Купуйте телефон Android, встановлюйте Android з джерела, маєте Nexus S-подібний досвід?


11

Я новачок в Android. Я розумію, що хоча Nexus S побудований Samsung, він має стандартне зображення Android (все, що це означає), і тому він вважається "чистим" телефоном Google. Якщо б я придбав будь-який телефон Android і встановив чисте зображення Android з джерела (я вважаю, що це можливо ... Я чув, що це повністю відкрите джерело), ​​то чи ефективно я отримую "чисту" програму Google a la Nexus S? Чи порівняно з Nexus S, мені щось бракує (програмне забезпечення)?


вам не вистачить водіїв.
Сатьядхіт Бхат

Відповіді:


13

Коротше кажучи, ви не можете просто встановити зображення запасів із джерела Google на будь-який телефон, тому що для створення зображення потрібні всі драйвери для апаратного забезпечення окремого телефону. Якщо ви можете отримати їх, тоді можна створити акції, але багато виробників не випускають їх.

Для більш простого рішення (якщо ви не хочете Nexus S або Nexus One), придбайте телефон, на якому можна запускати Cyanogen і відтворювати зображення Cyanogen на телефон. Це досить близько до чистого досвіду Google, оскільки він не має модифікацій оператора або виробника, але в ньому є додаткові додатки Cyanogen.


2
+1 CyanogenMod приносить акціонерний Android на багато телефонів, а також кілька додаткових вигідних дзвіночків.
Брайан Денні
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.