Як я можу завантажити файл APK з магазину Play?


79

Я не можу завантажувати програми з Play Store на свій пристрій Android (можливо, через проблему з мережею), тому мені цікаво, як я можу завантажити файл APK програми на свій ПК з http://play.google. ком / магазин ?


Пов'язане: Завантажте придбаний APK з ігрового магазину . Моя відповідь там безумовно працює для "безкоштовних" додатків :)
Izzy

Чому б не спробувати проект Android-x86? android-x86.org/download
Firelord

@Firelord, тому що я не чув про це = (спасибі, спробую =)
vladimir

Вибачте, я повинен був це перевірити, перш ніж коментувати. Схоже, немає офіційної підтримки Play Store для Android-x86. android-x86.org/documents/apphowto
Firelord

Ви можете спробувати використовувати такий хост APK, як F-Droid або apk4fun
Tamoghna Chowdhury

Відповіді:


33

Немає простого способу завантаження файлу APK. Однак redphoenix89 знайшов спосіб завантажити APK з розширенням Chrome. Бекстон зробив кілька очищень , і результат, включаючи посібник, доступний:

У посібнику зазначається, що вам потрібно відключити попередження SSL, але я можу завантажити APK-файли навіть без відключення попереджень SSL (Chromium 21.0.1180.81 в Linux) Оновлена ​​версія, яка працює з Chromium 23, доступна на https://github.com/Lekensteyn/ apk-downloader .

Після установки та конфігурації на панелі розташування для Android Market з’явиться нова кнопка, як видно нижче. Це навіть працює, якщо ви не авторизовані на самій сторінці, оскільки ви ввели свої дані на екрані параметрів APK Downloader.

APK Downloader на панелі розташування

Розширення Chromium є повністю відкритим кодом (в тому сенсі, що ви можете його розпакувати та перевірити файли Javascript), і я не знайшов нічого підозрілого.

Також зверніть увагу на примітку в кінці путівника:

Юридична примітка / відмова від відповідальності

Нарешті, зауважте, що використання цього розширення Chrome порушує TOS Google Play Store! Вас попередили.


1
Він не працює на моїй останній хромованій версії 24.xxx будь-яка ідея чому?
Сісір

@SisirKantiAdhikari визначити "не працює" . Якщо ви отримаєте ПОМИЛКУ: - Будь ласка, відключіть попередження про помилки SSL . Це працює для мене.
Лекенштейн

Робив це все пару разів. Не багато деталей про помилку. Там написано "Помилка: не можна завантажити цю програму". BTW: попередження ssl вимкнено.
Сісір

1
@SisirKantiAdhikari 23> зламав це розширення, для фіксованої версії див. Сторінку github.com/Lekensteyn/apk-downloader
Lekensteyn

1
@Lekensteyn Ви додасте, будь ласка, apkbucket.net/apk-downloader до своєї відповіді? Я працював над цим проектом довший час, і зараз він працює бездоганно. Він імітує пристрій Android і використовує наданий ідентифікатор пристрою, увійдіть для отримання оригінальних APK-файлів. Користувачам просто потрібно надати пакетну версію URL-адреси програми Google Play. Сподіваюся, ви додасте це до свого списку.
Рехмат

34

Я витратив гідну кількість часу, намагаючись розібратися в цьому, тому що мені не здається, що я маю "досвід роботи в Google", і наскільки я можу сказати, це неможливо. Я працював навколо цього:

F-Droid сховище і Amazon Appstore обидва досить добре підтримується - або буде керувати будь-якими встановлені вами додатки, що дуже зручно. Ось з чого я починаю.

В іншому випадку я відслідковую і завантажую .apk поза ринком запуску google. У багатьох випадках ринок Android вказує на веб-сторінку розробника та контактну інформацію розробника - якщо вони не публікують .apk на своїй веб-сторінці, ви завжди можете це попросити.

Дві відповіді, які варто перевірити:

Де можна знайти програми з відкритим кодом для Android?

Які альтернативні ринки додатків для Android?

PS. Не забувайте: для встановлення програм з .apk вам слід увімкнути невідомі джерела ( Settings > Applications > Unknown sources).

PPS. Коли у вас є .apk на комп’ютері, ви знаєте, що вам потрібно ввімкнути налагодження USB, щоб ви могли скопіювати .apk на свій телефон, правда?Settings > Applications > Development > USB debugging


8
Налагодження через USB не потрібне для встановлення apk, якщо ви не використовуєте ADB, щоб натиснути його на пристрій. В іншому випадку ви можете увімкнути режим масового зберігання USB, щоб перенести його на пристрій, а потім встановити через додаток файлового менеджера.
Gautham C.

