Чи є спосіб налаштувати вібраційні візерунки?


16

Як і багато людей, мій телефон більшість часу знаходиться в беззвучному / вібраційному режимі. Мені було цікаво, чи є спосіб призначити різні схеми вібрації для різних сповіщень, як ми це робимо для мелодій дзвінка та оповіщення зі звуками. Можливо, є додаток, який дозволяє нам це робити? Я нічого не міг ще знайти.

Відповіді:


5

SMS Popup створює вібраційні схеми на основі кожного контакту (або для всіх текстів).

Handcent робить це лише для всіх текстів.

Пропущений дзвінок буде створювати схеми вібрації для SMS (за контакт), телефонних дзвінків (за контакт), батареї, подій календаря, зберігання пристрою тощо.


3

Використовуючи плагін "Сповіщення" для програми "Місцевий пошук", ви можете встановити окремі вібраційні шаблони для різних умов.
1

ViBe дозволяє вибрати один з десяти спеціальних моделей вібрацій, які потрібно приєднати до контакту для телефонних дзвінків та SMS / MMS-повідомлень. (Існує також спосіб розблокувати та зробити власні шаблони вібрацій.)

Безкоштовно на ринку.

( Огляд Lifehacker )


1

Llama дозволяє створювати власні вібраційні шаблони для різноманітних простих або складних подій, включаючи місцеположення, або ввівши цифри паузи, імпульсу, паузи, імпульсу ... або натискаючи шаблон на кнопку

(Лама безкоштовна, фінансується пожертвами)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.