Чи офіційний клієнт Google Plus Android використовує HTTPS для автоматичного завантаження фотографій?


10

Я на конференції, використовуючи їх (відкритий) wifi. Зазвичай я не намагаюся тунелювати своє з'єднання, тому що я думаю, що все, що мені важливо (електронна пошта, банківська справа тощо), все одно переходить SSL / HTTPS. Однак мені спало на думку, що мій клієнт Plus налаштовує автоматично завантажувати всі мої фотографії в будь-який час, коли він знайде wifi. Ці фотографії йдуть «в чистоті»?


В описі додатку на ринку немає нічого. Можливо, він взагалі не використовує HTTP, оскільки ми знаємо. Якщо хтось із чортів курантів, я не знаю, що хтось може відповісти на це.
але

Відповіді:


2

Я перевірив, що версія Google+ 2.4.1.271037 на Android 4.0.3 використовує HTTPS для миттєвого завантаження.

Я зробив те, що запропонував @shambleh, і провів мережевий слід на моєму Інтернет-шлюзі. Увімкнено миттєве завантаження, сфотографував зображення і побачив купу трафіку, що потрапляє на сервери Google (IP-адреса 74.125.226.70, але пам’ятайте, що це може змінитися) на HTTP-порту 443. Використовуючи Wireshark, зрозуміло, що трафік зашифрований.


1

Важко сказати, який протокол використовується в додатку G + (тим більше, що останнім часом Google випробовує нові протоколи, наприклад, SPDY ).

Це аж ніяк не є гарантованим підходом, але, можливо, вам вдасться вжити певних заходів, щоб відповісти на це самостійно, використовуючи інформацію з мережевої активності " Post Post Monitor" в Android Phones . Вони рекомендують використовувати інструмент під назвою Shark for Root, схожий на Wireshark для телефонів Android. Зауважте, що якщо ви не дуже підковані до мережі, вихід може бути важким для інтерпретації і, ймовірно, знадобиться інсталювати Wireshark на ПК для інтерпретації.

Примітка. Якщо я отримаю шанс у найближчі кілька днів, я спробую сам спробувати цей підхід та оновити відповідь.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.