І якщо ви використовуєте ADB, ввімкнення * Невідомих джерел "не потрібно: просто виконайте adb install <filename.apk>цю роботу.
Izzy

10

Як багато хто говорив, ви не можете завантажувати їх безпосередньо з ринку.

Телефони Android із досвідом Google підтримують зв’язок із серверами Google; саме через цей канал Google повідомляє вашому телефону завантажити та встановити APK.

Альтернативні ринки та веб-сайти - це, безумовно, варіанти - зауважте, що важко визначити, чи додаток не було змінено з ринкової версії. Ви також можете використовувати USB-мережу або wifi. USB-мережа може зажадати root.

Якщо вам доведеться платити за додаток на ринку, але не на іншому веб-сайті, це знак того, що програма, ймовірно, не повинна бути там: це в кращому випадку незаконна копія і в гіршому випадку завантажена зловмисним програмним забезпеченням.

("Безкоштовний додаток дня" Amazon та акції "getjar gold apps" є прикладом винятків із цього.)


10

Наскільки я знаю, ви не можете завантажити безпосередньо з веб-ринку, але ви можете знайти багато додатків на інших сайтах додатків.


1
які, наприклад?
кокбіра

9

Одне, що ви могли потенційно зробити, - це отримати ринок Android на емуляторі андроїд (що, на мою думку, не магло зробити, але деякі люди це робили раніше) та завантажте apk на емулятор. Потім ви можете знайти дані в /data/app/-.apk на емуляторі. Витягніть його за допомогою adb та встановіть його на свій пристрій за допомогою adb.

Але як і інші відповіді, я рекомендую знайти інші магазини (або веб-сайти розробників), щоб придбати додаток спочатку.


9

Ви не можете завантажити apk з market.android.com. Але у getjar є багато додатків, і ви можете завантажити його на свій ПК.


І у них навіть "Золото" платні додатки безкоштовно .. приємно
Ірфан

1
Як видається, Getjar більше не дозволяє вам вживати apk на ваш ПК. Або це лише певні вибрані програми.
Ніколі

8

Ви можете, наприклад, використовувати для цього Raccoon - фантастичний Java-додаток, який я використовую:

Єнот
Єнот (джерело: Tutonaut ; натисніть на зображення, щоб збільшити його)

Додаток вимагає облікових даних облікового запису Google (ви можете використовувати свій власний, в цьому випадку ви також можете отримати доступ до додатків ви купили - або використовувати єнот супутник-додаток DummyDroid створити альтернативний профіль, в тому числі підроблених пристроїв, також доступ програми, інакше "несумісні з вашим пристроєм"). Діє чудово і швидко. Не тільки для завантаження програм, але і для перевірки їх метаданих (опис, дозволи, розмір, останнє оновлення): деталі завантажуються набагато швидше, ніж за допомогою перевантаженої веб-сторінки GPlays;)


ОНОВЛЕННЯ: По мірі розробки з'являються нові місця:

 • Єнот v4 має GitHub репо тут
 • Веб-сайт Єнота (із завантаженнями тощо) можна знайти тут

Завантажує це розділений APK? Або завантажується повна APK? Мені дуже цікаво.
Шаян

Крім того, коли я хотів завантажити останню версію (3.7), був доступний лише вихідний код, немає .jarфайлу, а racoon v4.x вимагає фіктивного пристрою, який такий біль налаштовує та використовує (андроїд ідентифікатор тощо)
Шаян

1
@Shayan я його рідко використовую, тому не можу сказати. Але якщо ви знайшли v3.7 як "останню", ви, мабуть, шукали в неправильному місці. Я використовую 4.x більше року (або двох). Останній, який я завантажив, був *.jar4,7 (у квітні цього року). Якщо ви говорите про Єнота, тобто :) - О, я бачу, що ви маєте на увазі, репортаж Github перестав оновлюватись v3. Ось для v4 , і ось завантаження (оновлю мою відповідь).
Іззі

7

Ви не можете завантажити apk файли з http://play.google.com/store .

Є й інші способи отримати додатки (альтернативні ринки, сайти розробників), і ви можете встановити їх вручну за умови включення налаштування "Невідомі джерела".


Ну, можна; див., наприклад, gplaycli and Raccoon :)
Izzy

@Izzy: Звичайно, є інструменти, які дозволять вам отримати APK файли, але ви все одно не можете безпосередньо завантажити їх з Play Store.
але

Не без сторонніх інструментів, якщо ви це маєте на увазі - правда. Але ці сторонні інструменти роблять саме це через API playstore. Схоже, ми мали на увазі те саме, але виражаємо себе по-різному;)
Izzy

5

Були випадки, коли мені не вдалося встановити додаток з Market на телефон, але мені вдалося завантажити його за допомогою сайту Market на моєму комп’ютері, який сказав йому встановити додаток. Зазвичай додаток починає завантажуватися майже відразу. Це не спрацює, якщо маршрутизатор / мережа, яку ви використовуєте, блокує доступ з певних причин, але додаток слід встановити, як тільки ви перейдете в мережу, яка дозволить завантажувати.

