Чи видаляються дані, пов’язані з додатком, при видаленні програми?


30

Дані, пов’язані з додатком, які ми бачимо, коли ми переходимо до Програми> Керувати програмами> програма, чи видаляються вони, коли ми натискаємо "Видалити", або деінсталятор не торкається її?

Причину, чому я це прошу, я чув від багатьох людей, які спочатку натискали "Очистити дані", а потім натискали "Видалити" здебільшого тому, що вони не впевнені, тому вони просто гарантують, що вони позбудуться даних а потім видаліть !! Тому потрібно видалити "Очистити дані" перед видаленням.


1
Я впевнений, що це очищає дані, але я трохи перевірю.
Матвій

Відповіді:


26

Як Метью Прочитав у коментарі: так, так. Весь каталог даних просто видаляється:

C:\Console2>adb shell ls /data/data/com.chessclock.android/
lib           shared_prefs

C:\Console2>adb uninstall com.chessclock.android
Success

C:\Console2>adb shell ls /data/data/com.chessclock.android/
ls: /data/data/com.chessclock.android/: No such file or directory

#Reinstalled from the Market at this point

C:\Console2>adb shell ls /data/data/com.chessclock.android/
lib

В shared_prefsостанньому lsсписку каталог відсутній, тому що я не запускав додаток, я лише перевстановлював його, тому для нього ще не було створено жодних налаштувань (він встановлює параметри за замовчуванням при першому запуску). Я зазначаю це лише тому, що це ілюструє, що вподобання попереднього встановлення ніде не зберігалися.


12

Це, мабуть, очевидно, але ... Деякі додатки, які мають дозвіл "Змінити / видалити USB-накопичувач", можуть використовувати внутрішню пам'ять для кешів тощо. Вони не обов'язково можуть видаляти дані після видалення програми. Я бачив програми, щоб писати в не настільки очевидні каталоги, як /sdcard/data/[package name]/, але в основному вони використовують, /sdcard/[app name]/які легко помітити та видалити.


4
Дані, записані на sdcard, як це, також не будуть видалятися Clear Dataкнопкою, звичайно, тому в будь-якому випадку вам потрібно буде видалити їх вручну. Хоча гарна точка.
eldarerathis

0

Простіший і переконливий тест ...

Я встановив Super Sudoku, змінив налаштування і Manage Apps показав дані. Я видалив його без очищення даних, перевстановив його, і Manage Apps не показав даних. Налаштування було втрачено. Але я кілька разів читав документацію, в якій говорилося, що налаштування зберігатимуться після тієї ж операції. Вони повинні мати деякий контроль над цим.


Було б краще, якщо ви могли б також надати посилання на документацію про це, оскільки це суперечить іншим відповідям.
Ендрю Т.

Що саме ти називаєш "тим"? Я не суперечу "іншим відповідям", я виробляю експеримент, який приходить до того ж висновку, що і єдина відповідь, що говорить про ту саму тему: пам'ять даних стирається, включаючи конфігурацію. Інша відповідь говорить, що інші дані можуть залишитися в інших місцях. Я додав, що бачив програми, які гарантують збереження конфігурації після видалення, і не знаю як (це не було в / sdcardX). Це можна було сказати просто в екранні повідомлення. Боюся, що в ці дні вже немає належної повноцінної документації.
Папу

Немає проблем, здається, є непорозуміння. Я мав на увазі "документацію", в якій сказано, що "налаштування буде збережено після тієї ж операції, і я вважав, що документація означає офіційний документ SDK для Android, але ваш коментар просто очистить мою плутанину. Не хвилюйтесь ...
Ендрю Т.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.