Що може призвести до того, що процес “Android OS” використовує високий відсоток акумулятора?


18

Я прочитав купу повідомлень на форумі про помилку злив акумулятора в ОС Android. Тут процес "ОС Android" показує великі відсотки в статистиці батареї.

Для мене я бігаю 2.3 Пряники. Я не використовую Bluetooth або GPS. Я більшість часу на 2G. Деякі дні я отримую 40 годин від акумулятора. У ці дні в налаштуваннях використання акумулятора процес "ОС Android" використовує близько 3% батареї. Однак в інші дні я отримую близько 8 годин із подібним використанням. У цей час процес "ОС Android" використовує близько 35% акумулятора. Мені дуже хочеться з’ясувати, що викликає це.

Наразі запропоновані виправлення:

 1. Перезавантажити (тимчасово).
 2. Вимкніть і вийміть акумулятор на пару хвилин.
 3. Скидання статистики акумулятора.
 4. Змініть політику сну WIFI.
 5. Використовуйте менеджер завдань
 6. Flash-речі на телефон.
 7. Поверніться до старих версій ОС (насправді не виправлення).

Хтось знає остаточну причину цієї проблеми та правильне виправлення? Або можливо, є кілька проблем, які спричиняють, що такі різні речі працюватимуть для різних людей?

Ось деякі теми:


Чого варто, я цього не бачив. Чи можете ви додати до свого повідомлення пристрій чи оператора?
але

Це дуже сильно залежить від того, яку ОС ви працюєте? 2.2-Фройо? 2.3-Пряники?
Шанс

Біг 2.3 Пряники.
bolgemini

Чому голоси? Це законне питання. У багатьох користувачів Android, у тому числі в мене, виникають проблеми з часом роботи акумулятора, і, за спостереженням, на деяких телефонах розряд акумулятора пов'язаний із "ОС Android", яка, як видається, споживає більше 30% заряду акумулятора.
січня

Відповіді:


9

Вважаю, щонайменше є одна помилка, пов’язана з "ОС Android" та розрядкою акумулятора . Я опишу, як відтворити проблему: (Тестовано з Motorola Flipout, Blur_Version.0.28.9_MB511.Retail.en.DE (в наявності ПЗУ, з яким продавались телефон), Android 2.1.)

 • Почніть з повністю зарядженого телефону.
 • Завантажте програму Audiobooks (безкоштовно) та запустіть її.
 • Виберіть книгу з безкоштовної бібліотеки та послухайте.
 • Надішліть аудіокниги на задній план, наприклад, натиснувши кнопку додому.
 • Поверніться до програми Audiobooks тією ж операцією, яку ви запустили, наприклад натисніть піктограму в ящику додатка. (Це єдиний спосіб, який я знаю, щоб програма знову вийшла на перший план.)
 • Зробіть все необхідне, щоб зупинити відтворення аудіокниги. (Є кнопка "програвач відключення", але я ніколи не користуюся нею, тому що програвач просто зупиняється / зникає, перш ніж я можу перейти до екрана програвача.)
 • Залиште телефон у режимі очікування. Через 8 годин акумулятор буде майже розрядженим (<15%). Монітор використання батареї Android приписує 33% споживання батареї "ОС Android". Залишок розбивається на "очікування стільникового зв'язку", "режим очікування телефону".
 • Вимкніть телефон. Увімкніть його. Поповнення.
 • Залиште телефон у режимі очікування.
 • Через 8 годин перевірте стан акумулятора (> 50%). "ОС Android" не відображається як розряджений акумулятор.

Невже це помилка в програвачі аудіокниг чи Android чи обох - не ясно. Однак це не є нормальною поведінкою.


3

У мене просто була ця проблема. Я думаю, що це спричинило те, що я видалив декілька облікових записів електронної пошти (але не додаток), і дані продовжували опитувати щось про "запущені служби" в додатках. Це призвело до того, що "ОС Android" споживає до 43% "використання акумулятора". Менш ніж за 8 годин телефон загинув.

Після активації програми «чіткі дані» я також спробував це з усіма програмами, які я встановив, але рідко використовую. Потім вона знизилася до 13%! Доводить, що дані "видаленого" кешу мали щось спільне з цим. Ура


2

На моєму носії Galaxy S2 сканування застрягло і акумулятор повністю витрачається за 8 годин вночі без використання. Використання акумулятора було таким:

 1. ОС Android - 30%
 2. ЗМІ - 28%
 3. Дисплей - 25%

Я очистив дані зберігання медіа-пам’яті і проблему вирішено:

Налаштування »Програми» Керування програмами >> Все >> Зберігання медіа >> Очищення даних


2

Що я помітив: медіа-сканер запускається та розряджає акумулятор, і мій Galaxy S2 швидко нагрівався протягом довгих хвилин, коли я відключав з'єднання usb з комп'ютером. Це було так само на 4.0.x (на даний момент я отримав акціонерні дані без коріння 4.1.2 на Galaxy S2). У мене багато медіафайлів у пам'яті телефону та на sdcard. Моє вирішення без кореня (здається, працює):

 • Перейдіть у Налаштування> Програми> Усі
 • Знайдіть "Зберігання медіа", торкніться його
 • "Вимкнути"
 • "Примусовий стоп"

Редагувати: Що я помітив після використання цього способу вирішення:

 • мелодії дзвінка не працюють
 • Додаток Галерея не працює
 • Програма програвача відеоплеєра має помилку, як повідомив wbogacz (спасибі)

Я трохи пропускаю Галерею та мелодії звучання, але все ще продовжую використовувати цей метод, оскільки проблема медіа-сканера для мене більше дратує. Я знову оновлю, якщо помічу інші відмінності.