Ви можете спробувати очистити свої дані Market та кеш. Коли ви відкриєте Ринок, вам доведеться знову прийняти Умови.


1
ОП не хоче швидко розпочати завантаження; OP бажає .APK на робочому столі ПК.
Брам

1
@Broam ОП шукає рішення щодо проблем мережі на своєму пристрої. Вони цікавились, чи не завантаження на ПК є можливим; Я дійсно не думаю, що вони відмовляються розглядати інші можливі рішення. Класичний випадок запитання, як реалізувати перше рішення, про що вони думали, а не запитувати, як вирішити свою реальну проблему.
Матвій

5

Я ще раз перевірив інші пов’язані повідомлення. Але, схоже, ніхто ще не згадав про них. Насправді ви можете отримати файли apk.

Справжній APK Лічер:

AFAIK, це дивовижна програма, яку я зрозумів лише тиждень тому. Але, Додаток майже 6 місяців. Real APK leecher - це написана на Java програма для отримання файлів apk (лише БЕЗКОШТОВНІ програми) з ринку Android.

В основному - головна перевага цього додатка в тому, що для його роботи не потрібні інші програми. В анатомічному відношенні він працює аналогічно розширенню Chrome (що пропонують інші відповіді).

Коли ви відкриваєте програму (конкретно під час першого запуску ), вона запитує інформацію про ваш обліковий запис gmail (тобто) ваше ім’я користувача та пароль, а також ваш унікальний ідентифікатор пристрою (який ви можете вручну отримати за допомогою програми Device ID , якщо ви цього не зробите " т мати). Строго кажучи, немає жодного рекламного / зловмисного програмного забезпечення, пов'язаного з ним. Гуглінг для "APK leecher" дає багато результатів, надаючи відгуки про програму.

Він просто отримує інформацію, оскільки, це змушує андроїдний ринок вважати, що "ця програма - це телефон, який намагається отримати безкоштовні програми" (тим самим порушуючи умови ).


APK TOP :

Я розібрався на цьому сайті лише 3 дні тому . Це дуже добре в наданні файлів .apk. Крім того , це не чорний ринок . Більшість безкоштовних додатків дає інформацію, огляд, посилання на ринок разом із власним посиланням, а також QR-код. Користувачі можуть вибирати що завгодно. Посилання також забезпечує можливість відновлення під час завантаження файлів.

Хоча у випадку платних додатків, він відображає вартість та ринкове посилання. На основі мого 3-денного досвіду сайт дуже корисний для мене. Розробники сайтів розміщують нові програми (принаймні 10-15 на день) або новіші версії додатків.

Основна перевага тут: На відміну від багатьох інших блогів, цей сайт використовує власне посилання (так що вони не закінчуються, коли вони захочуть).


5

Існує онлайн-сервіс під назвою APK Downloader, який дозволяє завантажувати APK-файли з Google Play Store. Однак це працює лише для БЕЗКОШТОВНИХ додатків; Платні програми не підтримуються через проблеми з піратством.

Ви коли-небудь хотіли взяти до рук останню гру, лише щоб дізнатися, що Google Play вважає, що вона не сумісна з вашим телефоном? Можливо, у вас немає пристрою оснащення, але ви майже впевнені, що старий пристрій все ще може працювати з ним. Маєте Kindle Fire і хочете отримати доступ до більш ніж просто Amazon AppStore?

До цього часу ви застрягли, але нова онлайн-служба також має розширення Chrome під назвою APK Downloader, ви зможете завантажувати apk-файл із Google Play безпосередньо на робочий стіл, а не на свій пристрій.


2
Зауважте, що розширення Chrome, перелічене на цій сторінці, є фактично копією завантажувача APK з відкритим кодом, який згадується у моїй відповіді, але додано шпигунське програмне забезпечення. Поки ви користуєтесь цією веб-службою, це має бути меншою проблемою, але зауважте, що поведінка з розширенням.
Лекенштейн

@Lekensteyn Що ви маєте на увазі під додаванням шпигунських програм? Чи не безпечно користуватися он-лайн завантажувачем APK?
ландроні

1
Я не буду стверджувати, що он-лайн завантажувач APK від Evozi безпечний у використанні, ви повинні самі судити про це. Але, якщо взяти проект з відкритим кодом, вставити код, який відстежує вашу активність, а потім опублікувати його без посилань на оригінальну роботу та без повідомлення про цей шпигунський код все-таки вселяє довіру.
Лекенштейн

2

Магазин Yalp

Доступний на F-Droid.

