ADB постійно відключається, показує пристрій офлайн


36

Я не на 100% впевнений, чи слід це переходити сюди чи основний переповнення стека, але я вирішив піти з цією сферою, сподіваючись, що я можу впіймати когось із більш конкретним досвідом із подібною проблемою.

У мене є Samsung Captivate (люблю це мінус, що це шалений GPS). Я розробляю його для двох різних комп'ютерів, одного вдома, одного на роботі. Машини обидва Windows XP, Service Pack 3, 32 біт. У мене встановлені ті самі драйвери Samsung, однакові версії Eclipse і т. Д. В даний час телефон працює з модом Serendipity, хоча ця проблема була точно такою ж на біржі прошивки.

Моя домашня машина (проблемна) - Athlon 64 2,2 ГГц. Моя робоча машина - це Core 2 Duo, не згадуйте модель.

На роботі я можу робити що завгодно, монтувати SDCard на телефон і легко копіювати, використовувати adb для натискання, витягування, видалення, встановлення. Я можу налагоджувати в ddms, встановлювати через Eclipse тощо, тощо, тощо.

Вдома, якщо я перезавантажую комп'ютер і телефон і піднімаю командний рядок, не відкриваючи Eclipse, я можу бачити пристрій, набравши пристрої adb. Зазвичай тоді я можу очистити logcat або запустити logcat досить стабільно. Якщо я відкрию Eclispe (мій розробник IDE) і спробую запустити нову збірку програми, я взагалі втрачу зв’язок. Те ж саме відбувається, якщо я спробую скопіювати файли або через встановлення, або за допомогою функції pull із adb. Деякі файли буде скопійовано, і раптом з’єднання не буде перервано, і пристрій з’явиться в режимі офлайн для adb, або зовсім не в списку, або перелічене в автономному режимі двічі. Перезавантаження телефону іноді допомагає, але не завжди. Бувають випадки, коли я закриваю Eclipse та будь-який інший додаток, перезавантажую телефон і все-таки закінчую, щоб adb повністю не міг виявити пристрій. Я ' Буду використовувати сервер adb kill і adb start-server, але це, як правило, не допомагає. Я використовую Avast для свого антивіруса вдома, але спробував без встановленого антивірусу взагалі, і це те саме. Я нещодавно перевстановив Windows через збій на жорсткому диску, і це було саме так. Я пробував кожен інший порт USB на своїй вежі.

Я сподіваюся, ДУЖЕ багато хто може сказати мені, що не так, оскільки я займаюся цим уже півтора року, і ось-ось змусить мене втратити розум.

-Єремія


1
У мене є аналогічна проблема, але це просто слабке з'єднання по кабелю, який я використовую вдома
ckk

2
Коли я від'єдную і знову приєдную кабель usb, проблема відходить. Не знайте, чи це проблема з кабелем чи якась проблема очікування. Будь-які підказки?
Троян.ЗБОТ

Це трапляється зі мною весь час, але з будь-якої причини лише тоді, коли я налагоджуюсь у машині. Дивно.
Дейв Йенсен

Мій USB-кабель, що постачається з пристроєм, відомий для цієї проблеми під час налагодження. Хоча зарядка чудово. У всякому разі, я поміняв свій старий (і, до речі, коротший) USB-кабель і тепер він працює.
Піксель

Те саме питання з Pixel 2 та Macbook Pro 15 дюймів 2018. Мій кабель USB C до USB типу C є оригінальним від Google
ericn

Відповіді:


23

Перехід з порту USB 3.0 на USB 2.0 вирішив проблему для мене. Сьогодні більшість ноутбуків постачаються з обома типами портів.


1
ти врятував мені день. Старі телефони зберігали відключення на usb 3 при установці APK
Climbatize

Те саме питання для мене. Це теж був новіший пристрій ... Однак він постійно відключався під час підключення до порту 3.0. Переміщення його на порт 2.0 спрацювало чудово.
Шон Ленер

Дивно, я ніколи не думаю, що проблема полягає в порті usb.
fangzhzh

Так. Мав таку ж проблему, що і @Climbatize. Довелося міняти порти USB навколо, поки я не знайшов той, який сподобався пристрою. Нові пристрої не мають проблем на одних і тих же портах, але старіші пристрої відключатимуться кожного разу, коли Android Studio намагатиметься встановити APK.
aroth

7

Підключіть свій пристрій через підключений USB-концентратор. Деякі машини, включаючи нові яблучні книги, не мають достатньої потужності в портах USB, через що ADB постійно відключається.

