Використовуєте старий телефон Android?


10

Мені було цікаво, чи все-таки можна використовувати старий телефон Android? У мене є Motorola Droid 1, який сидить з моменту отримання HTC Thunderbolt. Чи є спосіб використовувати телефон як "КПК" з відключеним стільниковим радіо? У мене з’явився член сім’ї, який вважав би це охайним.


4
Ви завжди можете дозволити своєму члену сім'ї використовувати його і як телефон ...
cjk

Відповіді:


4

Ви все одно можете використовувати всі функції телефону (крім звичайного дзвінка на основі оператора) без договору з оператором. Однак стільникове радіо з'їсть акумулятор дуже сильно! Щоб вимкнути радіо, наберіть *#*#4636#*#*, прокрутіть вниз і натисніть кнопку «Вимкнути радіо». Bluetooth та WiFi все ще працюватимуть нормально.

Якщо ваш телефон вкорінений, ви можете фактично вимкнути радіо, встановивши сценарій запуску, який автоматично вимикає радіо в момент завантаження:

 • Створіть сценарій як текстовий файл у корені вашої SD-карти, що містить цей текст:
  #! / система / бін / ш
  #! / system / bin / radiooptions

  радіоопції 1
 • Встановити додаток Менеджер сценаріїв
 • Відкрийте диспетчер сценаріїв, а потім виберіть створений вами сценарій.
 • Установіть прапорець "Запустити як корінь" та прапорець "Запустити при завантаженні".
 • Натисніть кнопку "Зберегти", а потім натисніть "Виконати", щоб перевірити.

Я роблю саме це зі своїм старим Droid Droid сам і використовую його як кулачок приладної панелі, коли їду для запису, якщо я потрапив у ДТП.


дуже круто, це робить насправді варто використати старий телефон, тому що я можу ізолювати його від стільникової мережі. Дякую.
ianc1215

У моєї Galaxy Fame s6810p radiooptionsза замовчуванням не було двійкового файлу . Встановлюється через adbоболонку. Коли я вручну запускаю двійковий файл з аргументом 1, стільникове радіо вимикається на кілька секунд, як зазначено на панелі стану, але потім повертається назад і знову підключається до вежі стільникового зв'язку. Я вручну працюю radiooptionsчерез SSH після завантаження, можливо, це проблема.
квітня

11

У мене є оригінальний Motorola Droid, який більше не має обслуговування телефону, але він чудово працює як пристрій WiFi. Він робить майже все, крім телефонних дзвінків та текстів. Працює Android MArket, працює магазин Amazon App Store. Карти Google мають функцію (дивіться у меню "Лабораторії"), щоб попередньо кешувати квадратні площі на карті в 10 миль. Тоді ви зможете побачити, де ви перебуваєте, навіть коли не маєте підключення до Інтернету. У мене навіть було, щоб він навігавався десь зі мною, доки він має покриття Wi-Fi на старті, і поки я не переходжу з курсу. Браузер працює. WiFi-аналізатор працює. Це все-таки чудовий пристрій, навіть якщо це лише WiFi.


2

Так, просто переведіть його в режим літака. Утримуйте кнопку живлення на секунду та виберіть її зі спливаючого меню.


Wifi все ще працюватиме в літаковому режимі, але Bluetooth не буде.
Брам

@Broam: Wifi не працює в режимі літака
Lie Ryan

@Lie На якому телефоні? Він працює чудово на моєму SGS (увімкнення режиму літака вимкне WiFi, але його можна ввімкнути), і все, що я прочитав, говорить, що це правда і для Droid.
Матвій

@Matthew Прочитав: ось що я сказав; Wifi не працює, коли активний режим літака, тобто Wi-Fi відключений, коли активований режим літака.
Лже Раян

4
Режим @Lie Airplane вмикається, коли Wi-Fi увімкнено знову. Ви можете вимкнути мобільну мережу за допомогою режиму літака, а потім увімкнути WiFi, щоб продовжувати користуватися нею, витрачаючи менше часу на зарядку пристрою; WiFi робить роботу , коли літак активний режим.
Матвій

0

Якщо SIM-карту знято, ви можете без проблем використовувати її як КПК, MP3 / відеоплеєр, кишеньковий ігровий пристрій або навіть міні-планшет для веб-перегляду через Wi-Fi. Це точно так само, як і люди, які повторно використовують свої старі телефони як iPod Touches для членів сім'ї.


Це CDMA телефон, немає SIM-карти.
ianc1215

0

Якщо телефон є частиною контракту з оператором, і договір все ще активний, ви можете все-таки зобов’язати сплатити рахунок до закінчення контракту або, можливо, доведеться сплатити плату за дострокове розірвання.

Якщо ви справді володіли пристроєм (тобто термін дії договору закінчився або ви придбали його без договору), просто зв’яжіться зі своїм оператором і скажіть їм, що ви відключаєте послугу (або переносите її на новий телефон). Android все одно повинен працювати як пристрій лише для Wi-Fi.

Очевидно, оскільки телефон більше не матиме постійне підключення до Інтернету, тому вам, можливо, доведеться вносити корективи в користування телефоном, оскільки ви виявите, що певні програми стають марними без постійного підключення до Інтернету. Наприклад, додаток розкладу поїздів / автобусів стає марним, і ви знайдете альтернативу, що зберігає їх дані в режимі офлайн, Карта Google може стати менш привабливою, а додатки, які оглядають дані кожні 5 хвилин, стають лише витратником акумулятора, оскільки він не може отримати вас останні дані все одно.


Гаразд, у моєму випадку зв’яжіться з Verizon, і вони можуть сказати мені, що мені потрібно зробити?
ianc1215

Якщо ви перенесли свій номер Verizon з Droid на Thunderbolt, вони вже зробили все, що можуть зробити. Дотримуйтесь порад @Matthew Read і переведіть телефон у режим літака, а потім увімкніть Wi-Fi. Моя вже майже два місяці.
TomG

0

З певним програмуванням і голосовим номером google у вас є миттєвий wifi-сифон. В основному безкоштовні дзвінки будь-де, поки вам не потрібна послуга 911. Все, що вам знадобиться, - це spdroid - голосовий номер google та голосова програма google на пристрої. Шукайте по мережі, і ви знайдете як.


0

Ви можете використовувати його як протиугінний пристрій для свого велосипеда або систему проти злому для вашого будинку. http://oplasoft.wordpress.com/products-3/


Ви також згадуєте це програмне забезпечення для безкоштовного використання в іншому запитанні. Якщо ви пов’язані з продуктом, будь ласка, розкрийте це. Також зверніться до нашого поширеного запитання про просування .
Потік
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.