Встановіть пристрій Android безпосередньо в Mac OS X Finder


21

У мене Nexus 5 і мені потрібно використовувати Android File Transfert для копіювання / перевірки своїх файлів.

Це працює, але мені цього недостатньо.

Наприклад, якщо я хочу побачити свою картинку, є лише перегляд списку, а не ескіз . Крім того, якщо я хочу завантажити фотографію на веб-сайт, мій телефон не з’являється у Finder, тому спочатку я повинен скопіювати свій файл на свій SSD, після чого я зможу його побачити.

Можливо, можна використовувати Samba або що-небудь ще, щоб мій пристрій Android відображався безпосередньо в Finder?

PS: Я вже розміщував це питання на apple.stackexchange.com, але хтось порадив мені задати його тут ...


Напевно, це не те, що ви шукаєте, але зіткнулися з тією ж проблемою, яку я вирішив із AirDroid .
Huey

@Huey Дякую за ваш коментар, я виявив AirDroid під час моїх досліджень, і це справді приголомшливо! Єдине питання тут - функція Premium, я хочу чогось безкоштовного (в основному для великого перенесення файлів)
Stéphane

Мені пощастило з Порталом для великих файлів. Хоча, чесно кажучи, дійсно має бути певний спосіб монтажу пристрою на OSX.
Huey

Існує також альтернатива mightytext.net, але, як ви сказали, я шукаю щось більш "рідне", безпосередньо в Finder, як в Windows.
Стефан

Створіть FTP / SSH-сервер на Android та встановіть сервер на OS X. Див. Map FTP-сервер як (локальний) привід у Finder , mount_ftp - монтуйте файлову систему FTP . У Linux можна використовувати curlftpfs, але, здається, він не доступний для OS X. Але все-таки у вас виникла ідея.
Firelord

Відповіді:


7

Ось так працює Android File Transfer для Mac, оскільки Apple не підтримує режим MTP за замовчуванням.

Єдиний спосіб для цього - встановити свій пристрій у режимі масового зберігання USB (адже за замовчуванням Mac підтримує файлові системи FAT32 та vFAT).

Цей режим був доступний в Android до Jelly Bean.
Оскільки KitKat (4.4+), режим масового зберігання USB (UMS) видалено.

Щоб увімкнути UMS в Android 4.4 або новішої версії, ви можете спробувати кілька додатків, яким потрібен кореневий доступ, наприклад:

a) USB Sharer (Це платний додаток, але він справді працює. Існує версія для програми, яка безкоштовна протягом 7 днів; ви можете спробувати це перед покупкою)

b) USB Mass Storage Enabler (це програма, яка може монтувати карту пам'яті в режимі UMS, створеному мною)


3

Існує програма під назвою SyncMate, яка стверджує:

SyncMate може легко синхронізувати особисті дані, мультимедійні файли, папки та багато іншого між вашим Mac та Android пристроєм. Монтаж пристрою Android як диска Mac або управління SMS-повідомленнями телефону на Mac - SyncMate все це справляється ідеально.

Але ви повинні заплатити, щоб отримати цю заявку.

Іншим рішенням є використання jmtpfs :

jmtpfs - файлова система на основі FUSE та libmtp для доступу до пристроїв MTP (Media Transfer Protocol). Він був спеціально розроблений для захоплення файлів між системами Linux (та Mac OS X) та новішими пристроями Android, які підтримують MTP, але не USB Mass Storage .

Мета полягає в створенні файлової системи, що добре працює, дозволяючи таким інструментам, як find і rsync, працювати як слід. Типи файлів MTP встановлюються автоматично на основі виявлення типу файлів за допомогою libmagic. Налаштування файлу, здається, необхідне для деяких додатків для Android, як-от Галерея, щоб мати змогу знаходити та використовувати файли.

Це безкоштовно, але менш зручно для користувачів.


3

Можна скористатися інструментом командного рядка "Bridge Debug Bridge". Він призначений для тестування та встановлення програм, однак він дозволяє розробникам виконувати команди, як adb lsсписок усіх файлів, і adb pull <remote> <local>. Детальніше дивіться тут https://developer.android.com/studio/command-line/adb.html


2

Передача файлів між macOS та Android або будь-якими іншими пристроями MTP завжди була кошмаром. Я спробував багато додатків і був розчарований поганою підтримкою телефонів Android на macOS. Або вони були надто повільними, помилками або занадто дорогими. Нарешті, все це змусило мене сидіти і писати для себе програму macOS MTP.

Ну, тоді я думав подарувати це громаді.

OpenMTP | Розширений додаток для передачі файлів Android для macOS - це безпечний, прозорий, з відкритим кодом і буде безкоштовним протягом усього життя!

Завантажте останню версію OpenMTP з https://ganeshrvel.github.io/openmtp

GitHub repo: https://github.com/ganeshrvel/openmtp


0

Я хотів здійснити те саме - встановлення частини моєї файлової системи S4 на моєму Mac - і дивився на діапазон серверів SMB, доступних для Android. Я використовував той, який перевіряє найбільш "просто працює" поля SAMBADroid , який запускає SMB-сервер у моїй локальній локальній мережі через WiFi. Безкоштовна версія за замовчуванням ділиться зовнішньою SD-карткою, але я перевірю можливості платної версії, щоб побачити, чи є більше варіантів експорту. Єдина критика, яку я мав би - це повільно, але з точки зору простоти це найкраще з того, що я спробував.


Щось зауважимо, вимагає, щоб ваш пристрій було ввімкнено ROOT
Craig Wayne

0

На Android 6 для мене працювало:

Увімкніть параметри розробника (налаштування> про телефон> продовжуйте натискати "номер збірки")

Налаштування> Параметри розробника> Мережа> Виберіть USB-конфігурацію> MTP (якщо він уже є на MTP, переключіться на щось інше, а потім поверніться до MTP).


2
У моєму Nexus 6P це було за замовчуванням. Як ви монтуєте телефон як привід у режимі MPT? Моя, здавалося, працює з Android File Transfer все одно, тому мені цікаво, чи є якийсь спосіб змусити його встановити як накопичувач.
iBorg

3
а потім як монтувати?
Ортомала Локні

0

LG G4 Verizon, на базі ОС Android 5.1: мав телефон на рік, і досі не в змозі підключитися до Mac Mac 2008 Lion. Техніки Verizon, LG та Apple зазнали невдач.
Нарешті я "виправив" проблему, отримавши зчитувач USB-карт та встановивши SD-карту на mac. Для швидких переказів я отримав конвертований палець Verbatum. Але я сумую за зручністю, яку я мав зі своїм Droid2. Це спрацювало.


0

Останнім часом я використовую HandShaker. Встановити це трохи складно, тому що я мав це з китайського форуму, але, можливо, це не єдине місце, де його можна знайти.

Що добре, це те, що він бездротовий (WiFi) та швидкий. Трохи схожий на AirDroid, але без обмежень.

Я просто знайшов приємний та простий у виконанні підручник .

Це трохи поза темою, оскільки це не вирішує початкову проблему USB, але це варто переглянути.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.