Чи можна ввімкнути налагодження USB за допомогою adb?


17

У мене є Samsung Galaxy S3, і дисплей порушений, і налагодження через USB також вимкнено.

Як я можу ввімкнути це за допомогою ./adbкоманд? Я вже зробив ці кроки:

 • data/data/com.android.providers.settings/databases/settings.dbзмінено adb_enabledзначення з 0 на 1.
 • Також відредаговано build.propв /system.

Після всього цього телефон здається замурованим, він не включається. Все, що я хочу зробити, це ввімкнути налагодження через USB та підключити його до Vysor (бета), щоб я міг керувати ним на своєму комп’ютері.


1
Ласкаво просимо! Гарне питання. +1. Чому ви хочете дистанційно керувати телефоном?
незабутнійідSupportsMonica

Дякую ... Тому що екран зламаний, і я хочу переглянути в ньому дані. Хоча я зрозумів це вчора ввечері ... :)
TheOnlyAnil,

Правильним способом включення налагодження через USB буде розпакувати boot.img, відредагувати init.rc (увімкнути adb, потім відключити перевірку RSA), перепакувати boot.img та завантажити boot.img без миготіння. Після того як редагування підтверджено, натисніть boot.img на пристрій.
HasH_BrowN

Відповіді:


12

У мене це працює :)

ПРИМІТКА . Для цього потрібен розблокований завантажувач.

 • Підключіть пристрій до Mac чи ПК у Windows recovery mode. (Мені довелося відображати процес на увазі, коли екран був розбитий).
 • Тепер відкрийте термінал / CMD у комп’ютері та перейдіть до platform-tools/. введіть та введіть, ./adb devicesщоб перевірити, чи пристрій підключено у режимі відновлення.
 • Тепер введіть ./adb shell mount dataі ./adb shell mount systemзмонтуйте відповідні каталоги.
 • Отримайте persist.sys.usb.configфайл у вашій системі за допомогою./adb pull /data/property/persist.sys.usb.config /Your directory
 • Тепер відкрийте цей файл у текстовому редакторі та відредагуйте його mtp,adbта збережіть.
 • Тепер натисніть файл назад у пристрої; ./adb push /your-directory/persist.sys.usb.config /data/property
 • Отримайте файл build.prop; ./adb pull /system/build.prop /your-directory
 • Додайте ці рядки:

  persist.service.adb.enable = 1                          
  persist.service.debuggable = 1
  persist.sys.usb.config = mtp, adb
 • Натисніть build.prop назад у пристрій; ./adb push /your-dir/build.prop /system/

Таким чином ви включили налагодження USB на своєму пристрої. Але ви все одно не можете підключитися. Чому? Тому що він просить підтвердити RSA. Якщо ви могли переглянути свій дисплей, то ви можете легко натиснути YESавторизацію пристрою. Я зараз розбираюся, щоб обійти це. Я хочу відродити свій мертвий телефон. Якщо ви знаєте будь-який спосіб зробити це, будь ласка, поділіться :)


У вас працює спеціальне відновлення?
Firelord

Ні. Відновлення запасів.
TheOnlyAnil

1
Про частину підтвердження RSA користувачем, якщо ви завантажуєтесь в ОС Android і вам якось підтверджено, що на екрані відображається діалогове вікно для підтвердження, ви можете дуже добре використовувати adb shell input keyeventТА, щоб вибрати ТАК. Дивіться тут Keyevent . Це постріл у темряві, але, можливо, цілком варто того, щоб стріляти.
Firelord

@Firelord Я намагався це зробити. Але він сказав помилку авторизації. Схоже, я повинен спершу його дозволити, а потім зробити що-небудь ...
TheOnlyAnil

1
А-а! Вибачте за те, що запропонували щось, що не спрацювало б. Що я думав? Якщо доступ до ADB не дозволений, жоден спосіб adb shell inputне працює. Вибачте знову! Я побачу, чи є якийсь спосіб якось обійти авторизацію.
Firelord

4

Для перевірки RSA, яку ви попросили обійти, я не знаю, чи буде вона працювати у вашому пристрої, але вона працювала в моєму маленькому експерименті. У Lollipop зберігаються ключі ADB (після авторизації) /data/misc/adb/adb_keys. Ваш приватний ключ зберігається в комп'ютері. У Linux розташування каталогу $HOME/.android/. У Windows, що зазвичай перекладається %USERPROFILE%\.android, але C:\Windows\System32\config\systemprofile\.androidв деяких випадках ключі можуть закінчуватися . ( Джерело )

Існує спосіб , описаний тут , по ashoke , які могли б допомогти в обхід авторизації.

Однак у мого Lollipop метод відрізняється. Я помітив, що в моєму первинному та вторинному ПЗ Lollipop adb_keysфактично був той самий ключ. Все, що я зробив, було відкликати авторизацію з вторинного ПЗУ (файл видаляється автоматично), відключений пристрій від ПК, скопійовано adb_keysз Первинного ПЗУ в вторинний ПЗУ, підключено пристрій до ПК та вуаля! Мене не вимагали цього дозволу. Я двічі перевірив авторизацію, використовуючи, adb devicesі все було добре.

Спробуйте спочатку відповідь. Авторизуйте інший Android-телефон, скопіюйте його ключі у свій пристрій із режиму відновлення та перевірте, чи працює він.


Гей, спасибі Я переніс adb_keys з примітки 2 до S3, і це спрацювало :)
TheOnlyAnil,

Це потрібна інформація для правильної прийнятої відповіді. Хороша робота. +1
HasH_BrowN

2
Для тих, хто працює на ОС Unix, adb push ~/.android/adbkey.pub /data/misc/adb/adb_keysпрацює надійно.
Кріс Олін

@ChrisOlin: дякую за ваш внесок. Але я припускаю, що adb має працювати в кореневому режимі (коріння adb), інакше користувач не зможе безпосередньо поставити файл під / data / misc /. Правильно?
Firelord

Не зовсім так, але ви ставите гарне питання. Якщо ви намагаєтесь увімкнути налагодження через USB через ADB, для цього вам потрібно буде завантажитися у відновлення. Оболонки відновлення (принаймні з TWRP) за замовчуванням для root. Якщо цього не зробити, то так, користувач не зможе натиснути безпосередньо на / data / misc.
Кріс Олін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.