. Підтримка, включаючи окремий підрахунок трафіку (якщо це можливо), найближчим часом торкнеться програм.

Ось приклад переліку, який показує інтерфейси та їхній трафік на моєму Galaxy S. pdp0 - це мобільний, а eth0 - це ітерфейс wifi :

Interface name: lo
Bytes in: 204335770
Bytes out: 204335770

Interface name: svnet0
Bytes in: 669002
Bytes out: 38238

Interface name: ifb0
Bytes in: 0
Bytes out: 0

Interface name: ifb1
Bytes in: 0
Bytes out: 0

Interface name: usb0
Bytes in: 0
Bytes out: 0

Interface name: sit0
Bytes in: 0
Bytes out: 0

Interface name: ip6tnl0
Bytes in: 0
Bytes out: 0

Interface name: eth0
Bytes in: 9981470
Bytes out: 3524023

Interface name: pdp0
Bytes in: 1421620
Bytes out: 361198

програми, які кажуть, що вони контролюють 2G / 3G, не контролюють 4G (наскільки мені відомо), і я вважаю, що це сигнал іншого типу. І навіть якщо щось просто дало мені загальну кількість 2G / 3G / 4G, я б з цим все гаразд, але нічого, з чим я не стикався, це робить.
jlehenbauer

Я забув запитати, під 4G ви маєте на увазі WiMax або LTE? Я можу мати на увазі і те, і моя відповідь стосується LTE.
Потік

Хороше питання! WiMax, у мене є спринт
jlehenbauer

2

На сьогодні (якщо хтось не може мене виправити) немає додатка, який би моніторив дані Sprint 4G WiMax.

Хоча це можна знайти, зателефонувавши до інформації * 4 із телефону Sprint та натиснувши 4, щоб почути деталі використання телефону. Дані 4G будуть перераховані та можуть бути надіслані у текстовому повідомленні на телефон (за бажанням) натисканням кнопки 2 .


1
Одне зауваження: ICS (Android 4.0) має вбудований монітор даних.
Потік

тримаючи мої пальці схрещеними для портів EVO ICS :)
jlehenbauer

0

Я використовую NetCounter. Він відокремлює використання даних Wi-Fi від використання даних 3G / 4G, і до цього часу він був дуже точним (принаймні, для мобільних даних).


"NetCounter - це простий лічильник мережевого трафіку для EDGE / 3G та Wi-Fi." немає відстеження 4G: /
jlehenbauer

Хммм ... Ну якось це працює з моїм телефоном. Я використовую його для відстеження 3G та 4G. Рахунок на NetCounter насправді на 1 Мб більше, ніж те, що мій оператор каже, що я використав, тому в цьому відношенні точний. Однак я не використовую 4G, я використовую H +, що є AT & Ts версією '4G'
nathpilland

На жаль, він не працює з 4G Sprint: / я мав лише 4G і використовував багато інтернет-додатків послідовно та оновлював NetCounter після кожного, і ніколи нічого не отримував.
jlehenbauer

Ну добре спробувати я здогадуюсь. Вибач за те. Якщо я натраплю на що-небудь, я дам вам знати!
nathpilland

0

Я використовую програму Stats Free . Він показує 4G дані на додаток до 2G / 3G та Wi-Fi.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.