Titanium Backup - помилка «недостатнього вільного місця для зберігання»


44

Через проблему із зовнішньою SD-карткою я подумав, що слід скинути заводські налаштування, а потім встановити на ньому прошивку. Перш ніж я це зробив, мені доведеться створити резервну копію своїх додатків та їхніх даних, щоб потім відновити їх. З цією метою я покладався на Titanium Backup Pro, тому я зайшов у додаток, змінив каталог резервного копіювання на /storage/emulated/legacy/TitaniumBackup(оскільки зовнішня SD-карта була недоступною) і спробував створити резервну копію всіх програм користувачів та системних даних. З'явився діалог прогресу, який затримувався на 0% протягом 30 секунд, поки він не закрився, і Titanium Backup відобразив повідомлення "Пакетна резервна копія перервана: недостатньо вільного місця для зберігання", незважаючи на те, що у неї залишилось 7 гігабайт /storage/emulated/legacy.

Я намагався шукати рішення в Google - єдине, що з’явилося, було видалити, /data/app/com.keramidas.TitaniumBackup-1.odexале файл не існував з мого кінця. Як я можу виправити це питання?

Уточнення : моя копія Titanium Backup - це версія Pro, активована ключем Pro, отриманим у магазині Google Play. Не потрібно ніяких зовнішніх патчерів, тріщин або кейгенів.


Це може здатися банальним, не кажучи вже дивним, але ви думали про вилучення SD-карти з пристрою та перезапуск останньої? Проблема з вашою SD-карткою не була простою, вона бачила корінь (це означає і програми, що працюють як root), але не для інших.
Firelord

цей odex-файл не міг існувати на цьому шляху, лише якщо ви самі виправили цей титан, цей файл знаходиться в /data/dalvic-cache/arm/data@app@com.keramidas.TitaniumBackup-1.dex
lord-ralf -адольф

@Firelord Я спробував перезапустити пристрій із видаленою карткою, але це не вирішило проблему. Я отримую таку ж помилку від Titanium Backup.
Аріель

@Arielle Ви спробували видалити та потім перевстановити?
лорд-ральф-адольф

@ lord-ralf-adolf Я щойно спробував це, і це все ще не працює.
Аріель

Відповіді:


53

Це пов’язано з тим, що в SuperSU увімкнено налаштування 'Монтувати розділення простору імен' (за замовчуванням). Зніміть це, перезавантажте і повторіть спробу операції резервного копіювання Titanium.

Це трапляється через те, що на новіші версії Android обмежені дозволи на створені додатками папки. За іронією долі, у мене не було цього питання на CM13 на основі Marshmallow, але я зіткнувся з цим у OxygenOS на основі Lollipop для OnePlus One.


Це працює як шарм на моєму DU ROM на базі Lollipop 5.1.1 для HTC One m7, дякую!
номер5

Працював і для мене. Я тиждень пропускав резервні копії, думаючи, що насправді не вистачає місця.
Кіран Джонналагада

Дуже дякую! Це працює для мене на Kitkat 4.4.2. Дуже SuperSU це мовчки вводити це, оскільки він повністю відключає деякі інші програми без попередження та без жодних натяків на причину. Або це справді вина Титану?
Цербер

@Cerberus В цьому винна Google :-)
aalaap

1
Де є можливість відключити розділення простору імен? CM 12.1 не використовує SuperSU.
Селерітас

6

Це відбувається через деяку зміну сервісу в kitkat. Деяке дослідження google показало, що є програма, яка дозволяє змінити файл platform.xml. Додаток, щойно запущений, пропонує користувачеві дозволити йому йти вперед і вносити зміни до вищевказаного файлу. Все працює добре після цього.

NextApp SDFix


5

Під час запуску TB завжди відображалось попередження про те, що функція розділення простору імен SuperSU "може не працювати надійно на деяких платформах".

Ну, я ніколи не стикався з жодними проблемами до недавнього оновлення SuperSU ...

Таким чином, відключення цієї опції в SuperSU та перезавантаження дозволили вирішити "недостатнє місце" на моєму OnePlus One / CM12.1.

Це було очевидним рішенням перед тим, як поспілкуватися з дозволами тощо.


3

(Titanium Backup) пакетне резервне копіювання перервано: недостатньо місця для зберігання. Це рішення для мене працює, і кожен може спробувати перевірити, чи працює він. У мене виправлення. Я трохи провів дослідження і виявив, що ви можете редагувати /etc/permissions/platform.xml та додати групу до WRITE_EXTERNAL_STORAGE

Оригінал:

Додати групу media_rw:

Зроблено. Я зараз роблю TiBU на мою зовнішню карту. Це може виправити інші програми, які мають проблеми із записом на картку, я особисто не знайшов жодної.

Запропонуйте виконати adb-файл для збереження, перш ніж це зробити. Якщо ви витягнете файл, відредагуйте його та відсуньте назад, переконайтеся, що для дозволів встановлено 644.


У мене не було цієї групи на Android 6, але вона була на Android 5. Просто додавши її, виправлено повідомлення про недостатнє місце для мене. Тому додайте це над записом "WRITE_MEDIA_STORAGE": <ім'я дозволу = "android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE"> <група gid = "sdcard_r" /> <група gid = "sdcard_rw" /> <група gid = "media_rw" /> < / дозвіл>
Berend de Boer

2

В останніх версіях Android шляхи під програмою /storage/emulated/legacyпрацюють лише для програм, які їх створили. Якщо ОС не знає, що створили туберкульоз /storage/emulated/legacy/TitaniumBackup, ви отримаєте цю помилку.

