Як встановити драйвери ADB в Windows 10 (OPO)


21

Проблема: Встановіть драйвери ADB (google_usb_drivers) на клієнт Windows 10, щоб увімкнути налагодження для мого OnePlus One (OPO).

Що я спробував: Після деякого Googling я знайшов декілька посібників, які говорили мені додати ідентифікатор пристрою пристрою до драйвера googles "android_winusb.inf" під [Google.NTx86]і [Google.NTamd64].

; OnePlus One
% SingleAdbInterface% = USB_Інсталювати, USB \ VID_05C6 та PID_6765
% CompositeAdbInterface% = USB_Інсталювати, USB \ VID_05C6 та PID_6765 & MI_01 

Після ручного вибору цього файлу як драйвера за допомогою диспетчера пристроїв я отримую це повідомлення про помилку: The hash for the file is not present in the specified catalog(...)

Помилка диспетчера пристроїв

Переглядаючи цю помилку, я знайшов багато посилань на подібні проблеми з Windows 8.1. Всі вони пропонували (на жаль, можу додати) відключити перевірку підписів драйверів за допомогою команди:

bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS

Однак це, мабуть, не впливає - я отримую ту ж помилку, що і раніше. Чи відключена чи змінена ця функція після Windows 8.1, можливо?

Питання: Хто-небудь знає, як налаштувати ADB і працювати на машині Windows 10? Якщо так, то які кроки ви зробили? Невже я зовсім не з тим, що намагався до цього часу?


Привіт efr4k! Цей веб-сайт - це не форум, а веб-сайт із запитаннями, тому навіть якщо у вас є відповідь на власне запитання, слід дотримуватися формату сайту. Поки що я відкотився до першої редакції, оскільки це єдина редакція, позбавлена ​​вашої відповіді. Будь ласка, опублікуйте свою відповідь як відповідь у розділі відповіді. Для читачів: ось відповідь в кінці поточного питання.
Firelord

Відповіді:


12

Спробуйте 15-секундний інсталятор ADB / драйверів все-в-одному . Ви також можете встановити драйвери Samsung, а не звичайні драйвери OnePlus.

Я встановив ці драйвери, і я працював з моменту оновлення.

Ви також можете спробувати, дотримуючись цього посібника, як його налаштувати.


Посібник вказав мені на правильну підказку. Не знаю, чи потрібна була встановлення драйверів за допомогою 15-секундного інсталятора, але я не збираюся починати з чистого аркуша, щоб перевірити. Я оновив запитання підказками з посібника, що було актуальним для вирішення проблеми.
efr4k

просто гарна ідея побачити, чи не вдалося оновити оновлення до Windows 10. Це було для мене, і я припускав, що це може зробити для інших ...
iTechy

Я встановив його безпосередньо на двох машинах W10, і він працював на обох.
Щеня

Обидві версії 1.4 та 1.3 не працювали на моєму Win10.
HQtunes.epizy

3

Я не зміг оновити драйвер ADB в Windows 10. Коли я спробував встановити загальний драйвер Google ADB, натиснувши «Переглянути мій комп'ютер на предмет програмного забезпечення драйвера» та вибравши папку драйверів, Windows ігнорувала драйвери, кажучи, що драйверів не знайдено.

Нарешті я знайшов рішення в цій статті: Вручну встановити USB-драйвер для Android ADB .

Пропущеним кроком є ​​продовження керівництва Windows після натискання кнопки "Переглянути мій комп'ютер на предмет драйвера". Вибираючи папку з драйвером, натисніть на "Дозволити мені вибрати зі списку драйверів пристроїв на моєму комп'ютері". Виберіть "Показати всі пристрої", а потім "Майте диск". Це за замовчуванням для диска A:--- перейти до папки з вилученими драйверами USB, ймовірно, названими usb_driver. Після цього ви зможете вибрати "Android ADB Interface" та встановити драйвер.

Це дозволило мені підключити OnePlus One до Windows 10 для налагодження. Я міг перейти в Chrome, щоб chrome://inspect/#devicesпобачити свій пристрій.


1
це працює, щоб Windows 10 фактично встановив драйвери, а не рано відмовлятися. не зовсім виправлена ​​проблема з моїм зв’язком з ADB, але це початок.
worc

1

У мене виникли подібні проблеми, пристрої adb не перераховували жоден пристрій після оновлення до Windows 10. У мене трапився підключений через USB смартфон Android від USB. Я закінчив видалити специфічний для драйверів Android (завантажений вчора, версія 1.9, який явно не підтримує Windows 10), а потім застосував універсальний драйвер для Android https://github.com/koush/UniversalAdbDriver, дотримуючись кроків, описаних у розділі наступна стаття (використання Диспетчера пристроїв та видалення попереднього драйвера). Насправді я відключив і підключив USB-кабель після вилучення попереднього драйвера та перед вибором драйвера для заміни.

http://www.makeuseof.com/tag/android-wont-connect-windows-adb-fix-it-three-steps/

Мій комп’ютер має декілька можливих збігів у Диспетчері пристроїв, коли я вибирав драйвер вручну. Я перевіряв кожного з них, поки не знайшов відповідний, тобто універсальний драйвер, а потім зі списку вибрав драйвер для Android. Оскільки у вас інший пристрій, можливо, вам доведеться вибрати інший драйвер пристрою зі списку.


0

Google драйвер adb добре працює з будь-яким телефоном Android. Політика Microsoft забороняє драйвери класів, тому кожен постачальник зобов'язаний надавати одному і тому ж драйверу різні ідентифікатори обладнання та платити гроші за програму Windows Logo® та процес підписання.

Як це в Linux))

Щоб тимчасово відключити цілісність / право підписання, запустіть як адміністратор:

bcdedit /set testsigning off

перезавантажте, встановіть драйвер, а потім:

bcdedit /set testsigning on

і зробити остаточне перезавантаження (можна зробити пізніше).

Ви можете слідкувати за моєю публікацією в блозі на тему Підключення до Android через USB за допомогою adb в Windows

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.