Як можна створити резервну копію даних на вкоріненому телефоні?


23

Які методи доступні для резервного копіювання даних (як системних, так і програмних) з телефону, який не вкорінюється та працює на платформі Android 2.3.4 Пряники?

  • Наскільки я розумію, неможливо отримати дані програми (які не зберігаються на SD-картці) на не вкоріненому телефоні, за винятком випадків, коли сама програма пропонує експорт. Це точно?

  • З яких системних налаштувань та вбудованих додатків я можу скористатися експортними засобами? Які з них, зокрема, не мають експорту і мають значну кількість даних, які я, можливо, хочу переписати вручну?

Я вже використовую Missing Sync для Android, який піклується про контакти, календар, фотографії, журнал викликів та SMS-повідомлення. Мій телефон Nexus One.@eldarerathis: Пропустив цього в моєму пошуку, але так. Я запитую тут про те, що ви можете зробити, включаючи (стандартні) механізми, що стосуються додатків, а не про неможливе повне резервне копіювання.
Кевін Рейд

Якщо ви говорите про дані програми, це безпека, що інші програми не можуть читати ці дані, якщо вони не мають суперкористувацьких прав (root). Все інше можна створити резервну копію.
Сет Хікарі

1
@Seth Hikari: Є один виняток: якщо програма використовує атрибут sharedUserId, інші програми від того ж автора також можуть отримати доступ до приватних файлів ...
Роберт

Використовуючи catхитрість для копіювання / даних / даних ... один корч - це такий - у невкоріненій слухавці lsвикличе opendirпомилку дозволу ... сказавши це, ви можете перевірити, які додатки встановлені за допомогою pm, а потім вивести /data/data/....каталоги , які - якщо не все, гарантовано мати databases, shared_prefs, libraries, наприклад, пакет my.app.foo, буде /data/data/my.app.foo...
t0mm13b

Відповіді:


17

Якщо телефон не вкорінений, це означає, що програми надійно перебувають у пісочному режимі. Немає можливості однієї програми отримати доступ до даних, що зберігаються в іншому додатку. У базовій файловій системі Linux вони фактично представлені як різні користувачі та не мають дозволу на доступ до файлів один одного.

Єдине, що може створити резервну копію файлів: a) сама система та b) додаток може створити резервні копії власних файлів.

У програмі Froyo (2.2) Google представила хмарне резервне копіювання, яке багато розробників додатків інтегрували у свої додатки. Це означає, що деякі програми просто автоматично відновлять свої дані, як тільки ви ввійдете в новий телефон за допомогою свого облікового запису Google. Однак це буде працювати лише для тих додатків, які реалізували цю функціональність.

Ви повинні встановити, що всі системні програми тепер мають повне резервне копіювання або хмарне синхронізація з Froyo.

З мого останнього досвіду оновлення до Galaxy Nexus - Cloud Sync: GMail, Calendar, Contacts; Хмарне резервне копіювання: усі налаштування системи (мене мене здивували деякі), налаштування електронної пошти. Не резервне копіювання: закладки браузера (хоча вони синхронізовані в ICS).

У Android-програмі Vanilla немає системних функцій за замовчуванням, які б створювали резервні копії всіх ваших додатків, і я не знаю жодних налаштувань оператора / виробника, які реалізували б резервне копіювання на системному рівні.

Одне, що ви можете зробити, це встановити нове відновлення, наприклад ClockworkMod. Це не вимагає, щоб ваш телефон був «вкоріненим», однак, вам потрібно мати розблокований завантажувач, чого, як я підозрюю, ви намагаєтесь уникати, оскільки це, як правило, перезавантаження завантажувача там, де відбувається «затримка».

Можливо, ви зможете вручну витягнути всі файли з розділу / дані, використовуючи adb. Ви можете переглядати їх за допомогою 'adb shell' та витягувати їх окремо, використовуючи 'adb pull', але вам знадобиться root, щоб мати змогу відновити їх. Це також потребує певного технічного розуміння. редагувати: насправді після подальшого тестування навіть для цього потрібен кореневий доступ.

Пропонований нижче MyBackupPro не створює резервні копії всіх ваших програм - лише тих, що мають відкритий contentResolvers (наприклад, SMS, календар, контакти тощо). Ці речі автоматично створюються в резервному режимі. (Я не можу коментувати або проголосувати)


Відмінна відповідь. Чи можу я отримати підтвердження з досвіду того, що всі вбудовані програми (включаючи системні налаштування) насправді роблять резервну копію?
Кевін Рейд

3

Гелій (раніше відомий як Carbon) може створювати резервні копії програм навіть на не вкорінених телефонах. Для цього потрібно підключити телефон до ПК через USB та запустити adbкоманду, яка запустить якусь проксі-службу, яка дозволить Helium робити резервну копію ваших програм. Всередині, здається, працює adb backupчерез проксі-сервіс.


Чи реально це працює для Android 2.3 за запитом? На сторінці Google Play для Helium написано, що для нього потрібен Android 4.0.
jamesdlin

@jamesdlin: На жаль, я це зовсім пропустив! Тепер це пояснює, чому гелій не працював, коли я спробував на пристрої 2.x. :)
Denilson Sá Maia

-1

Я розумію, що завантаживши airdroid на не вкорінене пристрій, який потім можна підключити через його веб-сервер зі свого робочого столу та створити резервну копію всіх файлів із пристрою. Імовірно, ви можете змінити процес відновлення.


2
Android не має веб-сервера, і ви точно не можете створити резервну копію всього такого.
Матвій

1
@MatthewRead AirDroid включає веб-сервер (на який посилається проф), і він дозволяє створювати резервні копії *.apkфайлів на вашому ПК. Оскільки він включає в себе браузер файлів, ви також можете копіювати файли на ПК. Хоча я б і не називав це резервною копією - у кращому випадку частково резервного копіювання.
Іззі

-1

Ви можете фактично використовувати MyBackup Pro - творить чудеса на нерастованих телефонах!


6
Хоча це працює на не вкорінених телефонах, він створює резервну копію лише обмеженого набору даних - тих речей, які піддаються постачальникам вмісту. Сюди входять контакти, календар, фотографії, журнал викликів та SMS-повідомлення - елементи, з якими стан OP вже розглядається програмою Missing Sync.
Мартін

-2

ASTRO File Manager відмінно підходить для резервного копіювання додатків, а також багатьох інших функцій, що робить його загалом чудовим додатком. Я звик робити резервну копію, коли мені потрібно було витерти телефон і запустити знову.


2
Чи можете ви пояснити, як він створює резервне копіювання будь-якого цікавого, враховуючи захист файлів, і чи це робить більше, ніж будь-який інший файловий менеджер? Речі на SD-картці, очевидно, підлягають копіюванню і не є частиною мого питання.
Кевін Рейд

3
Менеджер файлів Astro не буде створювати резервні копії даних програми на нерасписаному телефоні.
Мартін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.