Після запуску додаток попросить увійти. Використовуйте підроблений обліковий запис Yalp Store:

різні методи входу

Після входу ви побачите доступні оновлення. Для пошуку додатків доступна кнопка пошуку. Ви також можете переглядати програми за допомогою категорій із додаткових опцій. Натиснувши на додаток, ви отримаєте кнопку для завантаження.

перегляд пакету

Натиснувши на кнопку, Downloadви завантажите програму в Downloadsкаталог і попросите встановити APK.


0

Я знайшов один apk-downloaders.com, з якого ми можемо завантажувати apks, зовнішність якого схожа на Apk Downloader (я виявив, що іноді Apk Downloader показує помилку).

Приклад:

 1. Введіть назву пакета:

  крок 1

 2. Отримайте деталі та натисніть, щоб завантажити apk:

  крок-2.1

  • Внизу інформації ви знайдете кнопку для завантаження apk: крок-2.2
 3. Отримати apk: Після натискання кнопки завантаження ви побачите сторінку, що говорить: крок-3

  • І завантаження розпочнеться незабаром (протягом хвилини): крок-4

Ще один (швидкий) спосіб - безпосередньо застосувати ім'я пакета за такою адресою:

http://apk-downloaders.com/download/dl.php?dl=<package-name>

Приклад: http://apk-downloaders.com/download/dl.php?dl=jackpal.androidterm


1
Наскільки безпечний цей сайт? Будь-яка посилання, що їй можна довіряти, і не постачає «розширені версії» .apkфайлів, що пропонують «додаткові функції», які, безумовно, не хочуть (рюкзаки троянів тощо)?
Іззі

@Izzy Значний момент. Це лише робочий сайт, ніяких посилань на довіру, використовуйте з обережністю на вашу відповідальність. (Рекомендую не використовувати такий сайт для програм, які стосуються конфіденційності та безпеки ) +1
Pandya

Шкода. Я сподівався на деякі "хороші довідники", як справді, іноді .apkнаявне там не можна знайти в іншому місці. Але я завжди вагався з його використанням, оскільки не міг знайти жодної репутації, на яку вказував би.
Іззі

0

Google Play, схоже, використовує якийсь нестандартний порт для доступу до сайту. Деякі брандмауери модему / маршрутизатора / шлюзу блокують цей порт за замовчуванням. Ось чому Google Play не працює в деяких локальних мережах.

 • Racoon - це настільний клієнт Google Play, який може завантажувати файли APK з магазину Play. Це незалежне від платформи додаток Java.
 • Total Commander (програма файлового менеджера) дозволяє копіювати файли APK програм, уже встановлених на пристрої. Просто скопіюйте їх на SD-карту та перемістіть їх на будь-який пристрій, де потрібно встановити додатки.
 • Android Police підтримує архів файлів APK за адресою http://www.apkmirror.com/ . Це чисто.

0

Ви також можете встановити емулятор Android на робочий стіл, а потім використовувати APK Extractor для витягування APK.


0

Я б запропонував розширення APK Downloader для Chrome, оскільки це набагато зручніше. Ви ввійдете у свій обліковий запис Google, введіть деякі дані зі свого телефону, і це додасть просту кнопку "Завантажити APK" для всіх програм на веб-сайті Play Store.

Якщо вам не вистачає облікових даних для якогось стороннього додатка, завантажити APK не можна, інакше будь-який інструмент повинен мати можливість ідентифікувати себе як телефон із обліковим записом google, щоб отримати APK. Ви можете створити інструмент, щоб бути впевненим, але це, мабуть, зараз не варіант.


Можливо, "зручніше" - але а) не працює без Chrome (яким я ніколи не користуюся), і b) є закритим джерелом. Я радше довіряю інструменту з відкритим кодом зі своїми повноваженнями. І добре, якщо в) інструмент завдає шкоди мені, я можу перейти дивитись на розробник (та сама країна та не надто далекий регіон;) // D) "неможливо завантажити APK інакше": відсутнє обмеження "від Google play" . Ви можете також завантажити його з інших місць, наприклад, F-Droid або Aptoide - мої списки додатків часто включають навіть посилання на безпечні джерела :)
Izzy

Звичайно, це залежить від потреб користувачів. Але для мене лише кілька кліків
дозволили

Я не сказав, що це не альтернатива - у нас всі різні налаштування :) Тим не менш, ви можете оновити своє занадто різке обмеження щодо облікових даних ("якщо ви хочете завантажити з Google Play").
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.