Що таке додаток SNS?


11

Я використовую Samsung Galaxy I551 з Android 2.2 FroYo.

Вибачте за моє невігластво, але я не знаю, що це за додаток (який встановлено та без вкорінення неможливо видалити). І він використовує 15 Мб мого внутрішнього сховища! У мене тільки 160MB, так що це багато.

Для чого це додаток? Що буде, якщо я очищу її дані? Чи включаються ці 15 Мб у DiskUsage для зберігання даних як "Системні дані"?

Відповіді:


9

Служба соціальних мереж. Я вважаю, що він використовується для віджетів у соціальних мережах. Очищення даних просто очистить публікації та інформацію облікового запису у віджетах. Я не впевнений, чи покладаються на це Facebook чи інші додатки.


Отже, нічого поганого не повинно статися, якщо я видалю його дані? Він діє як кеш?
Дієго

@Diego Так, це повинно бути добре.
Матвій

Здається, нічого не пішло не так .. Навіть із віджетом Facebook! Дякую!!
Дієго

1

Мені вдалося змусити закрити додаток у меню Налаштування -> Додаток (але мені довелося це зробити 4+ разів, щоб він не зник, і я також спробував вбивцю задачі на ньому до цього, але він повернувся відразу.)

Сила близько закрила його вже двадцять хвилин! :) Я сподіваюся, що це не залишиться. Я не хочу ще викорінюватися.


1

Просто для посилення відповіді Метью :

Контакт "SNS" також може надходити зі SKYPE, якщо програма встановлена.

Я звик "скайпувати" до свого доктора, щоб скайп знав його номер. Коли я шукаю його ім'я на своєму стратосферному телефоні Samsung, його не знайдено. Однак я заходжу в інше місце, беру його номер, і вкладаю його, воно вискакує його ім'я! Розчарування!

Сьогодні я вирішив це: він не може розглядатися як "контакт", але він знаходиться в моїх " ПРАВИЛЬНИХ" (!! Вибране, але не контакти ?? !!), і коли я "редагую" (від того, щоб ввести його номер і назву прийти вгору), то він говорить "не можу редагувати дані SNS", тому я потрапив до ЦЕЙ потоку повідомлень. Так, так, напевно, щебетати, facebook тощо, але точно "Skype" теж!


1

Я думаю, що це проста служба оповіщення

Таким чином, для платформ, які використовують push-сповіщення (Skype, Google+, Facebook, Twitter тощо), ви побачите, що ця програма періодично оновлюється.

Справді, як професіонал з мережевої безпеки, це змусило мене зробити паузу, коли я побачив, як оновлено, коли мій S4 вкорінюється, але виявляється, що це звичайний предмет.


0

Простий мережевий сервіс ~ Не рекомендую видаляти. Іноді програми, які ми вважаємо сміттям, залежать від інших програм. Boo boos, пов’язаний із видаленням системних додатків, важко виправити, якщо ви не зробите резервну копію в користувальницькому відновлення. АЛЕ якщо вам цікаво чи параноїчно про те, що говорить чи робить нерозпізнаний додаток та кому, за спиною ... рекомендую заглянути в дивовижний додаток під назвою Donkey Guard. Скажімо, наприклад, FB хоче використовувати ваш GPS, щоб таємно знаходити вас. Donkey Guard зупиняє додаток, Повідомляє вас про те, що він хоче робити. Потім запитує, чи хочете ви відмовити, дозволити функції додавати або надсилати власну підроблену інформацію. Шахта налаштована на надання ФБ підроблених координат GPS, які розміщують мене в особняку Playboy. Або будь-що не в змозі дізнатись, чи ваша мережа з даних або wifi. Це навіть перешкоджає додаткам нічого знати про вашу послугу передачі даних, включаючи провайдера провайдера, і не припиняє використання башти стільникового зв'язку при триангуляції місцеположення. Також працює для обману / підробки для таких ігор, як Ingress або Pokemon, без злому та заборони.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.