Використовуйте файл зображення як камеру


18

Замість використання реальної камери я хотів би імітувати вхід камери як файл статичного зображення. Я хочу, щоб вона працювала з будь-яким додатком, як ніби це камера. Для конкретності, Android знаходиться в емуляторі комп'ютера без веб-камери.

(Як і в цьому запитанні, але статичного зображення мені достатньо)Привіт, Simplegamer після перегляду цього питання та запитань виглядає, що між наміром питання (емуляція входу камери) та відповіддю (зйомка фотографії із зображення) виникає непорозуміння. Однак, оскільки обидва питання та відповіді були високо оцінені, тепер виправити розбіжність у цій складній ситуації. Між видаленням відповіді та зміною питання я вважаю за краще останню. Однак, як ОП цього питання, я хотів би попросити вашого дозволу спершу змінити питання на "фотографування із зображення", тоді як ваші намічені запитання були задані іншими (згаданими як відповідні коментарі).
Андрій Т.

Відповіді:


11

Існують сторонні програми "підробленої камери", які дозволять вам вибрати зображення замість цього:

Зауважте, що для того, щоб ці програми були корисними, спочатку потрібно мати зображення всередині пам’яті пристрою (емулятор) .

Крім того, оскільки ці додатки насправді не є програмою для камери, відкриття програм безпосередньо не буде дуже корисним (крім, можливо, для ознайомлення з інструкцією щодо використання додатків). Натомість, коли ви хочете сфотографуватись із програми, ці програми будуть замість цього вибрані як "камера", тоді ви можете вибрати зображення на пристрої.

Відмова : Я не пов’язаний ні з одним із цих додатків.


Вибачте, я просто цього не розумію. Як це може бути корисно. Я знаю, що ви знаєте свої речі, ви даєте чудові відповіді. Чи можете ви дати мені гідне посилання про те, щоб прочитати більше про це?
HasH_BrowN

2
@HasH_BrowN Я можу пояснити це технічно, якщо ви хочете, але в основному, коли програма вимагає від користувача надати зображення, Android за замовчуванням не забезпечує спосіб вибору і з галереї, і з камери; може використовуватися лише 1 джерело . Загальним рішенням є надання меню для вибору джерела (реалізованого розробником вручну). Це робить проблему , коли додаток тільки просить , щоб зробити знімок з камери; у вас може бути краще зображення, збережене в пристрої, або ви не можете зробити фотографії зараз. Єдине рішення - зробити так, щоб "фальшива камера" працювала як "галерея".
Ендрю Т.

2
Також у цьому конкретному випадку OP використовує емулятор Android; камера працювала б, якби в ОП була веб-камера . Подібні переваги є для пристрою, який не має апаратної камери під час використання додатка, який потребує цього (в ідеалі Play Store запобігає встановленню цього додатка на таких пристроях за умови, якщо розробники вказали це, але в будь-якому випадку для програм сторонніх розробників ринку, перевірки немає, і його можна встановити будь-яким способом)
Ендрю Т.

Дякую. Це має повний сенс, я тепер бачу, що може бути дуже корисним у різних ситуаціях. Дякую за резюме
HasH_BrowN
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.