Чи можете ви запускати програми командного рядка Linux на Android?


14

Я абсолютно новий для Android; насправді я ніколи не володів ним.

Але я подорожую все це літо, і мені дуже цікаво займатися деяким програмуванням, поки я в дорозі.

ПИТАННЯ: Чи можливо запустити повне середовище розробки Ruby з Emacs на Android? Як?

І чи дає вам "вкорінення" щось близьке до справжньої системи Linux?Як новий користувач, Jackpal виглядає так, що він позначає коробки як переробку емулятора терміналів Android.
Лорі Стерн

Відповіді:


10

"Вкорінення" дозволяє отримати доступ до внутрішнього середовища Android, яке, звичайно, складається з більш ніж ядра Linux. Отже, ви працюєте з Linux, але ви повинні вважати, що ви працюєте під іншим дистрибутивом, ніж, наприклад, Debian або Redhat.

Існує різний набір стандартних бібліотек, і деякі файли є в різних місцях. Принаймні, на моїй ext2підтримці Droid за замовчуванням не вбудовано. Також немає initабо cron. Повний набір модулів Linux недоступний, якщо ви не складете їх самостійно і не введете /system/lib/modules. Важливі ті , які ви можете пропустити на стандартних дисках є cifs, ext2, tunі інші.

Більшість, якщо не всі, телефони, на яких працює Android, є ARM-процесорами. Отже, бінарні файли, якими ви керуєте на них, повинні бути бінарними файлами ARM "EABI" "soft-float". Якщо у вас є джерело, ви можете перекомпілювати всі необхідні утиліти, але читати далі.

Є багато стандартних команд і утиліт , доступних в /system/binкаталогах , таких як grep, ps, cp, rm, mv, ls, ip, навіть vi. Вам достатньо обійтись, поки ви ...

... використовуйте утиліту "Linux Installer", щоб встановити chrootсередовище Debian. Debian деякий час підтримував ARM. Це потребує певної роботи, але якщо ви можете запустити телефон і отримати достатньо значну SD-карту, це шлях.

Це близько до стандартної системи Linux, і під нею можна встановити і запустити Ruby. Звичайно, обмежуються процесор і оперативна пам'ять.


5

Рубі не переноситься на Android, хоча ви можете перевірити Ruboto . Для простого редагування є декілька варіантів, але я не вважаю, що і emacs був перенесений, але ніяких результатів на ринку все одно немає.

Укорінення може надати вам можливість запускати Linux на телефоні, але Android не є Linux. Її ядро ​​багато в чому базується на ядрі Linux, але саме про це. Ви не можете запустити будь-яку програму Linux із графічним інтерфейсом на Android, її потрібно буде переписати. Я не впевнений, в якій мірі потрібно буде переписати натільні програми командного рядка, хоча, звичайно, їх потрібно буде перекомпілювати.

Android також не має повноцінної Java VM.


4

Ви можете встановити робочий дистрибутив Debian на свій телефон, не порушуючи розповсюдження на телефоні. Таким чином, ви отримаєте повну користувальницьку землю з речами, до яких ви звикли, в будь-якому іншому вікні Linux. Вам слід схувати в телефон, щоб зручно користуватися цим.

Встановіть це: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.dyndns.sven_ola.debian_kit


3

На сьогоднішній день порт Emacs для Android вже існує:

  • android-emacs-toolkit випущено 23 червня 2012 року:

    Android-emacs-інструментарій допомагає створити середовище розробки для Android на Emacs. Він містить основний режим emacs, який допомагає розробити програми для Android sdk та ndk.

  • GNU Emacs, перенесений на Android, доступний у Google Play Store, востаннє оновлено 23 серпня 2012 року:

    GNU Emacs перенесений на Android!

    Працює на модифікованій версії термінального емулятора - потрібна апаратна клавіатура та досить великий дисплей.

    Включає Busybox та eshell. SSH (для TRAMP) і git заплановані.


Крім того, ви можете знайти корисну інформацію, яку надає EmacsWiki - EmacsOnAndroid , що по суті є посібником щодо встановлення Emacs на пристрої Android.


0

Спробуйте цей метод. В основному будь-який c, C, зібраний для ARM, буде працювати http://geeknizer.com/install-run-linux-applications-on-android/


4
Чи можете ви включити кроки або принаймні узагальнити їх тут? Відповіді лише на посилання мають тенденцію до зникнення посилань і не вважаються хорошим стилем.
ce4
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.