Оновлення: Через кілька місяців я все ще пропускаю мелодії дзвінка та звук сповіщень, але можу жити без цього. Тим часом я встановив додаток Flash Notification, і мені це подобається. :) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manzy.flashnotification


Ця рекомендація спричиняє невдачу "Відеоплеєр" у пошуку медіа та "Галерея" для відображення фотографій з телефону. Відновлення медіа-пам’яті ввімкнено, а також відкриття відеоплеєра та галереї відновлення зручності використання.
wbogacz

Це спричиняє ще одну проблему, яку я помітив: я не можу обрати мелодію дзвінка та звук сповіщень у налаштуваннях.
Рей

1

В основному ви відповідаєте на власне запитання.

Для початку я піду з BMitch, це НЕ помилка . Існують різні причини високої швидкості розряду акумулятора. Також багато що залежить від прошивки, версії Android та пристрою, який ви використовуєте. Наприклад: у мене є пристрій Samsung Galaxy 5. Спочатку він був завантажений Android 2.1 та досить низьким терміном роботи акумулятора, який становить 2 дні. Я вкоренила свій пристрій і побачила значне збільшення тривалості роботи акумулятора приблизно на 3 дні без зарядки. Далі я випробував користувальницький ПЗУ для своєї трубки, а термін служби акумулятора значно збільшився до 5-6 днів, і коли я перейшов на пряники, повернувся до 2 днів. Також це залежить від того, як ви користуєтесь своїм телефоном.

 • Деякі програми продовжують працювати у фоновому режимі та витрачають час автономної роботи. Спробуйте уникати їх. Альтернативним рішенням буде використання вбивці завдань.
 • Надмірне використання даних (через WiFi / 3G) також знижує плату. Вимкніть wifi та увімкніть мережу 2G, коли не користуєтесь Інтернетом.
 • Не використовуйте Bluetooth, коли його не використовуєте, оскільки він також їсть зарядку.
 • Вимкніть GPS, коли не використовуєте будь-які програми для карт.
 • Також є один метод, який багато людей попросили працювати. Це видалення даних про калібрування акумулятора та змушення системи зробити нову. Це, однак, не збільшує час автономної роботи. Він виправляє неправильну калібрування акумулятора. Ця програма робить свою роботу.
 • Використання деяких програм для економії акумулятора, таких як захист соків. В основному це виконує деякі з перерахованих вище завдань в автоматизованому форматі.

Сподіваюся, це пояснює це.


Спасибі. Хоча це корисно, більшість із них - це лише загальна порада щодо економії акумулятора. Я спеціально намагався дізнатися про процес "ОС Android". Я трохи оновив питання, щоб краще пояснити.
bolgemini

Гаразд до цього питання, це дійсно залежить від різних факторів. Я можу надати лише випадки та деякі випадки. Наприклад, пряники на галактиці 5 використовують багато акумулятора, особливо коли датчик орієнтації увімкнено, оскільки частота оновлення екрана зростає ненормально. Аналогічно, кожен ROM може мати свою причину. Ви, мабуть, повинні допитати команду розробників вашого ROM.
Abhirup Manna

багато погано кодованих програм при втраті мережі постійно тривають опитування, поки не відновиться з’єднання, це може призвести до значного розряду акумулятора.
Ааді Дроїд

0

Ще одна причина, по якій ваш акумулятор мобільного телефону може швидко померти, - це те, що ваш мобільний телефон контролюється або клопочеться тим, хто мав завантажувати шпигунську програму, яка працює у фоновому режимі весь час. І швидше виснажує акумулятор вашого мобільного телефону. Перевірте наявність підозрілих програм на телефоні.


Це правда, виснаження акумулятора відбувається для будь-якого фонового процесу. Наприклад, маркування або навмисне вказівка ​​на програму "шпигун" призводить до того, що ви підозрюєте, що ви не вважали природу "шпигунства", що є прихованою діяльністю. Кожен, хто розміщує таку програму таємно, хотів би, щоб це було якнайменшим впливом на систему залучення, наскільки це можливо, бути більш ефективною.
wbogacz

-1

Почніть, не називаючи це помилкою. Причин використання акумулятора є багато, як і багато речей, які призведуть до того, що електричний лічильник буде крутитися. Коротке замикання потрібно виправити так само, як потрібно видалити поганий додаток. Диспетчер завдань схожий на те, щоб хтось бігав за вами і вимикав світло. Також можна налаштувати різні налаштування, щоб отримати більше користі від існуючої системи, як і ви можете перейти на лампи CFL. Немає жодної виправлення, тому що немає жодної причини.


Дійсно шукаєте щось більш конкретне, чому процес ОС Android використовує такий високий відсоток акумулятора?
bolgemini

1
@sickgemini, OS = Операційна система, не проста річ з одним перемикачем. У деяких людей проблеми з неправильним поводженням програм не припиняються, інші мають апаратні проблеми або, можливо, проблеми з мережею. Все торкається ОС, а ОС торкається всього, і якщо одна з цих несправностей і потрапить у щільний цикл, вона з'їсть процесор. Немає простої "конкретної" відповіді, яка вирішить проблему для всіх.
BMitch
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.