Служби Google Play припинили повідомлення, що постійно з’являється на телефоні Samsung


37

Наступне повідомлення постійно з’являється на моєму екрані телефону Samsung Galaxy S4 приблизно кожні три секунди

"На жаль, служби Google Play припинилися".

Це насправді вірус чи це проблема зі службою Google Play? Я спробував вимкнути Службу Google Play, але повідомлення не з’являється. У мене на телефоні працює Нортон Мобільний, щоб забрати віруси та попередити мене про будь-які можливі проблеми безпеки, а також про охорону. Вони нічого не зібрали. Хтось має якісь пропозиції?


Чи Нортон коли-небудь повідомляв вам про вірус ? Якщо це так, пора скинути це: на Android немає вірусів (зловмисне програмне забезпечення так, але немає вірусів). Спробуйте видалити оновлення Служб Play, що часто допомагає в таких випадках (іноді з оновленнями виникають проблеми; вони перевстановлюються після того, як ви їх видалили, і цей час може бути чистішим, тому не турбуйтеся про це).
Izzy

Жоден Нортон не повідомив мені про вірус.
LingLing6985

Я сумніваюся, що це буде колись із зазначених причин. Про антивірусні програми обговорюється навпаки - вони часто викликають більше проблем, ніж вирішують. Ніколи не покладайтеся на них поодинці. Вони мають свої "використання", але ніколи більше, ніж частину цілої концепції. // Але повернемося до вашої проблеми: Ви спробували видалити оновлення? Це допомогло? Як я писав (і ви можете виявити, що для багатьох проблем із додатками Google, перелічених, наприклад, у нашому wiki-тезі google-play-store ), це часто рекомендується як можливе рішення.
Izzy

Це допомогло мені: Налаштування - Облікові записи - Google, видаліть обліковий запис і додайте його знову.
Олексій Солонець

Відповіді:


19

Рішення 1 - Оновіть служби Google Play до останньої версії. Ви можете завантажити тут . Можливо, ви отримуєте помилку, оскільки у вас дуже застаріла версія або у вас є конфлікт / помилка з поточною версією Android у вашому телефоні.

Рішення 2 - Очистіть кеш служб Google Play. Додаток Служб Google Play у вашому телефоні діє як рамки для всіх додатків Google і Google Play, встановлених у вашому телефоні. Ви можете спробувати очистити кеш-пам'ять і побачити, чи це вирішить проблему. Це працювало з одним із членів нашої команди! Прочитайте ці швидкі та прості кроки:

Перейдіть у Налаштування> Програми.
Перейдіть до пункту Усі програми та прокрутіть униз до програми "Служби Google Play".
Відкрийте деталі програми та натисніть кнопку «Примусити зупинку».
Потім натисніть кнопку «Очистити кеш».

Рішення 3 - Очистіть кеш Google Services Framework. Система додатків Google Services Framework на пристрої Android зберігає інформацію та допомагає вашому телефону синхронізуватися із серверами Google - і підтримує роботу Google Play Services. Це може бути однією з причин того, що ви не можете підключитися до серверів Google за допомогою програми та продовжувати отримувати повідомлення про помилку. Прочитайте ці швидкі та прості кроки:

Перейдіть у Налаштування> Програми.
Перейдіть до пункту Усі програми, а потім прокрутіть униз до програми "Google Services Framework".
Відкрийте деталі програми та натисніть кнопку «Примусити зупинку».
Потім натисніть кнопку «Очистити кеш».

Рішення 4 - Перевірте підключення до Інтернету. Можливо, ваша мережа WiFi блокує будь-яку IP-адресу, яку використовує Google. Ви також можете спробувати увімкнути або вимкнути Wi-Fi на телефоні - те саме, що стосується мобільних даних.

Рішення 5 - Це само собою зрозуміло, але це може бути просте перезавантаження вашого телефону / планшета Android, яке може усунути проблему.

Рішення 6 - я ненавиджу це говорити, але врешті-решт, ви можете просто встановити спеціальний ПЗУ, стабільний без помилок.


