Як я можу змінити браузер за замовчуванням?


31

Мені потрібно змінити браузер за замовчуванням на своєму пристрої Android на Opera. Чи можна це зробити?


2
При цьому, якщо ви встановили Opera і відкрили будь-яке посилання, то вам слід запитати, який браузер вибрати.
slhck

1
Голосували за закриття, оскільки це питання насправді стосується того, як кодувати додаток, щоб відкрити посилання з браузером за замовчуванням.
Матвій

1
Тьфу. Якщо це так, то оригінальне запитання щодо переповнення стека слід знову відкрити після додавання більш детальної та детальної інформації.
але

Відповіді:


41

Після встановлення Opera, коли ви відкриваєте посилання звідкись із системи, ви побачите спливаюче вікно з проханням вибрати між доступними браузерами. У цьому спливаючому віці має бути прапорець для збереження браузера, який ви вибрали як браузер за замовчуванням.

Якщо ви вже встановили браузер за замовчуванням, потрібно перейти в Налаштування > Програми > Керувати програмами , знайти веб-переглядач, який у вас зараз за замовчуванням, і натиснути « Очистити за замовчуванням » на сторінці деталей, а потім пройти процес, описаний у першому пункті .


15

Звичайно! Перейдіть у свої Налаштування , Керуйте програмами . Перейдіть на вкладку Усі , а потім виберіть Веб-переглядач . Потім потрібно натиснути кнопку Очистити стандартні настройки .

Тепер наступного разу, коли для програми потрібен веб-переглядач (скажімо, ви натискаєте посилання у вашому додатку Twitter), з'явиться діалогове вікно " Завершити дію" , і ви можете вибрати "Опера" і поставити галочку " Використовувати за замовчуванням" для цієї дії .

Подальше : переконайтеся, що ви встановили Opera (або будь-який інший браузер на ваш вибір). Якщо у вас встановлений лише браузер за замовчуванням, ви не отримаєте Діаграма завершення за допомогою діалогового вікна. Знову ж таки, загляньте в Налаштування , Керуйте програмами, але цього разу перейдіть у " Завантажені", щоб переконатися, що у вас є потрібний веб-переглядач.


Я це вже роблю, але результату немає
surendra

Я хочу відкрити посилання в опері Через додаток
surendra

@surendra Ви розробляєте додаток?
Матвій

так, я повинен відкрити URL в браузері опери
surendra

2
@surendra: якщо ви не отримуєте діалогове вікно під час відкриття посилання зі свого додатка, у тому, що ви робите це (програмно), має бути щось не так. У такому випадку краще задати своє запитання щодо переповнення стека.
fretje

5

Я використовую Android 2.3, і мені не вдалося знайти веб-переглядач, щоб очистити типові настройки. Тоді я зрозумів, що тепер це називається "Веб" замість "Веб-переглядач" під Settings - Applications - Manage applications - "All" tab.


4

Як оновлення, простішим способом (на Android 4.0+ ICS) було б:

Налаштування> Програми> Асоціації додатків, потім натисніть "Веб-URL-адреси", і з'явиться вікно, у якому відображатимуться всі встановлені браузери, ви натискаєте той, який ви хочете стати браузером за замовчуванням. Так само і для посилань електронної пошти, номерів телефонів тощо.


2
Який у вас телефон? Це не функція AOSP.
RR

+1 У мене є htc неймовірний 2, спробував усе, ваше рішення спрацювало!
Elye M.

3

Якщо ви отримуєте можливість вибрати, який браузер використовувати, установіть прапорець, щоб встановити типовий параметр, а потім натисніть Opera.

Якщо ви не отримуєте можливість вибрати браузер для використання, то вам потрібно йти в налаштування і очищення за замовчуванням від поточної з поточного браузера: Settings -> Applications -> Manage Applications -> All -> [Current Default Browser] -> Clear Defaults. Наступного разу, коли ви відкриєте посилання за межами веб-переглядача, вам буде надана можливість встановити за замовчуванням.


1

Відповідь, надана @Bushibytes, була мені справді кориснішою, оскільки у мене є пристрій Samsung.

Браузер за замовчуванням називається "Інтернет". Я думаю, що це було в моєму HTC з Orange (так, щойно це підтвердили).

Мені потрібно було натиснути на "Усі", як рекомендується @Bushibytes, і тоді ви зможете бачити лише всі програми для акцій.


1

Xiaomi MIUI - Налаштування -> Налаштування додатків> Системні програми / Встановлені програми -> За замовчуванням (внизу) -> Браузер -> змінити браузер за замовчуванням.0

Завантажте Opera на свій пристрій.

Коли ви спробуєте відкрити щось, для чого потрібен браузер, вам буде надана можливість вибрати браузер. Виберіть Opera та натисніть Alwaysкнопку.


0

Перейдіть до програми за замовчуванням, яка відкривається на вашому Android зараз у налаштуваннях> програми та натисніть на неї, потім натисніть кнопку відключити, наступного разу, коли ви спробуєте відкрити браузер за замовчуванням, вам буде запропоновано вибрати браузер за замовчуванням, і ось, як це робиться !


1
Це варіант на 4.x та пізніших версіях. Але деякі пристрої, як-от пристрої Samsung, не дозволяють вимкнути такі речі, як браузер, електронна пошта, програми календаря.
Райан Конрад

0

Для користувачів kitkat

  1. Відкрийте Налаштування
  2. Перейдіть до програм
  3. На вкладках "Усі" знайдіть браузер за замовчуванням і натисніть його
  4. У розділі " Запустити за замовчуванням" натисніть кнопку " Очистити стандартні настройки", щоб скинути браузер за замовчуванням
  5. Потім відкрийте посилання, вас просять вибрати браузер, вибрати Opera, виберіть Завжди.

Ваша відповідь не додає нічого корисного як відповідь на запитання. Більшість відповідей уже охоплювали цей крок. Яка логіка додавання надмірності?
Firelord

0

Для Android M :

Settings-> Apps-> Advanced->Default App Settings

Усі параметри за замовчуванням там можуть бути замінені.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.