Тип USB-з'єднання зефіру


16

Я щойно перенесла зображення Android 6 на свій Nexus 7 (2013) LTE кілька хвилин тому. Це був чистий спалах, тому я скопіював свої файли на свій ПК.
Коли я підключив його після завантаження, Windows виявляє його, автоматично встановлює драйвери та показує пристрій у "Мій комп'ютер". З його піктограми, це в режимі MTP. Але коли я відкриваю його, я не бачу звичайного диска "Інтернет-сховище", який дозволяє мені отримувати доступ до своїх файлів. На пристрої відображається порожня папка.
Я шукав додаток "Налаштування" для "MTP" та "PTP", але нічого не знайшов. (На відміну від Lollipop) У розділі "Зберігання та USB" також немає згадки про USB-з'єднання, окрім заголовка.
Я можу'


PS: На пристрої є розблокований завантажувач, щоб я міг редагувати системні файли.

Спасибі.


Відповіді:


10

Перейдіть у параметри розробника та перейдіть у режим хосту USB, і файли з’являться на моєму ПК.


що ви маєте на увазі під "циклом"? Я намагався підключити його до зарядки, назад до MTP та різних перестановок, включаючи їзду на велосипеді, але нічого не бачу з робочого столу. Це працювало перед Marshmallow, і я ніколи нічого не отримую в області сповіщень (можливо, я додав жорсткий дозвіл? Не знаю, що зараз додати до списку.)
fommil

2
Відповідь означає перейти до "Налаштування"> "Параметри розробника" та вимкнути та ввімкнути "Налагодження USB" (= циклічне). У мене виникли проблеми з тим, як MTP працював після оновлення Marshmallow, поки я це теж не зробив.
Лаогеодрітт

3
Не вирішує проблему.
BrainSlugs83

16

Ви можете провести пальцем вниз Notificationbarі це покаже Charging only. Якщо натиснути цей запис, ви можете вибрати потрібний режим. Вибраний режим не буде встановлений за замовчуванням, тому якщо ви знову підключите пристрій, він увімкнеться Charging onlyзнову.

Щоб встановити режим за замовчуванням, спочатку потрібно ввімкнути режим розробника (не питайте мене, чому ...). Це можна зробити, перейшовши в About phoneналаштування і кілька разів натиснувши номер збірки.

Потім перейдіть до тепер доступного Developer Settings-> USB-Configuration(має бути під Networkрозділом). Для цього слід встановити бажаний режим. У моєму випадку це було вже встановлено на MTP(бажаний режим), тому мені довелося перевести його в інший режим (наприклад Charge only), а потім повернути його до MTP.
Сподіваюся, це допомагає!

EDIT: Це, здається, працює лише один раз. Тож якщо ви відключите та знову підключите пристрій 2 чи більше разів, за замовчуванням знову ввімкнено "Тільки зарядка". Він згадується в журналі змін Android 6. Посилання- https://developer.android.com/about/versions/marshmallow/android-6.0-changes.html#behavior-usb


3
Правильно, вам доведеться робити це КОЖИЙ ОДИН ЧАС, іноді це все одно не вийде, найглухіше лайно ніколи. Я думаю, що я припиню оновлювати свій Android відтепер, після кожного оновлення останнім часом щось закінчується ламанням. Я також втратив мій запуск Google Now із цим оновленням.
Хенк

@ Хенк, я не впевнений, якщо вони навіть виправлять це питання ... Схоже, це відома проблема, оскільки вони випустили попередній перегляд. Що я насправді не можу зрозуміти, це те, чому вони вкладають цю (не працюючу) функцію вибору поведінки за замовчуванням у параметри розробника ...
Springrbua

Саме так, і чому вони не розповідуть вам про всі зміни, які вони вносять перед тим, як вносити їх? Мені довелося шукати в Інтернеті і зрозуміти для себе, що мені доведеться вручну завантажити Google Now із Play Store, щоб повернути те, що раніше було однією з основних функцій пристрою! WTF?
Ганк

7

Режим USB: встановіть за замовчуванням MTP (передача файлу) Marshmallow / 6.0

За замовчуванням встановлено режим лише зарядки. Ви можете ввімкнути параметри розробника та ввімкнути функцію MTP, виконавши наступні кроки:

  1. Налаштування -> Про телефон -> Торкніться 7 разів на номері збірки, щоб увімкнути параметри розробника
  2. Установки -> Параметри розробника -> Виберіть Конфігурація USB -> MTP

5
ой, це працює лише один раз ... тож ця пропозиція не усуває проблеми
Луї,

саме це були б Налаштування -> Опції для розробників -> Мережі -> Виберіть USB-конфігурацію, кількість опцій постійно збільшується, важко знайти її
mikus

1

Проведіть пальцем вниз по вікні сповіщень із пристроєм, підключеним до комп'ютера, для режиму USB повинно бути постійне сповіщення, переконайтеся, що для нього не встановлено значення "Тільки зарядка". У мене це було на моєму Nexus 6 після чистого спалаху Android 6.0. Я також бачив, як інші повідомляють про це.


Справа в тому, що я не можу. Екран зламаний. Я можу приєднати до робочого столу лише мишу або інший кінець кабелю, а не обидва. Чи можу це зробити, відредагувавши на пристрої якийсь файл XML чи подібне?
Rhaegar
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.