Вимкнути вбудований мікрофон телефону?


9

Я щойно провів крихітний експеримент із оригінальною гарнітурою, яка постачається з Nexus One: я підключив її до телефону, очікуючи, що вбудовані мікрофони телефону будуть вимкнені, замінений мікрофоном на гарнітурі.

Я був розчарований, побачивши, що поведінка системи голосового введення не змінилася: телефон, здається, продовжує приймати звук із вбудованого мікрофона.

Отже, я ретельно покрив мікрофон гарнітури стрічкою і спробував ще раз ...

Все-таки ніяких змін. Вбудований мікрофон Nexus One повністю включений.

Це невтішно, оскільки мені справді потрібно відключити вбудовані мікрофони Nexus One, щоб я міг використовувати інший мікрофон.

Чи є спосіб досягти цього?


який значок ви бачите на панелі сповіщень, навушниках або гарнітурах?
devnul3

Відповіді:


1

Можливо, відключення функції шумозаглушення може спрацювати ..

Спершу отримайте вкорінений редактор файлів, потім з "/system/build.prop" змініть "media.a1026.enableA1026=1" to "media.a1026.enableA1026=0"

Потім зробіть перезавантаження. Подивіться, чи вирішена ваша проблема. Я просто підозрюю, що мікрофон Android завжди вмикається з метою скасування шуму під час дзвінків / голосового введення.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Я не несу відповідальності за будь-які збої. Я пропоную вам зробити резервну копію і все, коли ви спробуєте це.

ДЖЕРЕЛА: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=6787214


@Android Eve, Ви прийняли це, тому що він працював або за те, що він був єдиною відповіддю?
Марс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.