Я не впевнений, яку версію завантажити
LingLing6985,

2
Ashrith, Play Services автоматично оновлюються. Не потрібно завантажувати експериментальну "нову версію" - особливо не, якщо у вас вже є проблеми з встановленою версією, і особливо не з місця, де ви не можете сказати, чи це безпечно. Очищення кешу - це хороший момент, який я пропустив у коментарі до самого питання.
Izzy

5
Я вирішив цю проблему, очистивши Дані для Служб Google Play, а не лише Кеш, як зазначено у цій відповіді.

1
Чи можу я запропонувати рішення 7 - поверніть програму Служб Google Play до заводської версії та оновлення за замовчуванням. Мені працювали над вирішенням цього питання. Для цього перейдіть у розділ Налаштування -> Програми -> Усі -> Служби Google Play -> Відключити -> Повернутися до фабрики. Потім, коли всі програми скаржаться, що не можуть працювати зі старою версією, оновіть версію.
Девід Уотерс

Я оновив до останніх (публічних, офіційних) версій ОС та Play Services за допомогою програмного забезпечення Samsung Smart Switch, підключившись від свого ноутбука до телефону через USB. Дивіться метод 4 за цим посиланням: geeksquad.co.uk/articles/…
EleventhDoctor

4

Ось спосіб вирішити цю проблему: перейдіть до APKMirror , знайдіть останню службу Google Play, а потім завантажте та встановіть її. Це воно. Якщо у вас виникли проблеми, просто перейдіть у Налаштування → Програми → Усі → Google Play Store →, а потім Видаліть оновлення .


4

Я також відчував цю проблему, і я з’ясував її причину. Тож, коли ви отримуєте доступ до будь-яких речей Google, Служби Google Play використовуються правильно.

Гаразд, це означає, що кожен раз, коли ви граєте навколо будь-якого додатка, використовуючи ці сервіси, потрібно вимагати, щоб ваш пристрій був у режимі пробудження та / або тримав пристрій у спокої. Деякий час я використовував Захист конфіденційності, щоб зробити обмеження для такої поведінки, тобто, щоб перешкоджати програмам не підтримувати телефон у спокої, навіть якщо він заблокований / не спить.

Тож я зайшов до охорони конфіденційності і встановив налаштування "Питай щоразу", і що ти знаєш, воно почало спливати, як божевільне.

На закінчення: коли вам потрібно скористатися Службами Google Play - встановіть дозвіл на нього "Дозволено", якщо він вам не потрібен - саме тоді ви хочете перешкодити його спорожненню акумулятора, як божевільний, а потім встановіть його на " Заперечується ".


2

Помилка. На жаль, сервіси Google Play перестали працювати. Проблема в оновленнях. Я вирішив цю проблему, видаливши оновлення з програми Google Play Services. Усі мої програми Google почали працювати. Я повернувся і перевстановив оновлення, і воно знову перестало працювати, щоб сказати мені, що воно знаходиться в оновленнях. Перейдіть у Налаштування - програми - служби Google Play. Зробити примусове зупинення програми, очистити кеш-пам'ять та дані. Перевірте, чи працюють ваші програми Google. Якщо ви перевстановите оновлення, воно може перестати працювати знову.


Це працювало для мене! Я поняття не маю, чому це було знято!
Федір Стімен

1

Протягом минулого тижня у мене виникли проблеми з несподіванками (OnePlus One), а сьогодні звузили її до googleplayservices. Після певного пошуку та читання я зайшов у охорону конфіденційності та вимкнув дозволи на "Прокинься" та "Пробудись". Моя трубка знову змогла заснути після встановлених 15 секунд, але потім, коли на жаль, помилка "Служби Google Play припинилася" починає спливати кожні 3 секунди у нескінченний цикл.

Я не з'єднав крапки до цього потоку (години пізніше). Увімкніть кожну спинку окремо для підтвердження. Винуватцем був саме той "тримайся неспанням". Вони обоє знову ввімкнуті, і я припускаю, що в моєму телефоні знову виникне безсоння, поки не буде виправлено останнє оновлення.

Я припускаю, що googleplayservices потребує постійної перевірки на наявність чого-небудь, а також запобігання тримати телефон у режимі пробудження викликало цикл помилок. Божевільний, але я можу сказати з досвіду, що ця помилка циклу набагато гірша, ніж потрібно вручну вимикати екран!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.