Якщо ваш пристрій вкорінений, ви можете підключити його до adb через wifi. Це дуже зручно, набагато більше, ніж дротовий USB. Звичайно, у вас не завжди є вкорінений пристрій.


1
Цікаво. У кого-небудь ще є проблеми з портативними комп'ютерами Macintosh, які не постачають достатньо енергії на підключені пристрої?
Скотт Біггс

2
Вам не потрібен WIFI для tcp ip adb. тільки спочатку потрібно мати робочий usb adb, щоб змусити adb по телефону слухати на tcp / ip. з ним підключено на usb adb, введіть adb tcpip 5555, відключіть usb, введіть adb connect your.phone.ip.number
Lassi

Я не можу повірити, що я натрапив на це лише сьогодні. У мене є MacBook Pro (Retina, 15-дюймовий, кінець 2013 р.), І я випробовував цю проблему місяцями і шукав по всьому Інтернету. Мій Galaxy S6 випадковим чином відключиться (часто за частку секунди, завжди протягом приблизно хвилини з'єднання). Я просто підключив його через підключений USB-концентратор та бам! Це просто працює. Дякую, @grebulon.
Pawel Decowski

Не впевнений, пов’язано це чи ні, але просто перехід з лівого порту USB на правий порт USB на MacBook Pro (Retina, 15-дюймовий, 2012 р.) Очевидно вирішив проблему!
jcaron

3

Це мене дратувало століттями. Logcat зникне, або телефон потрібно буде знову підключити до USB для ADB, щоб правильно його бачити.

Для мене працював один із задніх USB-портів на моєму ПК. Передні, ймовірно, проходили через химерний концентратор або, можливо, химерне програмне забезпечення USB-концентратора. Тож якщо ви використовуєте передні USB-порти, спробуйте ззаду.


1

У мене були ті самі проблеми, а також мій logcat очистив би і припинив оновлення в Eclipse, різниця в тому, що я був тоді на офіційному ROM ROM. Після переходу на ПЗУ Darky стабільність стала значно кращою. Все-таки раз у раз пристрій зникає, але зазвичай він знову з’являється після повторного підключення USB. Мій ПК трохи відрізняється від вашого (Atom D525, Win7), тому я можу підтвердити, що він не обмежений одним пристроєм / ОС.

Я б запропонував перепрошивати ROM або оновити, якщо можливо. Або ви можете спробувати його з іншим телефоном, щоб побачити, чи це помилка, характерна для вашого телефону. З іншого боку, ADB не є найстабільнішим програмним забезпеченням, тому це може бути просто прикрою гикавкою.


Я можу спробувати приятелів Vibrant ... це думка ... все ж, я не впевнений, що Ром є проблемою, оскільки все поводилося точно так само як на біржі прошивки, так і на Serendipity ... хоча я був цікаво спробувати Firefly ... ми побачимо.
Максим

1

Мені здається, у вас вдома є погана апаратура або драйвери. Переконайтеся, що у вас немає нічого, що стосується запуску Kies; Драйвери Windows Windows Kies + Samsung спричиняють нестабільну поведінку підключення USB, що відрізняється між машинами ...

Спробуйте спочатку різні порти та кабелі USB, тхо.


Я схильний погодитися тут ... Я вважаю, що в основному має бути щось невідповідне / домашній комп'ютер (порти борту / процесора / usb). Я не мав жодних проблем з будь-якими іншими пристроями USB ... Я використовую один і той же кабель в обох місцях ... так добре ... Я думаю, що я просто накручений. Мені не доводилося модернізувати домашню машину новим мобом ... тому я думаю, що це просто має відбутися. Це гарно, хоча, я, чесно кажучи, не потребую більш швидкої машини, розвиток я не особливо інтенсивний ...
Максим

1

У мене була така ж проблема з моїм Nexus 4, запуск Cyogenmod 11 в Windows 8. Я підключався за допомогою USB-спліттера, і мій телефон продовжував би відключатися протягом декількох секунд після розпізнавання LogCat / DDMS. Перехід на фізичний порт на моїй машині зробив свою справу. У моєму випадку передні USB-порти справно працювали.


1

У мене була ця проблема з відключенням-підключенням.

