Де на пристрої знаходяться дані Служб Google Play? Чи можна безпечно її видалити?


17

Щойно зауважив, що дані у внутрішній пам’яті для додатка Служб Google Play виросли понад 100 Мбіт, тому зараз ця програма офіційно є простором.

Тому мої запитання:

  1. Яке точне місце для даних Служб Google Play? (для резервного копіювання)
  2. Чи можу я безпечно видалити дані Служб Google Play і дозволити програмі відтворити їх?
  3. Що я можу втратити, якщо видалити дані Служб Google Play небезпечно?

Привіт! Я відобразив у назві деякі пункти, які ви порушили, і видалив деякі теги, оскільки вони не були специфічними для питання. Я сподіваюся, що це нормально!
Firelord

@Firelord, я тут досить новий, тож для мене це нормально. Зрештою, у мене є якісне рішення мого питання (ще раз дякую!). Я зробив цей суп з тегів лише тому, що Play Services привернув мою увагу як космос, мій пристрій 4.2.2 має лише 1 Гбіт внутрішнього сховища, тому я завжди переживаю за вільний простір.
Безкоштовні консультації

Відповіді:


12

Яке місце розташування даних Google Play Services?

Назва пакету Служб Google Play - com.google.android.gms.

Каталог даних програм за замовчуванням знаходиться під розділом /data/data, а для служб Play - це /data/data/com.google.android.gms.

Зауважте, що ви не можете просто скопіювати та вставити його куди завгодно. Щоб зазирнути в каталог даних програми, вам знадобиться кореневий доступ. На щастя, для некореневих пристроїв Play Services дозволяє створювати резервну копію за допомогою .

Після встановлення ADB введіть цю команду в оболонку:

adb backup -apk com.google.android.gms

Це збереже резервну копію у файлі, що backup.abзнаходиться в поточному каталозі.

Щоб відновити цю резервну копію, введіть цю команду з того самого поточного каталогу:

adb restore backup.ab

Чи можу я безпечно видалити дані Служб Google Play і дозволити програмі відтворити їх?

Безпечно, якщо ви маєте на увазі очищення даних із Налаштувань → Програми → Завантажені → Служби Google Play , тоді ви можете йти.

В Android 4.4.2 та 5.0.2 ви не отримуєте прямого варіанту під назвою Очистити дані . Натомість ви отримуєте Управління простором . Дотримуйтесь скріншотів:

(Клацніть зображення, щоб збільшити; наведіть курсор, щоб дізнатися деталі)

IMG: 1 IMG: 2 IMG: 3

Однак в Android 4.2.1 не було керування простором, а очищення даних . Можливо, попередній варіант - це версія Android, а не конкретна програма.

Так adb shell pm clear com.google.android.gmsсамо безпечно, принаймні, мій Play Store та Gmail (обидва смішно залежать від Play Services) спрацювали чудово після виконання обох кроків самостійно.

Дані також відтворені.

Що я можу втратити, якщо видалити дані Служб Google Play небезпечно?

Я не знаю, що тут би означало небезпечно, крім очищення каталогу програм Play Services, не видаляючи його, тому я не можу це коментувати.

Так чи інакше, сервіс Play Services має назву Налаштування Google , ядро Google Apps , піктограму якого ви б бачили у своєму ящику додатка. Просто відкрийте його, і записи, які ви побачите, можливо, несуть відповідальність за збір даних Play Services. І, як я вже говорив вище, залежні додатки справно працювали без перешкод, тому дані цього додатка - це не те, про що я б хвилювався. Ваш випадок може відрізнятися, тому заглиблюйтесь у графічний інтерфейс програми.


Акуратна відповідь, дякую! І стійте , в вашому випадку Google Play Services НЕ простір жодного взагалі.
Безкоштовні консультації

1
Можливо, це тому, що я не використовую багато іншого, крім того, що інколи завантажую додаток з Play Store або використовую Gmail. На інших моїх пристроях дані спеціально зросли до 50 Мб. Ваш - особливий випадок, оскільки і дані, і APK вимагають внутрішнього зберігання ~ 200 Мб.
Firelord

1
Хоча це не одне й те саме, я думаю, що мені потрібно поставити це як застереження через його подібність: PSA: Не очистити дані для Google Service Framework (Reddit)
Ендрю Т.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.