Спробуйте використовувати TB для створення каталогу, а потім використовуйте його для створення резервних копій. Крім того, використовуйте шлях, який не починається /storage/emulated/legacy, наприклад /data/media/0/TitaniumBackup. Або повинно працювати.


Або не повинно працювати ... але ні того не зробили. Я спробував створити інший каталог /storage/emulated/legacy, і використовувати його для створення резервних копій - не вийшло. Я спробував використати шлях, який не починався з /storage/emulated/legacy- /mnt/sdcard( взагалі не /dataбув доступний для резервного копіювання Titanium), але він все ще не працював за призначенням.
Аріель

Хм, я знаю, що я вирішив цю точну проблему на своєму TF700T після встановлення нового ПЗУ. Але у мене були подібні проблеми в ряді програм. Я, мабуть, використовував /dataтрюк в іншому. Я припускаю, що ви використовували TB для створення іншого каталогу в /storage/emulated/legacy? Не буде працювати інакше.
Trebor Rude

1

просто перейдіть до супер-налаштувань користувача - відмітьте «монтуйте розділення простору імен» і перезавантажте!


4
І міркування за цим?
Firelord

Відповідь така ж, як найвища. Titanium Backup тепер вискакує попередження, якщо включено розділення простору імен, яке певним чином відокремлює команди суперпользователя. Резервне копіювання титану не може отримати доступ до потрібних речей, якщо простори імен розділені.
mix3d

0

Як заявив @Izzy , це була проблема XY - я міг шукати інше резервне рішення замість того, щоб наполягати на використанні резервного копіювання Titanium. І я зробив - я використав цю adb backupфункцію (яка працювала, коли я перезавантажував телефон). Зрештою, мені взагалі не довелося відновлювати резервну копію, але це зовсім інша історія.


0

Відкрийте налаштування резервного копіювання Titanium. Потім знайдіть параметр під назвою " Резервне копіювання зовнішніх даних" у Налаштуваннях резервного копіювання . Переконайтесь, що НЕ Включено. Скоріше встановіть його на "Увімкнено, якщо менший за обраний розмір", а розмір - 35 Мб.

(Клацніть зображення, щоб збільшити)

IMG: Резервне копіювання зовнішніх даних

Деякі додатки мають величезну кількість зовнішніх даних (зберігаються в /sdcard/Android/ даних), зокрема ігри, які можуть охоплювати декілька концертів. Ця опція відключає їх резервне копіювання, оскільки вони можуть бути завантажені знову.


Вибачте, але це рішення насправді не спрацювало з мого боку. "Зовнішні дані програми резервного копіювання" вже було встановлено на "Увімкнено, якщо він менший, ніж вибраний розмір", а розмір встановлено на 32 Мб, тому я спробував встановити його на "Відключено (завжди)" та повторити спробу резервної копії ... що не не працюю.
Аріель

@Arielle Спробуйте увімкнути компресію (встановивши її на BZIP2). Переконайтеся, що ви просто створюєте резервну копію програм користувача, а НЕ жодних системних додатків.
Вішал Бісвас

Я спробував змінити компресію з GZIP на BZIP2 та створити резервну копію лише користувацьких програм. Все ще не працює. Навіть незважаючи на те, що у мене залишилось 7 ГБ місця.
Аріель

Остання можливість: запустити logcat як корінь . Це дасть вам принаймні уявлення.
Вішал Бісвас

0

Якщо ви використовуєте Magisk як менеджер суперпользователя, перейдіть до settings> mount namespace modeта виберіть isolated namespace. Сподіваюся, це комусь допоможе!


-2

Я також стикався з цією дивною ситуацією. Я не знаю, спрацює це чи ні. Але для мене це працює.

Встановити щасливий патч . Він автоматично видалить файл odex, і ви зможете встановити резервну копію Titanium.


Але, схоже, не існує жодного файлу .odex. І це, схоже, не приховано, враховуючи його навчальні посібники в Інтернеті. // І TitaniumBackup вже встановлений!
Firelord

У моєму випадку такий же сценарій є. Я також не в змозі переглянути файл. Встановіть цей apk та відкрийте. просто зачекайте 5-10 секунд, воно автоматично сканує та видалятиме. Ви отримаєте сповіщення, коли це буде зроблено
Далвік

android.stackexchange.com/questions/105816/… дивіться моє запитання
Dalvik

не існує файлу odex, лише якщо ви відіграєте додаток самостійно, як, наприклад, застосуйте патч від щасливого патчера, якщо ви пощастить, то патч застосує патч до файлу odex і помістить його в ту саму директорію, що і apk (я думаю, використання щасливого патчера - незаконне сказання-)
лорд-ральф-адольф

1
@Dalvik Дякую за допомогу, але вам не вистачає основної точки. Ми не можемо знайти цей odex-файл, і цей патчер, безумовно, не є магічною штучкою, яка б створила цей файл самостійно, видалила його, а потім сказала нам, що він зробив цю роботу! Правильно!
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.