Я вирішив свою проблему в налаштуваннях USB USB:

1- Open device Manager.
2- Human interface Devices.
3- Right click in one of them or double click.
4- go to power management.
5- Uncheck the option of "Allow the computer to turn off this device to save power" than OK.
Note* try to use step #3-5 on all available option*

(від http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-1783536/usb-ports-disconnecting-reconnecting.html )


1

Я використовую зефір LG G3. Я не знаю чому, але коли я переходжу до Developer options > Networking section > Select USB Configuration > MTPвиправлення.

До цього щоразу, коли я підключаю телефон до ПК, вікно встановлення драйверів завжди застигало на початку, але коли я змінив MTP-з'єднання, вікно встановлення драйвера негайно розпізнав його, а значок телефону змінив на піктограму телефону LG і закінчив установку. .


Дивовижно! Я спробую тут усі чортові коментарі і нічого не виправляю. Це була просто принадність! Я ставлю опцію "" Зарядка "і виправляю її, має бути якась дивна проблема, але поки що працює! Ви
вбережете

1

Знайдіть місцезнаходження android-sdk-windows\platform-tools.

Відкрийте командний рядок і запустіть ці команди:

cd c: \ android \ sdk \ android-sdk-windows \ platform-tools
adb.exe kill-сервер
start-сервер adb.exe

Ці кроки можуть вирішити вашу проблему.


не забувайте, що ваш каталог андроїд-sdk-windows може бути різним. тому ви повинні змінити рядок самостійно => c: \ android \ sdk \ android-sdk-windows \ platform-tools
msolak

1
OP написав: " Я буду використовувати adb kill-server та adb start-сервер, але це, як правило, не допомагає ".
Firelord

Це рішення, а не рішення.
dm78

0

Тут же питання; Я використовую adb на gnu / linux без додаткових драйверів.

Вирішення проблеми: відключіть і підключіть USB

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=17111464#post17111464


Наразі мій метод роботи полягає в тому, щоб (і я все ще думаю, що це відстійно) - це створити, закрити Eclipse та підключити та відключити мережу, до введення пристроїв adb не відображається пристрій. Якщо у мене є кілька показів, сервер adb kill-сервера, тоді підключіть і adb-пристрої. Надзвичайно виснажливий.
Максим

2
Розчаровуючи це посилання переходить на форум, на якому є посилання на інший сайт обміну стеками, який посилається на цей потік.
bahamat

0

adb на Debian / Ubuntu наразі як 1.0.29 для підключення до пристроїв Android 4.2.2+ потрібен 1.0.31, що спричиняє цю помилку

https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/android-tools/+bug/1131163

ви можете або вручну встановити останній комплект для розробки Android, або почекати, поки debian люди оновлять пакет


0

Під час оновлення до MacOS Sierra інша проблема з тими ж симптомами. Ось такий сценарій вирішення:

#!/bin/bash

cat << EOF
###########################################################
# Workaround adb disconnecting issue on macOS Sierra
#
# More info:
# https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=219085
# credits to: hans...@meetme.com, vs...@google.com
###########################################################

EOF

function monitor_adb () {
  adb start-server
  echo "[$(date)] adb started"

  while [ "$(adb shell echo 1)" ]; do sleep 5; done

  echo "[$(date)] adb is broken, restarting"

  adb kill-server
  adb start-server || adb start-server
  adb reverse tcp:8081 tcp:8081
}

while [ true ]; do time monitor_adb ; done

Це не працює для мене. Убити / почати просто петлі без удачі. MBP Retina 2015 Yosemite з S6 Edge FYI.
Адам К Дін

1
Це більше не потрібно. Помилка виправлена ​​через 24.0.4 або пізнішої версії. Як бачимо тут: code.google.com/p/android/isissue/detail?id=219085
nilsi

0

У мене була така ж проблема, але лише з пристроями Android 6/7 та хостом Mac. Рішенням було ... переключити пристрій з режиму "Зарядка" в режим "Передача файлів".


0

Наступні два рішення працювали на мене.

Ви можете спробувати будь-яке з двох або обох.

  1. Перезавантажте пристрій.
  2. Звільніть деякий внутрішній простір для зберігання (Працює у більшості випадків).

0

Ось моя відповідь з adb pullрішенням емуляції на основі adbта dd. Він безперервно повторюється та відновлює завантаження, коли відбувається відключення.


0

Це станеться кожного разу, коли ви залишатимете adb-з'єднання відкритим, після відключення adb-сеансу потрібно від'єднатись, а відключення просто запустіть

adb disconnect <ipaddress>

ви замінюєте ipaddress на ip пристрою Android, як і adb connect.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.