У чому полягає використання системи Android WebView Android?


19

Я бачив деякі телефони Android, де ця програма встановлена ​​на пристрої. Яке використання цього додатка?

(Клацніть зображення, щоб збільшити)

IMG: Тем

Чи має встановлення цього додатка якусь перевагу на будь-яких інших пристроях Android, на яких не встановлено цю програму?


9
Він доступний, оскільки Kitkat і додатки, які ним користуються, можуть самі відкривати веб-сторінки (свою діяльність) на відміну від тих, які завжди просять відкрити їх окремо в браузері. Наприклад, Facebook на Android 4.4 і вище завантажує зовнішні посилання в себе, а не просить відкрити їх у браузері. Дивіться developer.android.com/reference/android/webkit/WebView.html та developer.chrome.com/multidevice/webview/overview
Firelord

7
Сказане повинно бути відповіддю, а не коментарем.
Фред Томсен

@Firelord Отож, якщо я відкрию Fb-додаток і коли я натискаю статтю новин із програми за допомогою веб-перегляду Android, вона відкриє статтю Новини вгорі програми, а в диспетчері завдань буде показано лише Fb, а не браузер, через який завантажуються новини.
user285oo6

Чому ми не можемо вставити веб-перегляд за замовчуванням в окремий фрагмент чи активність та передати URL для завантаження у сам додаток? Я зробив подібне в цьому GitHub POC - github.com/hiteshsahu/Android-Universal-Web-Content-Loader .
Хітеш Саху

Відповіді:


8

Деякі програми вимагають, як відомо, WebView, міні-браузера для таких функцій, як схвалення входу з Facebook та Google+. По суті це мініатюрна версія Chrome.

Раніше WebView оновлювався лише з ОС. У Lollipop Google певним чином від'єднав його від основної ОС і додав функціональність для оновлення через Google Play, як і інші програми, автоматично. Це дозволяє йому бути в курсі Chrome і забезпечити кращу роботу веб-перегляду.

Наступного разу, коли ви ввійдете в додаток, і вас перейдуть на веб-сторінку в додатку із написом "Дозволити" Програмі "оцінювати ваш обліковий запис Google" чи ні, перевірте, чи потрапите ви на домашню сторінку Google через "Про Google" "посилання. Потім знайдіть і відкрийте http://WhatBrowser.Org Ви побачите, як це міні-хром на основі браузера всередині додатка, що надається системою та оновлений Google Play.

Встановлення цієї програми буде постійно оновлювати її. Вам не доведеться чекати оновлення ОС Android.


1
Можливо, одна з найкращих причин того, чому оновлення WebView зараз не залежить від ОС Android, - це вразливість WebView на Android 4.3 і раніше . Оновлення незалежне, вразливість може бути виправлена ​​без необхідності чекати оновлення ОС (хоча це лише для Android 5.0 та пізніших версій).
Андрій Т.

Я не використовую браузер Chrome, Google + та Facebook. Я відключив ці програми. Чи слід також відключити додаток Android System Webview?
Помилка 404

значить, чи потрібен мені додаток Android System Webview?
Помилка 404

1
"Я не використовую браузер Chrome, Google + та Facebook. Я відключив ці програми. Чи слід також відключити додаток Android System Webview?" --- Деякі програми, крім тих, які ви згадали, використовують WebView. Я пропоную вам залишити це. Раніше в попередній версії WebView була вразливість, але це було виправлено з 4.4 далі (на даний момент WebView змінився і базується на Chromium ). З 5,5 годин WebView став незалежним компонентом від ОС і, таким чином, виступає як додаток.

1
@ user285oo6 В Android N більше немає потреби в системному веб-перегляді. Chrome використовується безпосередньо, замість цього вставляючи додатки.
Грег
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.