Неможливо знайти, де Google Play Music зберігає завантажені файли (відмінні від аналогічних публікацій)


16

Приблизно рік-два тому я вирішив використовувати Google Play Music як "хост-хмара", тому я взяв усю свою стару музику, що сидів на своєму комп’ютері, і завантажив її в Google Play Music. Це вся моя власна закуплена музика, в основному спочатку з компакт-дисків (я старше).

Тепер я хочу завантажити кілька пісень на свій Android-пристрій не просто так, щоб я міг їх слухати, а щоб я міг мати .mp3файли. (Наприклад, відредагувати його, щоб це моє тривожне пробудження, подібні речі.)

Я, здається, не можу знайти, де Google Play Music помістила щось із цього. Я не вкоренив свій пристрій, і, хоча я міг туди поїхати, я скоріше уникаю цього, якщо це можливо. Я бачив інші повідомлення, в яких згадується:

  • /<external card>/Android/data/com.google.android.music/cache або
  • /<external card>/Android/data/com.google.android.music/files або
  • /data/data/...

У перших двох каталогах нічого немає, і, здається, мені потрібен кореневий доступ, щоб потрапити в останній каталог. Я прочитав кілька подібних дописів, які вказували на ці каталоги, але деякі інші, які сказали, що це було для старих версій. Моя версія така 6.0.1984S.2219729. І, якщо це має значення, у мене є версія Samsung Galaxy S4 та Android5.0.1

Це справді неприємно, що ці програми відмовляються грати один з одним добре. Google і Samsung просто повинні поцілуватися і змиритися, оскільки смішно, що програми Google можуть спілкуватися лише з Google, а Samsung можуть спілкуватися лише з Samsung. Мені не довелося б поспішати, шукаючи все це. У настільних / ноутбукових ОС немає цієї проблеми. Це придумана проблема, яка допомагає забезпечити монопольні екосистеми та розчарованих клієнтів. :-(


, but so that I can have the .mp3 files.це просто неможливо для потокової служби, як-от Google Play Music (або Spotify тощо). Вони зашифровують файли відкритим ключем і розшифровують їх надійно збереженим приватним ключем, коли хочете їх слухати. Насправді вони створюють локальний хмарний сервер, який обслуговує фактичний файл, як це робив би сервер Google Play Music. TL; DR: Ви не можете отримати доступ до жодних MP3-файлів з GP Music, оскільки таких немає.
GiantTree

Ви повинні мати можливість adb pullотримувати файли/data/data
Метью читайте

@MatthewRead, лише якщо його пристрій вкорінений. Інакше ADB просто отримує Permission denied.повідомлення
GiantTree

Ви змінили місце зберігання в Налаштуваннях музики Google Play?
conradj

Відповіді:


8

У налаштуваннях Google Play Музики, якщо у вас встановлено кешування на зовнішній SD-карті, ваше кеш-адресу буде /external_sd/Android/data/com.google.android.music/files/music/.

Якщо у вас є внутрішня пам’ять, шлях буде /sdcard/Android/data/com.google.android.music/files/music.

Зауважте, що ці файли названі [some-id].mp3, як 124.mp3. Тож просто скопіювавши їх з цього місця, буде складно визначити, що це за пісня. Мало того, що, як зазначає GiantTree, файли шифруються, так що навіть якщо ви їх копіюєте, ви не можете їх відтворити. Для їх відтворення потрібна Google Play Music.

Ось скріншот моїх файлів на зовнішній sdcard, до якого я переходив у .

введіть тут опис зображення

І тут використовується Windows MTP для перегляду файлів.

введіть тут опис зображення


Для мого Android 6.0.1 він ввімкнено /data/data/com.google.android.music/files/music.
Gqqnbig

3

якщо він завантажений на внутрішній, він заблокований у com.music, але ви просто побачите файл Music.id, і ви не можете отримати доступ до цієї бази даних без пароля. І вона не зашифрована, якщо вона завантажується на sd карту, просто перемістіться зі свого місця кешу, і вам потрібно. Використовуйте редактор тегів зірки, щоб додати зображення альбому та теги. І пісні, придбані від Google, навіть не є .aac або .m4a, а звичайні mp3 320Kbps 44khz.


2
Ні. Вони шифруються як на внутрішніх, так і на зовнішніх накопичувачах.
Suncatcher

Спасибі. Насправді, якщо ви зміните місцеположення, програми повідомляють вам про "переміщення файлів x". Після цього ви можете знайти його у папці SD / Android / com.google.music / files у форматі MP3.
SaganTheBest

1

Це з Windows 10 Після прочитання всіх публікацій та перекопання мого S7, щоб знайти свої музичні файли, завантажені з Google Play, я знайшов місце, де вони зберігаються. Просто підключіть телефон і змініть налаштування (по телефону) на "Передача файлів" (без лапок). Це дозволить отримати доступ як до файлів на сховищі телефону, так і до пам’яті SD-карт. Відкрийте "Цей ПК", виберіть "Картка", потім перейдіть до наступного (для Windows 10): Це ПК \ Телефонне ім'я \ Картка \ Android \ дані \ com.google.android.music \ файли \ музика.

Файли названі або названі "Звук у форматі MP3" і пронумеровані, а не власне назва пісні, тобто "191". Це воно! Не забудьте змінити налаштування в Google Play, щоб зберегти файли на SD-карті. За замовчуванням - внутрішнє сховище. Удачі!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.